Українська > Актуальне > Публікація

Парадокс: представники РПЦ, всупереч протестам місцевих християн, підтримали рок-оперу «Ісус Христос - суперзірка»

Дата публікації:   2017-02-06
Автор:   Зі світу

 

Парадокс: представники РПЦ, всупереч протестам місцевих християн, підтримали рок-оперу «Ісус Христос - суперзірка»

 

У Московському патріархаті висловили незгоду з представниками громадськості, які в окремих регіонах виступили за заборону показу рок-опери «Ісус Христос – суперзірка». «Церква не пригнічує творчість, благословляючи художників, які для своїх творів черпають натхнення з євангельських сюжетів», – заявив глава синодального Відділу по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда.

 

Коментуючи звернення жителів Тюмені до губернатора Володимира Якушева з проханням скасувати показ згаданої рок-опери, В. Легойда закликав бачити різницю між неканонічним і блюзнірським зображенням святощів та нагадав, що згадувана рок-опера «багатьох привела до Церкви». За словами представника Церкви, ці твори за своєю zaboronyty operuприродою не можуть володіти догматичним або канонічним авторитетом, вони можуть давати привід для суперечок і дискусій, бути більш-менш вдалими, їх можна приймати чи ні, «але не можна заборонити художнику черпати натхнення у Святому Письмі» .

 

Раніше повідомлялося, що адміністрація Омського державного музичного театру скасувала заплановану на 1 листопада постановку «Ісус Христос – суперзірка» петербурзького театру «Рок-опера». Таке рішення було прийнято після того, як в мерію звернулися активісти громадського руху «Сім'я, любов, Вітчизна». Днями з проханням скасувати показ рок-опери виступили і жителі Тюмені.

Це є наступним доказом, що дух світу і єресі проникнув всередину Православної Церкви.

 

Джерело: http://www.vz.ru/news/2016/11/1/841344.html