Українська > Актуальне > Публікація

Заклик всім єпископам (православним і католицьким) та представникам Церков в Україні

Дата публікації:   2015-07-07
Автор:   ВВП

 

Заклик всім єпископам (православним і католицьким)

та представникам Церков в Україні


Шановні єпископи і представники християнських Церков!

Кожному християнину ясно, що гомосексуалізм веде до моральної руйнації особи, сім’ї і суспільства. Він заборонений Богом як важкий гріх і названий відстрашуючою назвою «гидота». Боже слово на кількох місцях перестерігає всі покоління перед цим збоченням. Божий Дух через апостола Петра і апостола Юду наголошує, що покарання Содому і Гомори вогнем є перестережливим знаком для всього людства і всіх поколінь (пор. 2 Пт. 2,6; Юд. 7).

 

Що стосується т. зв. антидискримінаційних законів і прав сексуальних меншин, то ці позитивні терміни є великим обманом. Насправді йдеться про дискримінацію 99% населення збоченими людьми – не тільки гомосексуалістами, але й педофілами, садомазохістами, некрофілами та іншими збоченцями, які називаються сексуальними меншинами. Згідно т.зв. західних стандартів вони отримають право дискримінувати і морально нищити все населення України, особливо молоде покоління. Збоченці і ті, хто їх зловживає,  через зміну Конституції намагаються отримати повну владу, щоб розпочати моральний і фізичний автогеноцид України.

 

Президент Чехії М. Земан називає тотальним абсурдом лицемірні фрази США  про т.зв. права людини. Експорт цієї гомодиктатури, як пише президент Чехії, веде до того, що «...коли він є неуспішний, то дана країна стає ворогом США; якщо ж він успішний, то ця країна сама себе знищить» (редукція людства).

 

Один з депутатів ВР України заявив, що підготовлювані зміни до Конституції просовують гомодиктатуру, а тому всі Церкви повинні публічно звернутися до Президента України. Зміни в Конституції полягають в двох основних речах: скасування інституції сім'ї перед державою та запровадження гомодиктатури. Хто тепер навіть у найменшому виступить проти гомодиктатури та захищатиме сімейні цінності, дітей і молодь від зіпсуття, буде парадоксально покараний за порушення Конституції України (йдеться про статтю 35).

 

Аналогічно, статтею 28 Конституції має бути запроваджена ювенальна юстиція, яка крастиме дітей з будь-якої сім’ї під штучними приводами.

Це ганьба для Церкви, що політик українського парламенту відважився виступити проти цих злочинів, але Церква мовчить. Гомосексуалізм нищить християнство в його суті. Президент Чехії та прем'єр-міністр Угорщини називають речі своїми іменами: шлюб – це союз між чоловіком та жінкою і жодних псевдо-сімей не існує. Гомосексуалізм – це руйнація народу. Однак проти цього депутата України одразу ж виступив представник Українського Католицького Університету (УКУ), який рішуче, в авторитеті Католицької Церкви просовує гомосексуалізм. Треба знати, що тим самим він сам себе виключив з  Церкви, бо виступив проти Божих законів. Те, що цю теорію для знищення народу і Церкви просовує УКУ, є ознакою того, що УКУ став інструментом морального і фізичного нищення України.

 

Шановні єпископи, в ці дні істинні християни готуються до святкування 1000-літнього ювілею від смерті св. Володимира. Крім двох годин щоденної молитви, вони будуть за прикладом ефесян  (див. Ді. 19,19) як жест правдивого покаяння палити всі книги, що пропагують магію, віщування і поганські релігії, а також книги, що пропагують сучасні західні єресі і моральний розклад, в тому числі порнографію. В даний час, зокрема цього місяця, ваш обов'язок полягає в тому, щоб і ви вчинили жест покаяння – навіть ціною того, що будете переслідувані і втратите  фінансову підтримку з Заходу. Сміливо виступіть за Божі закони, проти гомодиктатури і ювенальної юстиції. Якщо в цей історичний момент, коли ви зобов'язані захищати Божі закони і повірені вам душі, ви будете мовчати, відповідальність за впровадження злочинної  системи лягає на вас. Як вистоїте на Божому суді? Ви повинні перед Богом і перед народом перестерегти президента та депутатів ВР, і кожен з вас зобов'язаний свою чітку християнську позицію представляти в своїй єпархії, і під послухом через священиків усім вірним. Якщо цього не зробите до свята св. Володимира, 28 липня 2015 р., то цим самим ipso facto скликаєте на себе Боже прокляття. Тоді віруючі повинні знати, що ви зрадили, як Юда, і не ведете їх до неба, а до пекла. Тому вас вже не сміють слухати.

 

Кардинал Гузар, архиєпископ Шевчук та єпископ Гудзяк твердо просовують гомосексуалізм. Ви, інші єпископи УГКЦ, повинні в цьому питанні виступити проти них, бо слухати Бога треба більше, ніж людей (Ді. 5). Православні єпископи також повинні чітко виступити проти ідеології гомосексуалізму, інакше постануть перед Православною Церквою як зрадники і на них впаде анатема –  прокляття згідно Гал. 1,8-9.

 

Будьте сміливі, виступіть за Бога і український народ, навіть ціною переслідування і мученицької смерті. Цей жест буде знаком вашого навернення і покаяння. Тепер Бог дає вам шанс зробити сатисфакцію за свою байдужість щодо поширюваного зла. Станьте справжніми Христовими пастирями – такими, якими були апостоли, і  яким був св. Володимир, 1000-літній ювілей смерті якого будемо святкувати 28.07.2015 р. Україна прийме або дорогу життя, або самознищення. За це сьогодні Бог кладе відповідальність на вас.


У Христі


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


4.07.2015


Копії:

- Президенту України П.О.Порошенку

- Депутатам ВР України

- Єпископам Білорусі

- ЗМІ


Завантажити: Заклик всім єпископам (православним і католицьким) та представникам Церков в Україні (4.07.2015)