Українська > Актуальне > Публікація

Заклик католикам і християнам Чехії

Дата публікації:   2013-05-20
Автор:   ВВП

 

Заклик католикам і християнам Чехії

 

 

Цього року ми святкуємо історичну річницю прибуття святих Кирила і Методія на Велику Моравію. „Завдяки Кирилу і Методію ми знаємо Христа, спасіння народу”.

Потрібно, щоб католики відкрили очі і усвідомили собі, що гендерна ідеологія нищить всі моральні, національні та християнські цінності. Лісабонська угода і конвенції ООН відкривають двері системі злочинного викрадання дітей соціальними службами з будь-якої сім'ї. За цим всім стоїть наднаціональна т.зв. ювенальна юстиція. Ці закони в Чехії вже були прийняті. Якщо чеські католики не пробудяться з байдужості, то це лише питання часу, коли жорстокі механізми викрадання дітей починуть діяти. Але тоді буде вже пізно. Бог дає цього ювілейного року чеським католикам шанс. Вийдіть з байдужості і пасивності та вийдіть на вулиці! Розпочніть традицію маніфестацій і мітингів під гаслом „Відновлення сім’ї – воскресіння народу”!

 

Яка ситуація в Європі? У Франції є 2,5 мільйони штучних сиріт. Багато матерів, в яких відібрали дітей вчинили самогубство, закінчили в алкоголі, наркоманії або в психлікарні. У Норвегії минулого року вийшов закон, що батьки не мають права на своїх дітей і діти належать державі. У цій маленькій країні ювенальна юстиція забрала вже кожну п'яту дитину і 59 з цих дітей щороку вчиняють самогубство. Якщо ви хочете поїхати до Норвегії з сином або дочкою у віці до 18 років, то якщо ви затримаєтесь більше, ніж три місяці, то ваша дитина стане власністю Норвегії. Назад через кордон вас з дитиною вже  не пустять, бо ви начебто крадете свою дитину в Норвегії. У Фінляндії діти втікають з т.зв. прийомних сімей та притулків, бо безнадійно шукають своїх батьків. По телебаченню щотижня оголошують розшук нових і нових дітей. Коли ювенальна юстиція через соціальних працівників приходить забрати дітей, багато батьків у відчайдушній безпорадності застрілюють самі себе, своїх дружин і дітей. Ці сімейні трагедії відбуваються у Фінляндії майже щотижня. Їх розголошення у ЗМІ строго заборонено. У Голландії діти так швидко кочують між прийомними бізнес-сім'ями, що вже навіть не відомо, де вони знаходяться. Ці бізнес-сім'ї створюють переважно гомосексуалісти і педофіли. Деяких дітей навіть продають на органи. Після того, ювенальна юстиція, відповідно до англійської моделі, яку прийняла Чехія, відбере дітей, то вже ніколи їх не поверне. Чи достатньо цієї інформації, щоб кожен прокинувся з байдужості і зрозумів, що чекає вас, як батьків, і цілий чеський народ?

 

Прикладом активності, яка вийшла на вулиці, сьогодні є гей-паради. Однак їх плодом є нищення народу через вимушену зміну законодавства. А що маєте робити ви, як батьки? Ви також повинні вийти на вулиці! Ваша активність повинна бути засобом порятунку ваших дітей і народу. Зараз є час, щоб почати маніфестувати за сімейну політику і закони. Прикладом хай буде Угорщина, де захист сім'ї закріплений прямо в Конституції. Сім'я складається з батька, матері та дітей, і немає ніяких псевдо-сімей. Останніми тижнями у Франції пройшла хвиля маніфестацій за сім'ю та моральні цінності. В Парижі вийшло на вулиці понад мільйон демонстрантів. Нехай же Чехія повстане швидше, ніж інвазія аморального гендеру і злочинної ювенальної юстиції набере сили.

 

Почніть маніфестації в день Св. Кирила і Методія на місці археологічних розкопків історичного Велеграду, який знаходиться за Мікулчіцамі. Якщо там не будете, то розпочніть маніфестацію 5 липня 2013р. на площі свого міста чи села! Повідомте місцеві органи влади про мирну маніфестацію в цей день. Приготуйте хоча б один транспарант з гаслом: „Відновлення сім’ї – воскресіння народу”!

Цим розпочніть традицію чотирьох маніфестацій і мітингів на рік. Наступна дата – це свято св. Вацлава 9 вересня, потім – свято св. первомученика Степана 26 грудня. Наступного року дні проведення маніфестацій включають і Великодній понеділок.

 

Візантійський Вселенський Патріархат закликає інших християн, особливо з Праги, щоб в день пам'яті мученика Яна Гуса, в суботу 6- липня 2013р. на Вацлавській площі взяли участь в маніфестації за дітей і сім'ю.

Про майбутнє чеського народу вирішуєте Ви!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр             + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 28.04.2013

 

Копії:

- Президенту Чехії М. Земану

- Уряду Чеської Республіки

- Представникам християнських Церков

- ЗМІ