Українська > Актуальне > Публікація

Єресі псевдопапи Франциска (+відео)

Дата публікації:   2019-10-01
Автор:   ВВП

 

Єресі псевдопапи Франциска

 

2013 рік

У травні 2013 року у своїй проповіді з дому св. Марти Франциск заявив, що навіть атеїсти можуть бути спасенні, якщо будуть робити добро.

Відповідь: Цією напівправдою Бергольйо свідомо затьмарює основні умови спасіння, якими є покаяння, віра в справедливого Бога, а тим самим віра в Ісуса Христа як єдиного Спасителя.

‒ Цитата Бергольйо: «Син Божий воплотився, щоб викликати в душах людей братерське почуття».

Відповідь: Це єресь. Син Божий воплотився не для того, щоб викликати якесь братерське почуття, але «задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком» (Символ віри), щоб Своєю смертю на хресті визволити нас і спасти.

 

‒ Цитата Бергольйо: «Прозелітизм ‒ це абсолютне безглуздя, він не має ніякого сенсу. Потрібно пізнавати один одного і прислухатися один до одного...».

Відповідь: Те, що говорить Бергольйо ‒ це абсолютне безглуздя, а крім того ‒ єресь. Під поняттям «прозелітизм» Бергольйо скасовує основний обов’язок Церкви ‒ місію. Натомість він стверджує, що потрібно пізнавати поган і прислухатися до них. Але Ісус наказав: «Ідіть по всьому світу, навчаючи всі народи... Хто увірує й охреститься, той буде спасенний, а хто не увірує, буде засуджений» (Мт. 28, Мр. 16).

 

‒ Бергольйо стверджує: «Ісус прийшов у світ, щоб навчитися бути людиною, і був людиною (!!!), щоб супроводжувати людей».

Відповідь: Це наступна єресь Бергольйо. Ісус прийшов у світ не для того, щоб навчитися бути людиною, але щоб спасти нас. Він навчає нас, як вірою в Нього, єдиного істинного Бога, осягнути спасіння. Також Він навчає нас, як жити згідно з Божими Заповідями, однак сьогодні Бергольйо як єретик їх скасовує.

 

‒ У листопаді 2013 року Бергольйо видав ексгортацію «Evangelii Gaudium». Цитата: «Віруючі ісламу... дотримуються віри Авраама, поклоняються, як і ми, єдиному і милосердному Богу, який останнього дня буде судити людей».

Відповідь: Франциск не знає ні Біблії, ні Корану. Аллах не тотожний нашому Богові. Аллах ‒ це найбільший («акбар») з 360 поганських богів Мекки.

 

Цитати з Корану, що стосуються Ісуса та християн: «Воістину, невірними є ті, які кажуть: Месія, син Марії, є Бог!» (5:72). «Не проявляйте слабкості при переслідуванні цих людей!» (4:104). «...відрізайте їм голови» (47:4). «Це не ви їх убили, але Аллах убив їх» (8:17).

‒ 20 грудня 2013 року та при інших нагодах Бергольйо неодноразово стверджує про Діву Марію, що коли Вона стояла під хрестом, то «мовчала, але у серці казала Господу: „Ти тоді казав мені, що Він буде великий, Ти казав, що даси Йому трон Його батька Давида, що Він буде царювати повіки ‒ і ось тепер це бачу!” Діва Марія була людиною! І, можливо, хотіла сказати: „Брехня! Я була обманена!”».

Відповідь: Це твердження Бергольйо ‒ брехня та огидне богохульство! Псевдопапа вкладає до уст і серця Матері Божої диявольський бунт і нарікання! На противагу цьому, Ісусова Мати під хрестом є взірцем відданості і любові до Бога для всіх страждаючих! Своєю єрессю Бергольйо руйнує образ Божої Матері в серцях католиків. До того ж, заражає слабких диявольським бунтом, який проявлятиметься у стражданнях. Його єресі справді є натхненням від диявола. Вони виявляють, що для Бергольйо найвищою цінністю є кар’єра. Заради неї він був здатний підписати угоду з дияволом і виступити проти Бога.

