Українська > Актуальне > Публікація

Адвент 2018 ‒ Церква не має папи!

Дата публікації:   2018-12-05
Автор:   ВВП

 

Адвент 2018 ‒ Церква не має папи!

 

Католицька Церква не має папи. Настав стан sede vacante. Згідно Святого Письма і науки Церкви, єретика не сміє ніхто слухати, бо він виключений з Церкви Христової.

28. 11. 2018 року Ватикан під керівництвом псевдопапи Бергольйо виступив в мас-медіа із заявою: «Ми повністю підтримуємо міграційний пакт ООН» (Global Compact).

 

Ватикан навіть співпрацював у розробці 20 пунктів цього геноцидного пакту. Реальність того, що Глобальний пакт має уможливити необмежений потік мігрантів, Ватикан оманливо назвав «ідеологічно спотвореним представленням і брехнею». Отож, якою є правда? Напередодні, 27. 11. 2018 р., в парламенті ЄС виступив євродепутат Марсель де Грааф з наполегливим попередженням і закликом, щоб жодна країна не прийняла Глобальний пакт ООН. Він звернув увагу, що в країнах, які підпишуть Глобальний міграційний пакт в Марракеші (10-11. 12. 2018) згідно 8 пункту, будь-яка оправдана критика міграції буде каратися штрафами і тюремним ув'язненням. На щоденні злочини мігрантів ‒ ґвалтування, вбивства, грабежі та інші насильства, ‒ будуть змушені лише безпорадно мовчати. Відповідно до 8 пункту усі політичні партії, які захищають народ від міграції, будуть придушені, а опозиційні мас-медіа скасовані.

 

29. 11. 2018 р. Бергольйо взиває в домі св. Марти: «Святе місто будуть топтати погани. Воно буде покаране Господом, бо відкрило ворота свого серця поганам... Воно перетворилося на пристановище демонів, в барлогу всякого нечистого духа». Чи Бергольйо не бачить сам себе і не знає, що цей вислів стосується його і відпалого Ватикану? Адже Бергольйо як головний воротар відкриває двері поганам. Чи це Різдво, чи Новий рік, чи Великдень, чи щонедільний «Ангел Господній» ‒ завжди від нього чути те саме мантрування: «міграція, міграція ..., відкрийте двері до кожної парафії, до кожного монастиря!».

 

Як Нерон, він поетизує над палаючим Римом: «А Єрусалим живе, як Вавилон. Хоче зробити синтез, який робити не можна. І обоє загинуть… Не можна змішувати воду з олією... (не можна) піддаватися спокусам поганства… поганство приводить нас до зіпсуття… Це кінець цивілізації... І так закінчать також сучасні великі міста, так закінчиться наше життя, якщо підемо дорогою поганства».

 

Бергольйо по трупах просовує ісламізацію і поганство, а при тому парадоксально закликає: «Тому з надією відкриймо свої серця і відвернімось від поганського життя». Це так, наче б хтось спонукав когось скочити з 10 поверху, а побачивши, як той стрімголов летить вниз, кричав би за ним: «Це погано закінчиться! Вдруге вже не скачи!».

 

Бергольйо пропагує поганство не тільки фанатичною пропагандою міграції, але й ліквідацією природних моральних норм в Amoris laetitia і через просування содомії. До сьогодні її оберігає і на найвищих постах у Ватикані. Сугестивним пророкуванням про руйнацію антихристовий псевдопапа виявив, до чого веде уся його діяльність.

Але Бергольйо з запалом заявляє: «Прийде день, коли Господь скаже: „Вже досить було лицемірства...”».

 

В час адвенту, ‒ в час покаяння, ‒ повторювати в Літургії: «У єдності з нашим папою Франциском» ‒ це або лицемірство, або свідома єдність з єретиком. В цей час адвенту-2018 наступив день, коли Господь вже багатьом поклав на серце: «Вже досить було лицемірства!» Сьогодні кожному ясно, що Бергольйо, як єретик, не є папою! Католицька Церква сьогодні не має законного папи! Існує стан sede vacante!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

3.12.2018

 

Завантажити: Адвент 2018 ‒ Церква не має папи! (3.12.2018)