Українська > Актуальне > Публікація

Влада Фінляндії вилучила трьох дітей у росіянки Вікторії Медведєвої в місті Сейнайокі

Дата публікації:   2017-02-06
Автор:   Зі світу

 

Влада Фінляндії вилучила трьох дітей у росіянки Вікторії Медведєвої в місті Сейнайокі

 

Вікторія Медведєва – чергова жертва скандинавської ювенальної юстиції, росіянка, у якої влада Фінляндії відібрала трьох дітей. П'ятирічних двійнят, сина і дочку, відвезли з дитячого садка, а їх десятирічну старшу сестру прямо з дому – без жодного судового ордеру чи якихось виразних причин.

 

deti_Victorii Medvedevoj«Ніяких причин для вилучення не було. Мені нічого не говорять. Відповідають, що проводять розслідування. Про перспективи повернути дітей поки що нічого не відомо »,  – сказала Медведєва. За словами росіянки, їй дозволяють бачитися з дітьми лише три рази в тиждень. Вона додала, що знаходиться в Фінляндії по робочій візі, проживає на території країни з 2011 року, і ніколи раніше ніяких подібних інцидентів не було. Медведєва вказала також, що звернення до представників російської влади з проханням врегулювати ситуацію поки що не допомогли.

 

У період з 2013 по 2015 роки в Фінляндії вилучили 74 дитини з сімей громадян РФ. З початку 2016 року стало відомо, як мінімум, про три випадки вилучення дітей у громадян Росії, які проживають в Фінляндії.

Джерело: https://www.gazeta.ru/social/news/2016/09/21/n_9133079.shtml