Українська > Актуальне > Публікація

Чи у ювілейному році республіки відбудеться ганебний гей-парад?

Дата публікації:   2018-06-29
Автор:   ВВП

 
Магістрат Праги
Міністерство культури Чеської Республіки
 

Чи у ювілейному році республіки відбудеться

ганебний гей-парад?

 

Шановні представники Міської ради та Міністерства культури!

Звертаємося до вас, щоб цього ювілейного року ви не дозволили провести у Празі ганебний гей-парад. Ці акції підтримують закордонні меценати, такі як:

 

  • Фонд Сороса «Відкрите суспільство»
  • Посольство США (воно мусить бути присутнє на кожній акції чеських неприбуткових організацій і аналітичних центрів)
  • Фонд Mossier (Фонд сприяння гомосексуальному усиновленню)
  • Посольство Ізраїлю
  • Посольство Швеції
  • Міністерство культури Чеської Республіки

Просимо, щоб гей-парад не відбувався в столиці, з метою захисту її від морального осквернення. Якщо закордонні меценати вже наперед сплатили всі витрати, пропонуємо, щоб його місцем проведення був військовий полігон Мімонь. Там вони можуть прогулюватися і проїжджатися на алегоричних возах на великому просторі у супроводі вертольотів, а якщо треба, навіть танків і броньовиків. Можна очікувати прибуття великої кількості різноманітних сексуальних демонстрантів з-за кордону, тому полігон Мімонь міг би послужити їм для їхнього самовираження в рамках сучасної демократії. Але якщо б це залежало від нас, ми б цілком заборонили проведення гей-параду.

 

Позиція психології та медицини

Атеїст Фройд пояснює, що корінь гомосексуалізму полягає в занедбанні належного виховання. Виховання зміцнює волю і розум, щоб людина керувалася моральними принципами і совістю, які він називає «супереґо», і боролася проти низького статевого інстинкту, який він називає «ід». Подібний погляд має і Юнг (Примітка: Хоча ці погляди відповідають реальності, все ж у багатьох інших питаннях християнство не може з ними погодитися).

 

Нагадуємо, що ще донедавна ВООЗ відносила гомосексуалізм до психічних захворювань. Це визначення було скасоване не з наукових, а з ідеологічних причин. Сучасна статистика, яка замовчується, доводить, що гомосексуалісти найбільше поширюють смертельний СНІД та інші інфекційні захворювання, багато гомосексуалістів скоюють злочини, вбивства та чинять самогубства. Гомосексуалізм призводить до знищення природної сім'ї та здорового суспільства!

 

Вродженого гомосексуалізму не існує, існує тільки успадкований і набутий. Причиною успадкованого є гріх окультизму предків, які відкрилися демонічній духовності, що приносить прокляття аж до 3-4 покоління (Вих. 20,5). Також, якщо зачаттю передував гріх використання протизаплідних засобів, відбувається порушення кори головного мозку плоду, результатом чого є схильність до гомосексуалізму.

 

Набути гомосексуалізм можна під впливом інтенсивної пропаганди та контактів з гомосексуалістами.

 

Гомосексуалізм і ставлення християнина

Тут ні в якому разі не є визначальною позиція єретичного священика Т. Галіка чи жестів і заяв апостатичного папи Франциска.

 

Що стосується прав ЛГБТК, тут не йдеться про права, але про привілеї для дискримінації більшості суспільства. Цей аморальний терор просовує ідеологія редукції людства до одного «золотого мільярда».

 

Святе Письмо і християнська традиція захищає Божі закони, які приносять моральний порядок людині та суспільству. Сексуальність має своє місце у законному шлюбі, де також має свій порядок і пов'язана з передаванням життя. Християнство, на основі Біблії і Традиції, вважає сексуальні стосунки поза шлюбом гріхом (Мт. 5,27-28), а гомосексуалізм і лесбіянство – гидотою (Лев. 18,22). Сьогодні приховується те, що за гомосексуалізмом є дух – нечистий демон. Господь Ісус не цілував ноги цим одержимим людям, але виганяв цих нечистих демонів і оздоровлював людей.

 

Християнство дає силу людині, щоб вона не стала рабом низьких інстинктів, але жила у згоді зі своєю совістю та моральним порядком, даним Богом. В людині є родовище зла – первородний гріх. Тому Ісус каже: «Зречись себе» – свого еґо, а також каже: «Люби Бога і ближнього». На цій основі була побудована здорова педагогіка, справедливе законодавство і вся європейська культура. Здорове виховання базується на правдивій самокритичності та самодисципліні. Невихована і аморальна людина є потенційним злочинцем.

 

Моральне життя особи та сім'ї сьогодні викорінюється як т.зв. подолання стереотипів. Однак плодом є самознищення суспільства.

 

Єдиним виходом для гомосексуалістів є покаяння та подальша наполеглива боротьба проти цього збочення. Складовою частиною оздоровлюючого покаяння є уникнення близької нагоди до гріха. Це також стосується нечистих думок, уяв і почуттів. Найбільшу силу до покаяння дають роздуми про страждання нашого Господа Ісуса Христа.

 

Шановні представники Магістрату та Міністерства культури, це ганьба, що в цьому 2018 році, ювілейному році незалежності нашої республіки, в Празі планується проведення гей-параду. Звертаємось до вас, щоб ви не дозволили проведення в столиці антидержавного і деморалізуючого походу.

 

Заздалегідь дякуємо за ваше розуміння та підтримку національного почуття.

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

Копії:

- Президенту Чеської Республіки М. Земану

- Уряду та Парламенту Чеської Республіки

- Єпископам Чехії та представникам некатолицьких християнських Церков

- ЗМІ

 

Завантажити: Чи у ювілейному році республіки відбудеться ганебний гей-парад? (9.06.2018)