Українська > Актуальне > Публікація

Проголошення анатеми на румунського патріарха Даниїла

Дата публікації:   2016-11-15
Автор:   ВВП

 

Проголошення анатеми на румунського патріарха Даниїла

 

Патріарх Даниїл зловжив авторитетом верховного пастиря румунської Церкви і схвалив вовчий собор на Криті, головною метою якого було і є поступове самознищення Православної Церкви. Цим він зрадив Христа і Церкву. Схвалюючи духа єресі, він сам на себе стягнув Божу анатему згідно Гал. 1,8-9: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий – виключений!»

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час є пророчим голосом волаючого в пустелі, в ім’я Триєдиного Бога Отця, Сина і Святого Духа оцим проголошує Божу анатему – прокляття – на румунського Патріарха Даниїла.

 

Всі православні віруючі зобов’язані відділитися від пастиря-Юди. Церковний уряд він займає вже незаконно. Він зобов’язаний його звільнити, інакше накликає прокляття на всю Церкву і румунський народ! Від Даниїла відійшла Божа благодать і повірене йому стадо він вже веде до вічної погибелі. Якщо не покається, його душа після смерті опиниться у вогненному озері! Єдина дорога порятунку для нього – публічно відректися єдності з духом єресей і каятися.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+  Методій, ЧСВВр                    +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 

+ Самуїл, ЧСВВр

прес-секретар
 

 

14.11.2016

 

 

Копії:

-       Єпископам Православних Церков

-       Владі Румунії

 

 

Завантажити: Проголошення анатеми на румунського патріарха Даниїла (14.11.2016)