Українська > Актуальне > Публікація

Звірся на Господа всім серцем твоїм і не покладайся на власний розум

Дата публікації:   2014-10-23
Автор:   ВВП

 

Звірся на Господа всім серцем твоїм

і не покладайся на власний  розум

 

«Звірся на Господа всім твоїм серцем, не покладайсь на власний розум. У всіх твоїх путях думай про Нього і Він твої стежки вирівняє» (Прип.3,5-6)

 

Ми маємо різні злі звички і себежалі, які нас тримають в рабстві. А коли ми дозволяємо Богу нас оздоровити – це також духовне воскресіння. Передумова цього – стати до правди, хотіти бачити на собі хиби і признавати їх. Щоб ми не ображалися, але сказали: «Так, це моя слабкість». Щоб не впали в депресію, але сказали: «Треба з цим боротися. Так, буду програвати, але проситиму Бога про світло і силу. Дам Йому всі свої проблеми, які маю: „Господи, тут я слабкий, тут постійно падаю, ця залежність мене перемагає і робить мене рабом. Я не хочу цього, але власною силою нічого не зможу, цілим серцем надіюся на Тебе”». А потім, як каже Боже слово: «Господь вирівняє стежки твої». Ми, люди, постійно ходимо кривими стежками, злий нас тягне направо і наліво, але ми повинні йти вперед, і Господь вирівняє наші стежки. Так воно є, але треба, щоб на всіх своїх стежках ми пізнавали Його, думали про Нього. Коли не думаємо про Нього і не рахуємося з Ним, то не побачимо Божої дії.  Але коли думаємо про Бога і звертаємося  до Нього, Бог почне діяти в нашому житті, почне робити чуда, зцілювати, буде нас торкатися. Тоді ми зможемо писати цілі книги свідоцтв. Для цього треба лише трохи зупинитися і в конкретній ситуації з вірою віддатися Богу та просити Святого Духа про світло. Або досить тільки зупинитися і призивати Господнє Ім’я. Але яка це важка боротьба з невірою! Як розум нас обманює! – Розпач, сумніви, логічні аргументи. Добре, але тепер логічно скажи собі: Чи вірю, що Бог всемогутній? Чи робить Бог чуда? Чи зробив чуда в моєму житті? Чи може зробити їх і тепер? Чи Бог хоче від мене, щоб я тепер вірив і не сумнівався? І якщо Він цього хоче, то треба стати і визнати: «Вірю, Господи! Довіряю Тобі!»

 

Отож, що ти повинен робити? Довіряти Господу всім серцем, не покладатися на власний розум і думати про Нього на всіх своїх дорогах. А що Бог пообіцяв тобі, коли виконаєш ці три умови? Він сам вирівняє твої стежки.


В чому можеш покластися на Господа?

Пс. 32,8 «Навчу тебе й вкажу тобі дорогу, якою маєш ходити; дам тобі пораду; на тобі Моє око!»

 

Бог обіцяв дати нам пораду, вказати нам дорогу, якою маємо ходити. Як це потрібно!  Сьогодні світ повний зла і пасток, які розставлені на нас. А Бог каже: «Дам тобі пораду». І це для нас дуже потрібно! «На тобі Моє око», – каже Бог. Він бачить мене. Я думаю, що я тут сам, що ніхто мене не бачить. Але це не правда. Бог бачить мене, знає всі дні, години і секунди мого життя. Отож, ми можемо довіряти Господу. На кого іншого ми б ще хотіли покладатися?


Приєднані файли
Звірся на Господа всім серцем твоїм і не покладайся на власний розум Скачати Звірся на Господа всім серцем твоїм і не покладайся на власний розум .DOC 25.0 kB