Українська > Актуальне > Публікація

Шведи стають меншиною у своїй власній країні

Дата публікації:   2017-02-07
Автор:   Зі світу

 

Шведи стають меншиною у своїй власній країні

 

З 1 січня 2015 року в Швеції діє закон, який дозволяє карати громадян за будь-яку критику міграції, не тільки в публічних виступах, але й в інтернеті. Кримінальним злочином є у Швеції і критика урядовців за те, як вони вирішують проблему міграції.

Депутат Андре Норлен, член конституційної комісії парламенту Швеції, завив, що прийнятий закон швидко стане відлякуючим прикладом для потенціальних критиків. Подібні ідеї панують і в Європейському парламенті. Якщо інтелектуальна еліта не опам’ятається, «священні корови» мультикультуралізму знищать європейські країни і європейську цивілізацію всього за декілька десятків років

svedskoПро  міграцій політику Швеції неможливо дізнатися у  ЗМІ і багато журналістів зі страху перед покаранням залишаються в  анонімності. Письменниця і журналістка Інгрід Карлквіст є однією з небагатьох борців за свободу слова і проти злоякісного мультикультуралізму, який душить Європу.

Проблемі ісламістської імміграції вона присвятила багато статей і книг, напр. «Швеція котиться до анархії», «Чи існує свобода слова в Швеції?» та ін. Крім того, аналітично переконливими і стилістично вражаючими є її виступи в сусідніх Північних країнах. Після її недавнього виступу перед фінською аудиторією в Гельсінкі, у слухачів пішов мороз по шкірі. Окрім іншого, вона звернула увагу, що якщо сучасний наплив імміграції до Швеції буде продовжуватися, то за 10 років  шведи стануть меншиною у власній країні.

Подаємо відео з її виступу: «Інгрід Карлквіст про згубний вплив мультикультуралізму в Швеції»: https://www.youtube.com/watch?v=TK0PcRbP2r0

Джерело: http://www.czechfreepress.cz/evropa/svedi-sa-stavaju-mensinou-vo-vlastnej-krajine.html