 

2014 рік

‒ У жовтні 2014 року на території Папської Академії Наук у Ватикані він проголосив правильною теорію, що людина як вид ‒ це результат еволюції.

Відповідь: Франциск, мабуть, не знає, що дарвінізм ‒ це не наука, але атеїстична ідеологія. Багато передових вчених заперечує дарвінізм і визнає розумний дизайн. Бергольйо не є ні вченим, ні християнином. Він – науковий невіглас і релігійний єретик.

 

2015 рік

‒ 29 травня 2015 року в проповіді у домі св. Марти Бергольйо стверджував, що коли мертве тіло Господа Ісуса зняли з хреста і поклали в обійми Діви Марії, то «вона згадала про те, що їй сказав ангел: що Він буде Царем, що буде великим, що буде пророком, і внутрішньо вона, без сумніву, мала бажання сказати ангелу: „Обманщику! Ти мене обманув!”».

Відповідь: Без сумніву, кожен істинний католик сьогодні має бажання сказати в очі Бергольйо: «Обманщику! Ти мене обманув! Ти не папа, а слуга диявола!»

Бергольйо вкладає в уста Матері Ісуса в найболючіший момент Її життя своє грубе богохульство! Цим навмисне замовчує, що Матір Божа завжди була повністю з’єднана з Ісусом у виконанні Божої волі. Її стосується, що Вона разом з Ним була розп’ята (Гал. 2,20). Вона була в єдності і з Його смертю. В цьому Вона є для нас найбільшим прикладом. Бергольйо ‒ диявольський богохульник і обманщик.

 

‒ В енцикліці «Laudato si» від травня 2015 року Франциск «молиться» за «нашу сестру, матір-землю, яка нас годує».

Відповідь: Бергольйо пропагує термінологію Нью Ейдж. В устах т.зв. папи це є скандал і єресь!

 

2016 рік

‒ В інтерв’ю для «La Repubblica» Бергольйо заперечив пекло. Він сказав: «Не існує покарання, але є знищення душі… зі смертю тіла її шлях закінчується».

Відповідь: Це наступна єресь, з якої випливає брехня, що людська душа є смертна. Тоді, за словами Бергольйо, не існує ні неба, ні пекла. Кожен може чинити будь-яке зло та злочини, адже, на його думку, не існує ніякого покарання чи нагороди! Це нове вчення т.зв. глави Католицької Церкви перевернуте вниз головою.

 

‒ У березні 2016 року була видана ексгортація «Amoris laetitia» ‒ єретичний документ, яким Бергольйо скасовує об’єктивно діючі моральні норми та Божі Заповіді.

Відповідь: На єресі, які містяться в цьому документі, сміливо реагували не тільки чотири кардинали, але й група католицької інтелігенції в т.зв. «Корекції». Але до сьогодні безрезультатно.

 

2017 рік

‒ 4 квітня 2017 року Бергольйо заявив: «Ісус став для нас дияволом і змієм».

Відповідь: Дияволом і змієм для нас є Франциск Бергольйо! Його слова ‒ це жахлива єресь і мерзотне богохульство. Викликати у віруючих богохульну асоціацію з нашим Спасителем ‒ це найбільший злочин проти Христа і проти всіх християн.

 

‒ Через два тижні, під час генеральної аудієнції на площі Святого Петра, Бергольйо сказав, що смерть Ісуса ‒ це історичний факт, але воскресіння – ні; воно, мовляв, є лише актом віри.

Відповідь: Апостоли проповідували, що Христос помер за наші гріхи і на третій день воскрес. Вони зустрілися з воскреслим Христом! Вони свідчать про те, що бачили і чули, та до чого їхні руки торкалися! (І Ів. 1). За свідчення про цю правду всі вони віддали своє життя як мученики. Бергольйо нахабно робить зі Спасителя обманщика, а з апостолів ‒ брехунів. Але цим брехуном і обманщиком є сам Бергольйо.

 

‒ У березні 2017 року Франциск «пожартував», що «всередині Пресвятої Трійці всі сперечаються за закритими дверима, але назовні показують єдність».

