Українська > Актуальне > Публікація

Відкритий лист єпископам Польщі

Дата публікації:   2014-12-23
Автор:   ВВП

 

Відкритий лист єпископам Польщі


Шановні єпископи!

Візантійський Патріархат закликав теперішнього папу Франциска, щоб оголосив 2015 рік роком правдивої реформи Церкви. У листі«2015 рік – рік реформи Католицької Церкви»(http://vkpatriarhat.org.ua/?p=22213) вказуємо на те, що найбільшу провину за катастрофічний стан Церкви має польський папа Іван Павло II, якому ви ставите пам’ятники і в нерозумній ейфорії перейменовуєте вулиці та площі, і, мабуть, будете посвячувати йому і нові храми!

 

Спасіння сутнісно пов’язане з істинною християнською вірою і з покаянням. Ісус ясно сказав, і це стосується всіх без винятку: «Якщо не будете чинити покаяння, то всі загинете» (Лк. 13,3).

 

Коли в 1991-1992 роках ми були з владикою Методієм у Варшаві на новіціаті в Чині св. Василія Великого, владика Методій зустрівся там з одним професором теології, який сказав: «Я був шокований, що в одному храмі у Варшаві на вівтар була поставлена статуя Будди і ми перед нею молилися. Але потім ми, старші професори, сказали: „Якщо наш папа дає благословення для таких акцій, і якщо він в Асижі молився разом з поганами, то це означає, що необхідно прийняти новий погляд”».

 

Які плоди несе Асиж 1986 року? Настала зміна мислення. Було прийняте нове антиєвангеліє. Жестом Івана Павла II створилася така суспільна думка: «Христова відкупительна смерть на хресті має таку ж вартість, як і поганські ритуали і жертви демонами». А це єресь максима! Тим, що Іван Павло II був проголошений блаженним і святим, фальшиве і єретичне вчення було прийнято як нова догма, як інше євангеліє! Отож, щоб було зрозуміло: на Івана Павла II через це впала Божа анатема в області interna, а також вона впала і на папу Бенедикта XVI за беатифікацію єретика, а за його канонізацію – і на Франциска І. Наш Патріархат одразу ж в день беатифікації 1.05.2011р. оприлюднив в апостольському і пророчому авторитеті цю анатему – прокляття і виключення з Церкви папи Бенедикта XVI, а в той самий день посмертно і на папу Івана Павла II.

 

Ви запитуєте, що ми собі дозволяємо проти загальновизнаних пап? Відповідаємо питанням: А що ці папи собі дозволили проти самого Бога і Спасителя, і проти всього Євангелія і Традиції Церкви? Слово Боже ясно говорить: «Хто б проповідував інше євангеліє, ніж те, яке ви прийняли: anathema sit – нехай буде проклятий» (Гал 1,8-9)

 

Плоди цього прокляття тепер лягають не лише на польську Церкву і на польський народ, але й на весь християнський світ! І в Польщі просовуються гендер-гомосексуальні закони, і в Польщі ювенальна юстиція почала красти дітей, і в Польщі настає відпад від Церкви. По плодах пізнається дерево!

 

Іван Павло II у 1983 році в новому кодексі скасував екскомуніку на масонів, а тим фактично відкрив їм двері до найвищих посад в Церкві!

 

Іван Павло II не виступив проти неомодернізму, який святий папа Пій Х засудив як єресь. За понтифікату Івана Павла II настало масове поширення цієї смертельної інфекції до всіх семінарій. Він своїм мовчанням схвалював цю смертоносну інфекцію. Папа Гонорій в 7 столітті був посмертно екскомунікований за відносно малу єресь монотелітизму, бо мовчав на її поширення! Єресь неомодернізму, що міститься в історично-критичному методі, ставить під сумнів Божество Христа, всі чудеса в Біблії, а водночас Божественне натхнення Св. Письма!

 

За понтифікату Івана Павла II поширилась педофілія серед священиків: від Америки, через Ірландію аж до Австралії. Вона була плодом того, що він не карав цей злочин.

 

Він закликав до того, щоб Польща (а також інші слов'янські народи) вступила в ЄС. Нібито цим проквасить всю християнську Європу. Однак, жорстокою реальністю є протилежне!

 

З одного боку стоїть правовірне вчення, за яким є авторитет самих апостолів і всіх пап двох тисяч років, а з іншого боку – єресі і синкретизм, за якими стоїть польський папа Іван Павло II. На яку сторону стати, якщо хочемо бути спасенні?

 

Шановні єпископи Польщі, настав час, щоб ви виступили  проти штучної ейфорії, яку створив дух антихриста і вороги Церкви разом з масонами. Настав час, щоб ви написали пастирське послання і правдиво вказали польським католикам, якою є реальність: Іван Павло II не був і не є святим, але єретиком, на якому лежить Боже прокляття! До останнього моменту свого життя він не хотів відкликати єресі синкретизму Асижу. За духом Асижу не є дух Христа, але дух антихриста!

 

Нове вчення неомодернізму не веде до неба, але до пекла!

 

Найбільший духовний відпад в Церкві настав під час правління папи Івана Павла II. Щоб через покаяння настала віднова Церкви, то:

 

1) Повинна бути скасована канонізація Івана Павла II!

2) Повинен бути засуджений дух синкретизму – дух Асижу.

3) Повинен бути засуджений неомодернізм, який вже проникнув у всі семінарії!

4) З Церкви треба виключити масонів, бо вони служать дияволу.

5) Гомосексуалізм повинен бути названий гидотою (див. Юд. 7).

 

Якщо цього не відбудеться, то на Ватикані й надалі тяжітиме Боже прокляття. Священики, які внутрішньо прийняли духа Асижу і єресі неомодернізму, а тим самим вигнали Святого Духа, будуть уділяти Святі Тайни вже недійсно. Через їх діяльність на віруючих не приходить Боже благословення, але прокляття!

 

Єпископи Польщі! Назвіть правду правдою, єресь єрессю, а синкретизм синкретизмом, хоча це вас, як поляків, зранює! Немає іншого шляху спасіння й іншої віднови для Польщі, ніж правдиве покаяння!

 

Будьте сміливі, зробіть крок віри для відновлення правовірного християнства в Польщі.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі ПатріархатуУкраїна, 8.12. 2014


Копії:

- Секретаріату Ватикану

- Президентам ЄС

- Депутатам ЄС

- ЗМІ


Див. лист «2015 рік – рік реформи Католицької Церкви»


Приєднані файли
Відкритий лист єпископам Польщі (8.12.2014) Скачати Відкритий лист єпископам Польщі (8.12.2014) .DOC 37.0 kB