Українська > Актуальне > Публікація

Шанс для Ірландії – покаяння

Дата публікації:   2015-06-03
Автор:   ВВП

 
Ірландському народу

 

Шанс для Ірландії – покаяння

 


22.05.2015 р. в Ірландії пройшов референдум, на якому народ добровільно домігся запровадження шлюбів гомосексуалістів і лесбіянок. У референдумі взяло участь 60,5% виборців. Цим народ Ірландії домігся своєї загибелі. Боже слово ясно говорить, що за гріх гомосексуалізму на Содом і Гомору впав вогонь з неба, і що це покарання є пересторогою для всіх народів (Юд. 7). Однак ще гіршим є вічний вогонь, який чекає після смерті тих, які прийняли цього духа. На скільки громадськість була зманіпульована, як висловилися навіть і деякі євродепутати, нехай вирішують ті, які в цьому компетентні. Ми, передусім, вказуємо на злочини всередині Церкви – на єресі, синкретизм з поганством і заперечення Божих законів.

 

Головну провину за моральну катастрофу в Ірландії несе церковна ієрархія, яка не карала педофілію серед священиків, які працювали в освітніх закладах для молоді. В останні десятиліття прогресувала духовна інфекція єресей, які заперечують Божество Христа, Його відкупительну смерть на хресті (архиєп. Цолліч) і реальне та історичне воскресіння, а також натхнення Богом Святого Письма. Ці єресі з Німеччини поступово інфікували всю Католицьку Церкву в Європі, Америці і у всьому світі. По суті, вони заперечили не тільки вчення Католицької Церкви, але взагалі всю суть християнства. Ці єресі поступово приймалися як нове мислення в Церкві, як нове sentire cum ecclesia. До них додався наступний злочин проти Першої Заповіді Божої –синкретизм з іншими релігіями, який посилався на ІI Ватиканський Собор з т.зв. пошаною до інших релігій, а фактично пошаною до їх демонів. Прихильники нео-поганства також посилалися на жест папи Івана Павла II в Асижі у 1986 році, який інтерпретували так, що християни і погани мають кожен свій власний шлях до спасіння, тобто що вже не потрібно жодної місії. Це також єресь-максима, яка паралізувала суть християнства. Замість того, щоб католики чинили правдиве покаяння і повернулися до живих джерел віри, вони зробили протилежне. Прокляття прогресувало і до ірландської Церкви. Коли єпископи Ірландії були закликані визнати правдиву католицьку віру і відректися перелічених єресей, вони залишилися в затверділості і цим скликали на себе Божу анатему – прокляття згідно Гал. 1,8-9: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий». Прокляття прогресувало і досягло свої вершини протягом останніх десятиліть.

 

Що стосується епідемії гомосексуалізму на території християнських держав, шлях їй проклали ці дві основні єресі: неомодернізм і синкретизм з поганством. Плодом є моральний розклад, спричинений гомосексуалізмом. Цей розклад продовжується педофілією, транссексуалізмом, інцестом, садомазохізмом, зоофілією, легалізацією наркотиків і евтаназією, навіть для здорових людей. Збочений гомосексуалізм відкриває двері ювенальній юстиції, яка краде дітей не з неблагополучних сімей, але із зразкових католицьких родин. Католицьке і природне виховання зневажливо називають насильством в сім'ї, і через це дітей забирають у батьків! Все це є наслідок єресей; він втілився через т. зв. Другий референдум в Ірландії вже в 2009 році. Ці аморальності, які ліквідують християнство в корені, завдяки Другому Ірландському референдуму були узаконені для всього Європейського Союзу. Єпископи були повинні в критичний момент алярмувати народ пастирськими листами. Ми, католики і правовірні єпископи з України, кількома листами наполегливо нагадували їм про їхній обов'язок і надзвичайну відповідальність у цей момент, критичний не лише для Ірландії, але і для всієї Європи! (див., наприклад, http://community.org.ua/dwnld/ukrlet-Irishbishops.doc). Але вони занедбали свій пастирський обов'язок! Вершиною зради католицької ієрархії в Ірландії було те, що в критичний момент, коли народом сугестивно маніпулювали західні ідеологи з допомогою мас-медіа, виступив єпископ Ноел Тренор. Цей апостол-юда демагогічно закликав ірландських католиків голосувати за прийняття Лісабонської угоди. Сугестивною брехнею він проголошував, що Лісабонська угода, яка просовує як свій пріоритет гомосексуалізм, ніяк не загрожує моральним цінностям християнства. Інші єпископи своїм мовчанням схвалили цю брехню! Це до неба волаючий злочин! Тоді все вирішилося – через референдум ірландських католиків вся Європа відкидає своє християнське коріння, Божі закони і Декалог. Замість того приймає сатанинський анти-Декалог, побудований на легалізації сексуальних збочень і запереченні природніх, загальнолюдських і моральних цінностей.

