Українська > Актуальне > Публікація

Відійдіть з уряду! /Екс-Патріарху Вартоломію/

Дата публікації:   2013-10-30
Автор:   ВВП

 
Вартоломію
Екс-Патріарху
Константинополь

 

Відійдіть з уряду!

 

Мас-медіа оприлюднили інформацію про те, що Ви начебто намагаєтесь обновити молитовне і монаше життя на Афоні. Але під побожними фрази Ви маєте на меті ліквідувати цей духовний центр.

 

За прикладом відпалої західної ієрархії, яка вшановує інші релігії та їх демонів, Ви б підготували Афону таку ж долю, як і Асижу. Бракує тільки запросити на реванш «папу» Франциска, представників індуїзму, буддизму та сатанинського вуду, щоб там всі в мирі об’єдналися в антихристівському дусі. Християнські мученики радше піддавалися найжорстокішим тортурам, ніж єдиним зерном кадила проявили б пошану іншим релігіям та їх демонам.

 

Нагадуємо Вам, що Ви самі на себе стягнули Божу анатему – прокляття, згідно Гал. 1,8-9, за апостатичний жест в Асижі (2002, 2011). Якщо все ж залишаєтесь на своєму уряді, то це прокляття стягуєте і на Православну Церкву та Грецію.

 

Господь Ісус Христос через нас закликає Вас: Звільніть посаду, яку займаєте вже незаконно!

 

Пам'ятайте про смерть, Божий суд і пекло, яке Вам загрожує. Покайтеся, поки Бог ще дає Вам час.  Якщо відкинете це, то самі над собою підпишете вирок вічного прокляття.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+  Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 27.10.2013р.

 

Копії:

- Єпископам Греції та Кіпру

- Президенту та уряду Греції

- ЗМІ