Українська > Актуальне > Публікація

Поява ангелів (відео)

Дата публікації:   2017-04-17
Автор:   ВВП

 

Поява ангелів

 

 

a) вступПоява ангелів

В неділю, дуже раненько, ще за темна, приходить Марія Магдалина і друга Марія до саду, де був Ісус похований. Недалеко від гробу їх злякав сильний землетрус. З’явився їм ангел Господній. Вони бачать, як він сходить з неба, відвалює від входу до гробу великий камінь і сідає на нього. Жінки дивляться з подивом на його лице. Його обличчя було, як блискавка, а одяг його був білий, як сніг, що іскриться на сонці. Свідками цієї осяйної появи є і воїни, які сторожили Ісусів гріб. Однак тепер вони лежать на землі, як мертві, пройняті жахом від виду ангела. І жінки перелякані, але на небесну появу дивляться з надією.

 

Бог говорить до тих, які готові Його послухати. Марія Магдалина і друга Марія стояли під хрестом.

Тепер ангел їм звіщає: Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп’ятого ви шукаєте. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав.” (Мт.28,5-7).

 

Після них прийшли до гробу інші жінки, які несли миро, увійшли до гробу, і побачили, що тіла Господа Ісуса там нема. Побачили двох мужів в білих сяючих одежах. Вони їм сказали: „Чому шукаєте живого між мертвими? Нема Його тут, Він воскрес...” (Лк.24,5-6).

 

І я часто шукаю живого між мертвими, коли залишаюся в дусі невіри, себежалю чи іншої брехні. В цьому дусі Ісуса нема. Через покаяння (Мк.1,15) мушу вийти з цього духа, щоб зустрітися з живим Ісусом.

 

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Чому шукаєте живого між померлими, нема Його тут, Він воскрес”.

в) 5хв. всі промовимо: „Ісусе”, а один додає: „Ти воскрес, Ти є Бог.”

г) 5хв. особисто переживаю вістку ангела: „Ісус воскрес!” Пісня „Санктус, Санктус, Осанна...”, що означає: „Святий, Святий, слава!” або пісню „Воскрес Ісус, наш Господь”.

 

Завантажити: Христова смерть і Воскресіння (контемплятивна молитва)