Українська > Актуальне > Публікація

Чи гіпноз шкідливий?

Дата публікації:   2018-09-20
Автор:   ВВП

 

Чи гіпноз шкідливий?

 

У книгах Бретислава Кафки пропагується гіпноз, який особливо шкідливий для людини. Чому? Найкраще це виражає один психіатр у своїй книзі «Визволи нас від лукавого». В ній він пояснює, що навіть якщо гіпноз проводить спеціаліст – лікар, завжди існує небезпека, що це погано закінчиться. Його наслідками можуть бути депресивні стани, неспокій, психічні розлади, безумство та ін., навіть якщо б його проводив спеціаліст з метою допомогти людині. Тут відбувається певне підпорядкування людини людині, що, іншими словами, можна назвати міжособистісною одержимістю. Під час гіпнозу людина стає жертвою гіпнотизера, який певною мірою нав'язує своє мислення. І коли людина відкривається цьому методу, то відкривається певному світу, де діють незнайомі енергії та сили. А крім того, якщо гіпноз пов'язаний з парапсихологією або іншою формою окультизму, то тим більше відкриває людину прямій дії темних сил.

 

Тому досвіди Бретислава Кафки не можна вважати науковими, вони є скоріше окультними. Багато хто стверджує, що тут ми не можемо бути т. зв. фанатиками. Але називати речі справжніми іменами не є фанатизмом. Це необхідно для того, щоб людина могла зайняти правильну позицію. Диявол радо маскує себе. Наприклад, на загал кожен засуджує сатанізм, але коли доходить до деталей, більшість людей пояснюють їх раціоналістично, і таким чином дають себе обманути та відкидають правду. Щось подібне відбувається, коли під науковими термінами маскується магія, ворожіння або спіритизм.

 

Один священик сказав, що спіритизм можна практикувати, але це начебто можуть робити тільки священики, а не миряни... Аж так далеко сягає незнання Божого Слова!

 

Чому Церква заборонила цю практику? Бо її забороняє Боже Слово! Прочитаймо собі в Біблії трагічний приклад першого Ізраїльського царя Саула: хоча сам спершу заборонив в Ізраїлі тих, які викликають духи померлих, коли сам стикнувся з проблемою, ішов радитися до спіритистки. А на кінець помер як самогубець. Існує безліч подібних прикладів з сучасності.

 

 

Завантажити: Чи гіпноз шкідливий?