 

Не минув навіть рік, а ці єпископи, обманщики і зрадники Христа й народу, зустрілися з суворою реальністю: було узаконено т.зв. реєстроване партнерство. Обіцянки ЄС про визнання заборони абортів не були дотримані. Далі, як насмішка, прийшло узаконення гомосексуальних шлюбів, поєднане з усиновленням дітей гомосексуалістами і покаранням простих людей, які не погоджуються з деморалізацією дітей і народу. Їх зневажливо назвали гомофобами. Прокляття прийшло у вигляді економічної кризи. Але найгірше те, що більшість народу опинилась в духовній сліпоті, втратила совість і свою власну християнську ідентичність. Як боляче згадувати славну історію християнської Ірландії, святого Патріка, гіберно-шотландську місію, та інші місії, які виходили з цього острова на весь світ! В Ірландії майже не було сім'ї, з якої б хтось не пішов на місійне поле проповідувати Христа. Багато з них помирали за це свідчення як мученики в незнаних країнах. Сльози течуть з очей над цією зрадою своєї власної ірландської католицької ідентичності! Вершиною всього є те, що сьогодні світові мас-медіа дають Ірландію як приклад всьому світу для наслідування. Але куди? До пекла дочасного і вічного! Реєстровані партнерства були узаконені без згоди народу. А цим референдумом 62,1% виборців домоглися узаконення наступного ступеня збочення і дегенерації, яким є шлюб гомосексуалістів і лесбіянок. Щирі люди з Європи і всього світу шоковані цією духовною і моральною сліпотою, в яку впав ірландський народ.

 

Правовірний Синод єпископів УП ГКЦ з України у 2009 написав кілька відкритих листів, в яких закликав політиків, народ, а передусім єпископів Ірландії, щоб в жодному випадку не підтримали Лісабонську угоду в другому референдумі, бо це матиме катастрофічні наслідки для всього ЄС. Оскільки ірландські єпископи все ж не зреклися єресей, хоча їх до цього закликали, у вирішальний момент вони зрадили і просунули гомосексуалізм. 17.11.2009 р. Божа анатема (прокляття) впала на всіх ірландських єпископів (42 + 3 кардинали). Про це було повідомлено Бенедикта XVI, який вже тільки болючим мовчанням прийняв цю трагедію.

 

Як вистоїть на Божому суді кожен громадянин Ірландії, який 22.05.2015 р. пішов до виборчої урни і своїм голосом підписав смертний вирок собі і всьому народу? Чи католицькі батьки і матері усвідомили, що їхній син вже може одружитися з іншим чоловіком, а їхня дочка – з іншою жінкою? Чи усвідомили, що тоді не матимуть жодних власних онуків? Чи усвідомили, що в Дубліні найближчими роками може пройти ярмарок дітей для гомосексуалістів, який 3.05.2015р. відбувся в Брюсселі? (http://www.hlavnespravy.sk/v-bruseli-sa-konal-veltrh-deti-pre-gejov-cena-jedneho-dietata-sa-pohybuje-od-60-tisic-eur/621335) І це є наслідком схвалення гомосексуалізму.

