Українська > Актуальне > Публікація

Ісус з’являється Петрові біля Генезаретського озера (відео)

Дата публікації:   2017-05-08
Автор:   ВВП

 

Ісус з’являється Петрові біля Генезаретського озера

 

 

a) вступ – Ісус з’являється Петрові біля Генезаретського озера

Учні за наказом Ісуса повернулися до Галилеї. Петро з апостолами пішли ловити рибу. Можливо, це перша ніч після суботи. Цілу ніч вони трудяться і нічого не можуть зловити. Вранці Ісус стоїть над берегом. На Його слово вони закинули сіті і витягнули силу риби.

Коли поснідали, Ісус з любов’ю поглянув на Петра. Петро знову усвідомив свій гріх. Пригадав собі зболений погляд Ісуса на подвір’ї дому первосвященика і те, що тієї ночі він тричі відрікся Ісуса.

Тепер чує Ісусове питання: „Симоне, сину Йони, чи ти любиш Мене?” Петро щасливий, що тепер може визнати свою любов до свого Спасителя перед іншими, і відповідає: „Так, Господи, Ти знаєш все, Ти знаєш, що Тебе люблю”. Ісус тричі запитує Петра, а він Йому тричі відповідає щирим визнанням. Ісус бачить щирість Петра і підтверджує його уряд, першого поміж братами і пастиря Ісусового стада. Говорить також про мученицьку смерть Петра, якої зазнає задля Ісуса. Божа любов – агапе поєднана з Христовим хрестом.

 

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Ісус запитав: «Симоне, сину Йони, чи любиш ти Мене?»”(Ів.21,15-19).

в) 5хв. всі промовимо: „Ісусе”, а один додає: „Ти знаєш все, Ти знаєш, що Тебе люблю.” Усвідом: Ісус тебе чує. Сказати: „Люблю Тебе”, означає: „Я готовий за Тебе померти!”

г) 5хв. особисто переживаю, що Ісус тепер є тут, що кличе мене по імені (Василь, сину Андрія) і питає мене: „Чи любиш ти Мене?”. Співаємо „Все віддам я для Ісуса...”; роблю поклін.

 

Завантажити: Христова смерть і Воскресіння (контемплятивна молитва)