Українська > Актуальне > Публікація

Народ гине, коли не має пророчого слова

Дата публікації:   2018-07-28
Автор:   ВВП

 

Народ гине, коли не має пророчого слова

 

Коли людина ходить до храму і чує там Боже слово, то зазвичай воно входить одним вухом і виходить через інше. Але інакше людина реагує, коли хтось скаже їй щось особисте. Наприклад: «Маєш проблеми в сім’ї?» або «Ти чогось боїшся...». А тим більше, якщо це стосується майбутнього, людина відкриється і прийме це слово, бо наше майбутнє – це чутлива область для кожного з нас. Але також слово, яке не є Божим (наприклад, слово ворожки), має такий негативний вплив, що може зв'язати людину. На жаль, віщування – це протилежність до пророчого слова, яке і сьогодні надзвичайно подібне. Народ гине, коли  не має пророчого слова – слова віри, яке потім пробуджує в людині живе відношення до Бога.

 

Господь сказав пророку Єремії: «Ось Я поклав Мої слова тобі в уста. Оце настановляю тебе нині над народами й над царствами, щоб ти викорінював і руйнував, вигублював і валив, будував і насаджував» (Єр 1,9-10).

 

Отож пророк не тільки «викорінює і руйнує» зло, яке закоренилося в народі, але він покликаний також до того, щоб будувати і садити словом підбадьорення та вказати вихід з конкретної ситуації.

 

Завантажити: Народ гине, коли не має пророчого слова