 

Що очікуєте від Бога сьогодні і в годину смерті? Ви зрадили своїх батьків, дідів і прадідів, зрадили розп'ятого Христа, зрадили всіх святих свого народу і скликали на себе та на майбутні покоління Божу і природну кару. Існує тільки одне рішення, щоб не прийшло і вічне покарання, пов'язане з пекельним вогнем. Цим рішенням є покаяння. Без нього ні один ірландець не буде врятований від прокляття пекельного вогню.

 

Що конкретно ви повинні робити? Хай священики в кожному храмі проголосять 40-денне покаяння – з 1 червня до 10 липня 2015 р. На всіх храмах хай повісять чорний прапор і всі католики і не-католики хай на своєму одязі протягом всього цього часу носять чорну пов’язку на руці чи на грудях як зовнішній знак жалоби і покаяння! Католицькі політики хай чинять адекватне покаяння за свою зраду Бога і народу! Хай візьмуть приклад з Угорщини і також проголосять нову Конституцію, в якій визнають подружжям тільки союз між чоловіком і жінкою, і цим заборонять всі інші неприродні аномалії. Політики Угорщини виступили проти ідеології антихриста і Бог благословив Угорщину так, що відбулося і відродження економіки.

 

Візантійський Вселенський Патріархат листом з 18.05.2015 р. закликав угорських єпископів (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=24169) щоб відділилися від апостатичного Ватикану і так створили спасительний тиск на ієрархію Ватикану, щоб вона чинила покаяння, виступивши проти самогубних єресей, які прикриває чи схвалює, а навіть некомпромісно нав’язує чи пропагує! Доки Ватикан систематично відкидатиме правдиве покаяння, доти вноситиме прокляття на всі народи, і кожен християнський народ зобов'язаний перед Богом в інтересах свого спасіння відділитися від цього апостатичного Вавилону! З десакралізованого апостатичного Ватикану сьогодні не приходить благословення, але прокляття! Ватикан сьогодні проповідує інше євангеліє, а з ним одночасно прийняв духа антихриста, вигнавши Божого Духа.

 

Візантійський Вселенський Патріархат оцим зобов’язує у сумлінні кожного католика – мирянина, священика чи монаха – щоб створили спасительний тиск на своїх єпископів, щоб вони тимчасово відділилися від відступницького Ватикану. Наступним кроком покарання мусить бути вимога усунення тих єпископів, які відповідають за просовування гомосексуалізму. На них лежить Боже прокляття, яке постійно переходить з них на весь народ! Хай відійдуть з уряду і дадуть місце новим правовірним єпископам з рядів тих священиків, які відділилися від єресей неомодернізму, синкретизму з поганством і пасивного схвалювання ідеології гендеру, тобто гомосексуалізму, пов'язаного з викраданням дітей. Візантійський Вселенський Патріархат охочий таких правовірних і моральних священиків висвятити на єпископів.

 

Тоді хай Ірландія стане моделлю духовного відродження для всієї Католицької Церкви! Тим, що на деякий час відділиться від Ватикану і його єресей, стане прецедентом для інших народів у боротьбі за чистоту спасительної, справжньої католицької віри, і в боротьбі за обнову моральних цінностей. Якщо єпископи, на яких лежить прокляття, не будуть каятися і не зречуться своїх урядів, хай нові єпископи діють паралельно, навіть ціною того, що настане болюче розділення на правовірних католиків і єретиків-апостатів. Правовірні збережуть спадщину своїх батьків, спасительну віру і здорову католицьку традицію, на відміну від сучасних апостатів і їх єресей. Єретики, які відкидають покаяння, будуть демагогічною, психологічною і релігійною маніпуляцією і надалі утримувати обманених католиків на шляху до вічного прокляття!

