Українська > Актуальне > Публікація

Що сказав президент Лукашенко про т.зв. домашнє насильство

Дата публікації:   2018-12-05
Автор:   ВВП

 

Що сказав президент Лукашенко про т.зв. домашнє насильство

 

«Всі ці дурниці взяті перш за все з Заходу. Ви можете не хвилюватись, і народ хай не хвилюється ‒ ми будемо виходити виключно з власних інтересів, наших білоруських, слов'янських традицій, і нашого життєвого досвіду… Десь хтось бовкнув про протидію насильству в сім'ї. Це зараз модне формулювання на Заході. У них скоро сімей не буде: мужик на мужику одружується або заміж виходить. Дітей немає кому народжувати. А ми у них запозичуємо якісь норми поведінки в сім'ї?!».

Цими словами президент Білорусі скритикував абсурдний законопроект МВС за введення санкцій за т.зв. домашнє насильство. В результаті Міністерство відкликало цю пропозицію.

 

Чому сьогодні існує все менше гармонійних сімей? Передусім тому, що громадська думка формується декадентською культурою. Як мету людського життя вона нав’язує гедонізм, а як основний життєвий принцип ‒ егоїзм. Покоління, виховане в цьому дусі, не усвідомлює відповідальності, не здатне жертвуватись задля інших, і навіть не здатне дотримуватися основного природного закону: «Все, що бажали б ви, щоб люди вам чинили, те і ви чиніть їм» (Мт. 7,12). Крім того, сьогодні суспільство формується самогубними ідеологіями, такими як гендер, редукція  людства ... Злочинна брехня втілюється в закони.

 

Закони проти «домашнього насильства» фактично означають запровадження найжорстокішого насильства щодо батьків і їх дітей. Батькам безповоротно викрадають  дітей, яких згодом мучать найжорстокішим способом ‒ психічно і морально. Найважча травма для дитини, якої вона може зазнати ‒ це відділення від власних батьків і вилучення з домашнього середовища. Тоді діти стають засобом здобування грошей і предметом сексуального насильства. Така дитина, а згодом така доросла людина, подібно як пан Брейвік, має порушену психіку і є морально скалічена. Вона не здатна нав’язати  відносини з іншою людиною, не здатна створити сім'ю та виховувати дітей, і взагалі не може мати якихось справжніх життєвих  цінностей. Якщо така людина буде обслуговувати атомну електростанцію або стане високим військовим достойником, який управляє найсучаснішою військовою технікою, включаючи атомну зброю, то чим це закінчиться? Її життєве кредо ‒ помститися суспільству за свою життєву трагедію!

Через закони про т.зв. домашнє насильство суспільство формує для власної ліквідації армію терористів, злочинців і самогубців.

 

Який вихід? Не тільки не приймати псевдозакони, але й розпочати здорове виховання у школах. Дітей слід  виховувати до відповідального життя і відповідального батьківства. Сьогодні необхідно пояснювати молодому поколінню у чому полягає справжній сенс і  мета життя. Без справжньої мотивації неможливо боротися зі злом у собі. Людина мусить усвідомлювати життєві реалії, що прийде смерть, Божий суд і вічність.

 

Далі необхідно, щоб молоді люди, які вступили в подружжя, обов'язково відвідували курси про взаємні відносини та виховання дитини. Їх мали б провадити старші подружжя, які, передусім з власного досвіду, можуть дати їм не тільки поради, як вирішувати важкі або конфліктні ситуації, але можуть дати їм і приклад свого життя. Сучасні вишколені психологи зі своїми «науковими» псевдотеоріями цих досвідів їм передати не можуть.

 

+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

28. 11. 2018

 

Копії:

- Президенту і депутатам Білорусі

- Представникам Церков

- ЗМІ

 

Завантажити: Що сказав президент Лукашенко про т.зв. домашнє насильство (28.11.2018)