Українська > Актуальне > Публікація

Християнина відсторонили з роботи за відмову дивитися відео з пропагандою ЛГБТ

Дата публікації:   2017-02-07
Автор:   Зі світу

 

Християнина відсторонили з роботи за відмову дивитися відео з пропагандою ЛГБТ

 

Агентство США «Управління соціального забезпечення» (Social Security Administration), оголосило, що всі його працівники повинні пройти навчання на тему «Різноманітність ЛГБТ-осіб та їхня інтеграція в суспільстві».

Довголітній співробітник агентства, 42-річний Девід Хол, вважав, що навчання буде протирічити його християнській вірі, яка не вважає гомосексуалізм здоровим і нормальним. Коли начальник наказав йому подивитися 17-хвилинне відео, яке включає в себе поради про те, як підвищити культурну обізнаність про ЛГБТ в різних середовищах, він відмовився, заявивши, що не буде схвалювати гріха.LGBT За  відмову від участі в ЛГБТ-тренінгу йому була проголошена догана, а потім його на деякий час відсторонили від праці.

Девід пояснив, що він був переконаний, що навчання було тільки пропагандою гомосексуалізму, а Перший додаток до Конституції і клаузула про свободу віровизнання дали йому конституційне право не брати участі в аморальному навчанні.

Хол розумів, що може втратити роботу, але вважає, що християни повинні зайняти щодо ЛГБТ рішучу позицію: «Хочу, щоб цей випадок додав й іншим християнам мужності стати на захист своїх переконань». Він зазначив, що багато інших його колег поділяють такі ж переконання, але страх перешкоджає їм відкрито заявити про свої погляди.

Джерело: http://www.hlavnespravy.sk/krestana-takmer-vyhodili-z-prace-pretoze-odmietol-pozerat-propagandisticke-video-o-lgbt/833231