 

Патріархат також закликає до ревних молитов протягом 40 днів, зокрема, щодня з 20:00 хай віруючі моляться годину або і більше вдома зі своїми сім'ями. Зокрема, рекомендуємо молитву згідно Єз. 37 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=22605) і Mр. 11,23 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=22476). Неділі протягом цього періоду хай сім’ї святкують на молитвах, переживаючи правди, пов’язані з Христовим воскресінням і прийняттям Святого Духа через правдиве покаяння і навернення (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili&paged=2). Вже в суботу ввечері, після 21:00, хай помоляться правду воскресіння згідно http://vkpatriarhat.org.ua/?p=7235, вранці від 5:00 до 7:00 хай моляться вдома наступні правди воскресіння згідно http://vkpatriarhat.org.ua/?p=7247, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=7250. Потім, найкраще від 8:00 до 9:00 – також вдома хай моляться правди про Святого Духа (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=7254). Що стосується участі в недільній Літургії, то хай католик усвідомить, що священик, який згадує в Літургії ім’я сучасного папи, цим виявляє, що має єдність з єресями апостатичного Ватикану! На ньому лежить прокляття. Такий священик відправляє Літургію і Св. Тайни недійсно і скликає прокляття на тих, які підпорядковуються духу, якому він служить! Відповідальність лежить на кожному католику! Хай він особисто чи письмово закличе священика до покаяння, щоб публічно відрікся єресей і синкретизму та відділився від апостатичтного Ватикану тим, що в Літургії не буде згадувати ім’я псевдо-папи Франциска. Однак якщо і надалі буде згадувати його ім'я, то правовірний католик під важким гріхом повинен припинити відвідування таких недійсних Літургій. Після обіду хай християнські сім’ї (найкраще, окремо чоловіки і окремо жінки) зустрічаються в невеликих групах, де годину будуть присвячувати молитві (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=7256), а решта часу (принаймні годину) – на будування спільноти (Ді. 2,42). Тут йдеться про свідчення з молитви, досвіди з віри за минулий тиждень чи з минулого і взаємне підбадьорення.

 

Хай в кожному місті і селі знайдеться хоча б 10 (правовірних) праведників, які будуть взивати до Бога і відділяться від єретичної системи, плодом якої є автогеноцид Ірландії. Ці спільноти хай об'єднаються зі священиком, який чинить щире каяття, відділився від єресей Ватикану і не згадує ім'я сучасного псевдо-папи, який де-факто схвалює єресі і гомосексуалізм, що суперечить суті Євангелія. Бог шукає спільноти, які ще не є під впливом духа антихриста, що нищить Церкву зсередини і ззовні. Від вас – від цих спільнот – залежить, чи настане відродження, чи ірландський народ загине!

 

Обнову мають розпочати ті люди, яких болить те, що сталося в Ірландії, бо ті, які вже отупіли і втратили свою совість і розум, підуть широким шляхом до вічної погибелі під фразами про т. зв. послух апостатичній ієрархії.

 

22.05.2015 р. Ірландія підписала собі духовний вирок смерті, а тепер єдиним виходом з цього є болісна операція відділення від єресей і єретиків. Коли в день зіслання Святого Духа зродилась Церква, апостол Петро сказав: «Нехай весь дім Ізраїля (Ірландія) твердо знає, що цього Ісуса, Якого ви розп'яли...» (Ді. 2,36). Коли вони почули це, розжалобились серцем і сказали Петрові та іншим братам: «Що нам робити, браття?». Петро відповів їм: «Покайтеся.... відділіться від цього розпусного роду!» (вірш 40). Це слово сьогодні Божий Дух вкладає в серця тих ірландців, які хочуть каятися. Покаяння сьогодні також пов'язане з відділенням від тих, які прийняли єресі, синкретизм і гомосексуалізм!

Всіх правовірних католиків Ірландії благословляє для започаткування правдивої реформи через покаяння


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

29.05.2015

 

Копії:

- Держсекретаріату Ватикану

- Єпископам Євросоюзу і Америки

- Президентам держав-членів ЄС та їх урядам

- Депутатам Європарламенту

- ЗМІ

 


Додаток: Лист єпископам Угорщини, див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=24169

 


Завантажити: Шанс для Ірландії – покаяння (29.5.2015)