Українська > Актуальне > Публікація

Тернопільська маніфестація за дітей і сім’ю

Дата публікації:   2013-04-10
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Архиєпископу УГКЦ   
Василю Семенюку   
Тернопіль   

 

Тернопільська маніфестація за дітей і сім’ю

 

Шановний Монсеньйоре!

 

Звертається до Вас владика Маркіян, ЧСВВр у зв’язку з організацією маніфестації за дітей та сім’ю.

 

29 березня 2013 в Тернополі відбулась маніфестація проти президента і сучасного політичного керівництва. Завдяки Католицькій Церкві, яку Ви очолюєте на Тернопільщині, в маніфестації взяло участь багато людей. Багато з них заявили: «Такої масової маніфестації Тернопіль в своїй історії ще ніколи не бачив».

 

Минулого року наша правовірна УП ГКЦ закликала керівництво УГКЦ підтримати маніфестацію проти запровадження гендерних анти-законів у Верховній Раді, а також проти узаконення злочинних механізмів ювенальної юстиції. На жаль, на маніфестацію приїхали тільки наші люди і приблизно 20 осіб з Тернополя. Ваші священики, замість того, щоб заохочувати віруючих до маніфестації, робили протилежне. Нагадуємо, що відповідальність за моральний розклад Тернопільщини, а також і України лягає на керівництво Католицької Церкви. Гендерна ідеологія руйнує всі моральні, духовні, національні, а також і християнські цінності. Лобісти ювенальної юстиції минулого року у Верховній Раді просунули певні закони, через які  соціальні служби вже можуть здійснювати свою політику викрадання дітей з будь-якої сім’ї зі штучних причин. Однак католицька ієрархія тримає своїх віруючих в темряві і пасивності.

 

Якщо Церква допоможе просунути європейську деморалізаційну політику, то дійде не тільки до втрати державної незалежності, але, насамперед, до процесу морального, духовного і фізичного автогеноциду України.

 

Шановний Владико! Усвідомте собі цю відповідальність перед Богом. Ви дали благословення для масової політичної акції. Тому сьогодні через пастирський лист закличте до маніфестації за охорону невинних дітей від аморальної ґендер-деморалізації та від їх викрадання соціальними службами. Якщо Ви і ієрархія УГКЦ на чолі з Главою С. Шевчуком будете далі мовчати, то знайте, що Вас після смерті чекає Божий суд. Ви також буде суджені ще й за життя українськими жертвами, яких ви могли врятувати. Ваша пасивність принесе жахливі плоди морального і духовного автогеноциду України. Тому ще раз закликаю Вас перед Богом і українським народом, щоб в ці дні Великого посту Ви  написали пастирський лист. У ньому закличте всіх священиків єпархії та віруючих взяти участь у масовій маніфестації за охорону дітей і сім'ї від гендерної деморалізації і злочинної ювенальної юстиції. Її сьогодні реалізовують обманені соціальні працівники. Цей крок з Вашого боку є необхідним. Від нього залежить вічне спасіння або вічне засудження  не тільки Вас, але вам повірених душ (пор. Мт 25).

 

 

+ Маркіян, ЧСВВр

 

Глава УП ГКЦ

 

Львів, 9.04.2013р.

 

Копії:

Представникам християнських Церков

Голові Тернопільської ОДА

Політичній партії ВО «Свобода»

Політичній партії «Удар»

Політичній партії «Батьківщина»

Засобам масової інформації