Українська > Актуальне > Публікація

Відкритий заклик Ватикану

Дата публікації:   2013-10-28
Автор:   ВВП

 
Державний секретаріат Ватикану

 

Відкритий заклик Ватикану

 

Візантійський Католицький Патріархат звертається до керівництва Ватикану, щоб припинив релігійну дискримінацію віруючих Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ). Через єресі, які проповідує кардинал Гузар, вірні УП ГКЦ відокремилися від його єретичної структури. Гузар проповідує наступні єресі :

1) ставить під сумнів Божество Ісуса Христа. Порівнює втілення Божого Слова з поганською атракцією «deus ex machina».

2) ставить під сумнів повсякчасне дівицтво Пресвятої Богородиці. Порівнює Її з поганською  богинею Шаконталією.

3) ставить під сумнів вічність пекла.

4) схвалює окультизм і віщує маятником.

5) схвалює гомосексуалізм.

 

Крім цих єресей заперечує примат папи словами: «Cum Petro – так, sub Petro – ні».

 

- Під позитивними поняттями фактично схвалює викрадання дітей ювенальною юстицією та їх продаж гомосексуалістам, педофілам і навіть на органи через т.зв. Гаазьку конвенцію.

- Він заснував політичну групу, членами якої є відомі масони, і прагне просування гомосексуальних законів через євроінтеграцію.

- Через хабарі і вплив масонської організації не допускає законної реєстрації УП ГКЦ. Йдеться про незаконну діяльність і дискримінацію.

- Приховано, під позитивними термінами, через різні конференції сприяє легалізації в Україні наркотиків та евтаназії.

 

Факти з недавньої історії

Українська Греко-Католицька Церква в часи комунізму була 44 роки в катакомбах. Коли впав комунізм, кілька єпископів, які таємно діяли в часи комунізму, поїхали до Риму, і там були оприлюднені їх свячення. Верховним архиєпископом був обраний М.Любачівський. Його помічником стає найближчий співпрацівник Гузара – священик Дацько. Він практично керував церковною політикою разом з тодішнім нунцієм Антоніо Франко. Першим завданням було усунення правовірного монастиря сестер Василіянок з провінційною настоятелькою мати Любою. Їх правовірна традиція не підходила західному лібералізму. Правовірні сестри були жорстко зліквідовані за наказом нунція Франка. Цьому послужила американка Дія Стасюк. Невдовзі після цього міліція дізналася про педофілію Франка, однак Ватикан його прикривав, бо його завданням було просунути структуру з духом західного лібералізму. Для цього потрібно було поступово ліквідувати правовірне крило єпископів з підпілля. У 1996 році Франко зробив радикальний удар, на який реагували протестом три митрополити,  але вже безрезультатно. Єпископ Гузар, який був 17 років під екскомунікою, був помилуваний. Франко просунув його на Главу Української Греко-Католицької Церкви. Гузар почав поступово будувати єретичну ієрархічну структуру. Старих єпископів поступово відправляли на емеритуру. Наймолодшим з таємно висвячених у підпіллі єпископів був Іриней Білик ЧСВВ. У 55 років він був змушений піти на емеритуру. Оскільки моральні злочини педофіла Франко вже не далося приховувати, його відкликали з України, і Ватикан призначив його нунцієм в Ізраїлі, де він досі працює. Своє завдання він виконав – просунув єретика Гузара, який був призначений кардиналом, і який ще в 2006 році у своїй книзі «Бесіди з бл. Л. Гузаром. До постконфесійного християнства» публічно проповідував єресі.

 

Український Католицький Університет (УКУ) став розсадником західного неомодернізму і єресей. Їх проштовхував американець Гудзяк – близький друг Гузара. Вся ця нова структура мала на меті поступово знищити здорове правовірне ядро Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ).

 

Гузар змушував називати католиків в Літургії православними і ставив під сумнів основні правди віри. В цей час група монахів Чину Святого Василія Великого увійшла до контакту з вже вимираючим поколінням підпільних єпископів. Від них прийняли єпископські свячення, про які було оприлюднено 3 березня 2008р. і повідомлено папі Бенедикту XVI. Незабаром був створений Синод правовірних єпископів. Єпископ Білик, ЧСВВ був виставлений постійному тиску з боку Гузарової групи і тому відмовився від членства у правовірному Синоді. Правовірний Синод 12.07.2008р. проголосив екскомуніку на кардинала Гузара, а 2.08.2008р. року – на з’єднаних з ним єпископів, з причини єресей, які заперечують суть католицького вчення. У 2009 році Правовірний Синод єпископів відділився від УГКЦ і була заснована Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УП ГКЦ). Про заснування і причини заснування УП ГКЦ було повідомлено папі Бенедикту XVI. Одразу після цього було подано прохання про державну реєстрацію у Києві. На жаль, реєстрація досі не відбулася через інтриги Гузарової групи.

