Українська > Актуальне > Публікація

Відійдіть з уряду! /Екс-Патріарху Кирилу/

Дата публікації:   2013-10-28
Автор:   ВВП

 
Екс-Патріарх Кирило
Москва

Відійдіть з уряду!

 

ЗМІ оприлюднили інформацію про Вашу зустріч з представником ісламу в Росії. На фото видно, що у Вас на голові є малий хрестик. Мусульманин, який стоїть прямо, має на голові невеликий півмісяць. Коли Ви нахилилися, то тим самим хрест, символ Христа, на вашій голові, схилився перед півмісяцем! Це не просто незначна символіка! (див. http://3rm.info/39998-patriarh-ekumenist-gundyaev-nagradil-muftiya-talgata-tadzhuddina-vysokim-cerkovnym-ordenom.html )

 

У т.зв. міжрелігійному діалозі Ви намагаєтеся наслідувати західну апостатичну ієрархію, а особливо папу-відступника Івана Павла II. У мечеті в Дамаску він навіть поцілував Коран.

 

Іван Павло II за свій синкретизм з буддистами, індуїстами та представниками вуду стягнув на себе Божу анатему. Ви також за синкретизм в Астані самі на себе стягнули Боже прокляття згідно Гал. 1,8-9. Свою посаду Ви займаєте вже незаконно!

 

Є ювілейний рік хрещення Київської Русі. Ви даєте нагороди представникам ісламу, зустрічаєтеся в головному храмі Москви з керівником буддійського монастиря. Так молоде покоління зводите до синкретизму, ставлячи йому в приклад буддистів, але мовчите про приклад святих і мучеників. Ви їдете до Молдови не для того, щоб підтримати вірних єпископів і людей, які борються за збереження Божих законів. Своїм політичним жестом Ви, навпаки, підтримали зрадницьку владу, на яку єпископи Молдови оприлюднили анатему. Ідеологія гомосексуалізму руйнує молдавський народ і Православну Церкву.

 

Ви кажете, що не втручаєтеся в політику. Чому тоді Ви не застерегли Київського митрополита Володимира, щоб він не підписував звернення, яке пропагує євроінтеграцію? Вона зумовлена прийняттям гомосексуальних законів. Сім єпископів Православної Церкви виступили проти євроінтеграції. Настав розкол. Кого сьогодні підтримуєте Ви? Кого повинні наслідувати віруючі? Єпископів, які виступають за євроінтеграцію, або тих сімох, які проти?

 

Ваше перебування на посаді приносить прокляття не тільки на Православну Церкву, але і на російський та український народ. У Росії йде внутрішня боротьба за відродження моральних, національних, а також християнських цінностей. Ця програма реалізується і в політиці. Протилежний напрям таємно проштовхує глобалізацію з прийняттям євро-стандартів, тобто з гомосексуалізмом і злочинною ювенальною юстицією. Цей напрям веде Росію до морального та фізичного автогеноциду. Ви, на жаль, маєте єдність духа з цим іншим напрямом!

 

Іменем Триєдиного Бога закликаємо Вас: Відійдіть з уряду, який, згідно Гал. 1,8-9, Ви займаєте вже незаконно. Спаситель Ісус Христос через нас Вам говорить: «Якщо не покаєтеся, то в час смерті загинете!»

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                                 + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 27.10.2013р.

 

Копії:

- Православним єпископам Росії, Білорусії, України

- Президентам і представникам урядів Росії, Білорусії, України

- ЗМІ