Українська > Актуальне > Публікація

Не допустіть морального і фізичного геноциду

Дата публікації:   2014-02-02
Автор:   ВВП

 
Народним Депутатам України

Не допустіть морального і фізичного геноциду

 

Шановні члени Уряду, Народні депутати та представники політичних партій!

Україна сьогодні стоїть на роздоріжжі: або прийме або відхилить глобалізаційну ідеологію. Її  метою є редукція – геноцид людства. Тепер ведеться війна проти дітей. Кожен народ повинен сам подбати про власне поступове самознищення. Ця сатанинська ідеологія глобалізації захищена найбільшими світовими авторитетами – ООН, ПАРЄ, ВООЗ... Вони просовують злочини проти людяності, незважаючи на те, що раніше були гарантами моральних цінностей. Ватикан і Західна Церква своїм мовчанням і прикриттям найжорстокіших злочинів також служить цій глобалізаційній структурі.

 

Усі т.зв. благодійні організації Заходу мали одну мету: побудувати в українському народі мережу зрадників, щоб вони навіть не знали, що насправді є зрадниками.

 

Сьогодні, після узаконення т.зв. євростандартів і анти-цінностей соціальні працівники разом з міліцією будуть офіційно красти дітей в люблячих батьків, так як це є у Фінляндії, Норвегії, Німеччині. Вже майже десятки законів підготували шлях цим злочинам проти людяності в Україні. Зміна Конституції має довершити ці злочини. Основною нормою ЄС є пріоритет гомосексуалізму і викрадання дітей!

 

Шановні Народні депутати, скасуйте всі закони, які протирічать Конституції і запроваджують гомосексуалізм та викрадання дітей. Сучасна війна проти дітей розпочалася з того, що приймали нові і нові законопроекти, так сформульовані, що більшість депутатів зовсім не знали, про що власне йдеться.  Прихованою метою було самознищення народу. Вирішальним кроком на цьому етапі мало бути підписання Асоціації з ЄС. Оскільки президент відмовився підписати, тіньова влада організувала євромайдан. Церковні лідери Гузар, Шевчук, Гудзяк, Філарет зрадили Христа і совість та обманули народ, щоб сам собі викопав гріб. Євромайдан по суті просовує гомосексуалізм і викрадання дітей.

 

Шановні Народні депутати! Йдеться про те, чи кожен з вас, з якої б партії ви не були, дійсно хоче пізнати правду, чи її апріорі відкидає. Якщо її відкидаєте, то свідомо стаєте на бік системи геноциду народу. Якщо хочете її пізнати, то можете. Сьогодні ЄС просовує легалізацію педофілії, інцесту, евтаназії для дітей і здорових людей. Що просуне завтра?

 

Американці за своїми злочинними технологіями реалізували криваві перевороти вже в 20 державах. Тепер для них є вирішальним провести путч в Україні. Для цього найбільше служать мас-медіа, структура тіньової влади і зрадницькі церковні лідери. Вони діють невідступно, навіть ціною того, що викличуть громадянську війну.

 

В годину смерті кожен буде стояти перед Божим судом. Його дії будуть свідчити «за» чи «проти» нього. Найбільшим добрим ділом є відстоювати справедливі закони. На них була побудована Європа. ЄС їх скасував, замінивши антизаконами, які просовують сатанізацію особи і суспільства. Сьогодні справжнім героєм є той політик, який захищає моральні цінності проти глобалізації та геноцидної гендер-гей системи і запроваджує закони для захисту дітей та сім’ї.

 

Україна знаходиться в трохи кращій ситуації, ніж тих 20 держав, які вже стали жертвою геноцидної глобалізації США. Вона є безпосереднім сусідом Росії, яка має великий сировинний потенціал, і яка разом з Білоруссю протистоїть глобалізаційній політиці США. Відбувається духовний бій: чи політик прийме правду і чи буде охочий за правду відважно виступити, навіть ціною втрати життя. За моральні цінності та правду вже заплатили життям кілька молодих беркутів, одного з яких навіть розіп'яли на залізній брамі.

 

Якщо особи, які представляють народ, матимуть відвагу за моральні цінності і за народ, який представляють, втратити все: гроші, майно, кар'єру і своє життя, то через цих  політиків правда переможе, а Бог врятує не тільки Україну, а й російський народ! Російський народ не має сьогодні сильної і єдиної ідеології, але є розділений. До того ж, американці через корупцію побудували систему зрадників, які мають вплив на вищих ешелонах влади, і також просовують глобалізацію.

 

Також і в Україні Америка опановує та інфікує народ через гроші і мас-медіа, які є її найсильнішою зброєю. Американські глобалізатори викликають в Україні спротив щодо Росії та некритичну ейфорію до ЄС. Зазомбовані люди не здатні логічно і критично мислити. Вони не спроможні приймати навіть конкретні факти з галузі економіки чи інші факти злочинів проти дітей, які здійснюються в ЄС. Просто не вірять навіть статистиці, що кожного дня в Німеччині викрадають 80 дітей, що в Норвегії щороку 59 з викрадених дітей здійснюють самогубство. Не хочуть прийняти статистики, що в Голландії мобільні групи через евтаназію щодня убивають 30 людей, і навіть ігнорують реальність, що в ЄС схвалена зоофілія, педофілія, інцест та інші сексуальні збочення. Усвідомте, що якщо буде врятована Україна, то буде врятована і Росія від глобалізаційного автогеноциду.

 

Шановні політики, створіть міжполітичну мережу з тих депутатів, які дійсно готові стати на захист України і моральних цінностей та відділитися від тих, які зрадили совість і здатні продати український народ і його майбутнє за гроші і кар'єру, незалежно від того, в якій політичній партії вони знаходяться.  Навіть якщо й втратите свій депутатський мандат,  будьте героями народу. Проголосуйте за всі закони, які ведуть до встановлення порядку і законності. Відділіться від диктатури Америки, якою є євромайдан, підтримуваний мільйонами доларів. Будьте чесні і мужні. Так виконаєте найбільшу заповідь: любити ближнього, як себе. Цим в годину смерті і на Божому суді здобудете нагороду. Будьте героями, народ потребує героїв! Якщо під час здобуття своєї кар'єри ви були змушені зраджувати совість і брати різні хабарі, або ви є членами різних лож чи орденів, то сьогодні сміливо виступіть за моральні цінності, за захист сім'ї і беззахисних дітей! Не допустіть їх сексуального зловживання, скасуйте закони, які роблять їх штучними сиротами. Не дозвольте продаж їх на Захід! Не допустіть злочинну систему ювенальної юстиції, яка прихована за соціальними службами і т.зв. прийомними сім’ями. Не дозвольте себе обманути зрадницькими церковниками, які зрадили Бога і є найбільшими неприятелями українського народу!

 

Будьте сміливі! За Бога і за Україну!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Маркіян, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ

 

Львів, 2.02.2014р.

 

Копії:

- Президентам України, Росії, Білорусі

- Депутатам Державної Думи РФ і Національних Зборів Білорусі

- ЗМІ


Завантажити: Не допустіть морального і фізичного геноциду