 

Синод єпископів УП ГКЦ з 2009 року закликав окремих католицьких єпископів відділитися від єресі історично-критичного методу, який заперечує божество Христа і натхнення Св.Письма. Також закликав їх ясним проголошенням відділитися від духа Ассижу. На єпископів, які залишилися в єдності з єресями, була поіменно оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9.

 

5 квітня 2011р. Синод з семи єпископів проголосив Візантійський Католицький Патріархат. Його мета – захищати правовірне вчення Церкви, і це не тільки в Україні, але й в інших країнах. 1 травня, після беатифікації Івана Павла II, Патріархат проголосив екскомуніку на Бенедикта XVI і посмертну екскомуніку на Івана Павла II за єресі історично-критичної теології та синкретизм, пов’язаний з духом Асижу. З того дня Візантійський Католицький Патріархат і Синод єпископів УП ГКЦ відділилися від сучасного Ватикану, щоб зберегти правовірне вчення і традицію. Згодом Візантійський Католицький Патріархат також проголосив анатему на православних патріархів – Константинопольського, Московського і Єрусалимського за їх зраду християнських коренів. Йшлося про жест синкретизму (в Асижі, в Астані та в Києві).

 

Візантійський Католицький Патріархат сьогодні звертається до керівництва Католицької Церкви у Ватикані.

 

Відділіться від духа єресей і поверніться до правовірних коренів! Якщо Ватикан відкидає покаяння, то надалі перебуває в єресях, які заперечують суть Христового Євангелія (Гал. 1,8-9). Якщо надалі перебуває в єдності з духом Асижу – духом антихриста, то він вже не має Святого Духа і Святі Тайни уділяє недійсно! Пошана до т.зв. інших релігій насправді є пошаною до їх демонів і зневагою єдиного істинного Бога. Не можна служити двом панам (Мт. 6,24). За синкретизм з поганством Бог карав Ізраїльський народ  війнами, а на кінець – вигнанням до Вавилону. Сучасна християнська Європа і Америка знаходиться під прокляттям, яке стягнула Католицька Церква і яка несе відповідальність за сатанинську глобалізацію, тобто за існуючий духовний та фізичний автогеноцид народів. Ватикан масово формує армію єретиків, але не толерує правовірного вчення і Духа Христового! Була вибудувана апостатична ієрархія, яка має єдність з масонськими організаціями. В Україні прикладом є кард. Гузар і монс. Шевчук.

 

З чого має каятися Ватикан?

Він повинен відректися єресей, синкретизму з поганством і духа Асижу! Повинен прийняти здорові християнські засади. Тільки тоді він може стати пророчим голосом для світу, що мчить до загибелі.

 

Обов'язком Ватикану є проповідувати повне Євангеліє, щоб душі були спасенні! Тому мусить чітко виступити проти ідеології ЄС, яка руйнує Декалог і християнство, і повинен засудити його злочини проти людства. Гомосексуалізм і викрадання дітей є сатанізацією суспільства. Мовчати на ці злочини означає нести відповідальність за їх поширення.

 

Хай Ватикан попередить кард. Гузара і монс. Шевчука, що їх агітація за вступ до ЄС сьогодні є зрадою Бога, Церкви і українського народу! Ці два лідери обманюють, насамперед, вірних УГКЦ та ведуть їх до дочасної та вічної погибелі.

 

Хай Ватикан закличе Гузара і Шевчука вибачитися за т.зв. пастирські послання, повні ненависті, брехні і грубого очорнювання віруючих УП ГКЦ.

 

Хай Ватикан закличе кард. Гузара і монс. Шевчука припинити католицький талібан, що ліквідує Правовірну Греко-Католицьку Церкву. Один з церковних лідерів сказав: «Українська влада не може зареєструвати УП ГКЦ, бо це підірвало б відносини України з Ватиканом». У цьому випадку Ватикан компрометує себе як інституція, яка порушує Хартію основних прав людини на свободу совісті та віровизнання.

 

УП ГКЦ відділилася від єресей Гузара і Ватикану. Хай Ватикан покаже справжню толерантність щодо УП ГКЦ, яку забезпечує Хартія основних прав людини! В іншому випадку, Ватикан свідомо співпрацює з Гузаровою терористичною організацією, яка несе відповідальність за смерть колишнього ігумена в Підгірцях, о. Романа Шелепка (2010), смерть Героя України Бориса Возницького (2012), який дав в оренду УП ГКЦ храм в Підгірцях, і смерть архиєпископа УП ГКЦ Михайла Осідача (2013). Основною причиною смерті цих трьох осіб був надзвичайно сильний психологічний тиск, створюваний Гузаровою структурою.

 

Якщо Ватикан і далі буде мовчати на явні злочини представників УГКЦ в Україні, то показує, що сам є главою злочинного талібану!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+  Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 19.10.2013

 

Копії:

- Президентам України та Росії

- Президентам держав-членів Європейського Союзу

- Міністерству культури України, пану М.І.Мошколі

- ЗМІ