Українська > Актуальне > Публікація

Райдужний Франциск і зневага хреста

Дата публікації:   2018-10-27
Автор:   ВВП

 

Райдужний Франциск і зневага хреста

 

Як католицька, так і світова громадськість шокована жестом Франциска на Синоді єпископів у Ватикані. 17 жовтня Франциск повісив собі на шию райдужний хрест, на якому замість Христа є тільки райдужна символіка ЛГБТК. Присутні єпископи та кардинали за його прикладом також повісили собі на шию райдужні хрести. Цим вони продемонстрували єдність у просуванні збочення ЛГБТК разом з Франциском. Кожен знає, що сьогодні означає символ райдуги. Мабуть, ніхто уже б не здивувався, якби на закінчення Синоду відбувся ватиканський гей-парад.

 

23 жовтня 2018 року кардинал Тагле заявив: «Людський погляд Церкви на людину без огляду на її сексуальну орієнтацію в дискусіях був значно помітний. Відчуваю, що в підсумковому документі тема світу ЛГБТК буде фігурувати».

 

Кардинал Тагле вже в дусі Синоду усунув  реальність гріха, використавши невинну термінологію «сексуальна орієнтація». Він непомітно натякнув, що головною метою Синоду є зміна католицького мислення про содомію та прийняття сексуальних збочень як норми. Цим ліквідується Божий закон і Христові заповіді. Це відкритий бунт проти Бога!

 

Як це коментує громадськість? Цитата: «Нікому не треба пояснювати те, що є очевидним. Символіка веселки є символом ЛГБТК. Це знають ті, які хрести дали; ті, які їх взяли і повісили на грудях; і ті, які їх з ними бачать».

 

Уявімо собі, що, наприклад, священики з Чехії та Словаччини також наслідували б Франциска і найближчої неділі публічно  в храмі перед своїми вірними повісили б собі на груди райдужний хрест. Нормально мислячий католик плюнув би  і вийшов з храму. Мабуть, аж до смерті не захотів би мати нічого спільного з таким священиком. Така реакція є нормальною з боку віруючих та невіруючих.

 

Той факт, що Франциск ще у 2014 році вдягнув на руку браслет з райдужною символікою, є ясним знаком того, що він просовує вже протягом багатьох років. Але це ще не було пов’язано з прямою зневагою хреста. Носити  райдужний хрест означає поєднати відкупительні страждання Христа з гидотами, які грубо зневажають і провокативно висміюють відкупительну смерть Христа на хресті! Подібно, як сатанинські хрести, і райдужний хрест є символом сатанізму. Нарешті Франциск, хоча «не сказав ні слова», як собі постановив, цим жестом виразно відповів архиєпископу Вігано! Перед усім світом він продемонстрував свою ясну позицію в просовуванні гомосексуалізму на вищих урядах в Церкві. Одночасно цим категорично відкинув спасенне покаяння та необхідну реформу. Франциск публічно висміяв хрест Христа і плюнув в обличчя Спасителя! Хрест Христа він пов'язав з сексуальними збоченнями усіх видів ‒ ЛГБТК. Така зневага хреста є проявом сатанізму на його грудях, а також на грудях поєднаних з ним єпископів і кардиналів!

 

Кому служить Франциск? Псевдопапа має не Духа Христа, але духа антихриста, він служить не Богу, а сатані. Своїм жестом публічної зневаги  хреста він ясно презентує це усій світовій громадськості. Хто цього не бачить і не розуміє, є абсолютно сліпий.

 

28 жовтня 2018 року райдужний Синод у Ватикані закінчується. Візантійський Вселенський Патріархат повторно закликає усіх щирих єпископів та священиків, щоб від того дня вже не згадувати ім'я несвятого псевдопапи Франциска у Святій Літургії! Хто буде згадувати в Літургії його ім'я, публічно виражає свою єдність з його сатанинською програмою, яку Бог карає не тільки вогнем з неба, але по смерті і вічним вогнем (Юд. 7, 2 Пт. 2,6). Архиєпископ Вігано по праву вимагає відставки Франциска. Її сьогодні мусить вимагати і кожен Христовий священик та єпископ.  Перший крок ‒ перестати згадувати в Літургії ім’я райдужного антипапи!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

26.10.2018

 

Завантажити: Райдужний Франциск і зневага хреста (26.10.2018)