Відповідь: До поган Бергольйо виявляє максимальну пошану, навіть цілує їм ноги. Але не має ні краплі пошани до нашого Бога, сущого в таїнстві Пресвятої Трійці. На Бергольйо за його єресі лежить багатократна анатема, тобто виключення з Церкви. Але через наївність католиків він все ще окупує папський уряд!

 

‒ Під час свого візиту до Колумбії у вересні 2017 року на Літургії у Вільявісенсіо Франциск, між іншим, заявив: «У жилах Ісуса циркулювала поганська кров».

Відповідь: Своїм твердженням про поганську кров, циркулюючу у жилах Ісуса, Бергольйо формує в Церкві єретичну думку! Він свідомо створює враження, начебто Господь Ісус ані не був Божим Сином, ані не належав до Богом обраного народу, але належав до поган. Звідки Бергольйо бере такі ідіотичні єресі?

 

2018 рік

‒ 4 січня 2018 року «L'Osservatore Romano» опублікував слова Бергольйо: «Ніхто не може стверджувати, що якась людина не потрапила до неба. Цього не можемо сказати навіть про Юду».

Відповідь: Про Юду ми повинні це сказати, бо сам Ісус у Святому Письмі називає його сином погибелі: «Отче… ніхто з них не пропав, лише син загибелі, щоб збулося Писання» (Ів. 17,12). Але для Бергольйо не є нормою Боже слово. Св. Василій прямо би звинуватив Бергольйо: «Ти заперечуєш пекло, тому що хочеш мати ще більшу відвагу грішити і зводити до цього й інших».

 

‒ У травні 2018 року Франциск зустрівся з трьома гомосексуалістами, жертвами гомосексуальної педофілії з Чилі. Одному з них він сказав: «Бог тебе таким створив».

Відповідь: Бог не створив його таким! Бергольйо бреше. Цей юнак став жертвою гріха гомосексуаліста.

 

‒ Бергольйо сказав цьому гомосексуалісту: «Ти повинен бути щасливим через те, яким ти є. Ти мав би любити себе таким, яким є».

Відповідь: Бергольйо сказав брехню. Правда така: Якщо хочеш бути щасливим і по-справжньому любити себе, ти повинен каятися. Якщо залишаєшся у важкому грісі, то йдеш дорогою до пекла. Але Бергольйо оманливо радить: Будь на ній щасливий!

 

‒ В телепередачі «Ave Maria» Франциск назвав Діву Марію «нормальна дівчина, сучасна дівчина».

Відповідь: Якою є т.зв. нормальна сучасна дівчина? Екстравагантно одягнена, татуйована, з навушниками у вухах, яка думає нечисто і живе у грісі. Бергольйо стверджує, що Мати Божа є такою сучасною дівчиною. Так зневажливо характеризувати Матір Божу здатний тільки сатаніст чи псевдопапа Бергольйо.

 

‒ 21 грудня 2018 року, коли Бергольйо говорив про Діву Марію і св. Йосипа, сказав: «Ніхто не народжується святим, але стає. А це стосується також їх».

Відповідь: Цим Бергольйо явно заперечив догму про Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії. Мати Ісуса народилася святою, бо через заслуги Ісуса Вона була наперед збережена від первородного гріха. Вона дійсно повна ласк ‒ кехарітомене (Лк. 1,28). Бергольйо має грубу непошану до Матері Ісуса і видає зі себе мерзенні єресі.

 

2019 рік

‒ На Всесвітній зустрічі молоді в Панамі (27 січня 2019 року) Бергольйо схвалив гидке висміювання таїнства Воплочення Божого Слова. Франциск кілька разів підняв великий палець як жест, що схвалює це богохульство і захоплюється ним.

Відповідь: Папа Гонорій, оскільки мовчав на єресь, був посмертно виключений з Церкви. Франциск, який відповідав за Всесвітню зустріч молоді, не лише мовчав, але й публічно з захопленням схвалив єретичну пародію!

 

Який висновок?

Єретик Бергольйо є плодом духовної отрути II Ватиканського Собору. Справжня реформа повинна торкнутись і кореня, а не лише його отруйних плодів.

Ще рік тому архиєп. Карло Марія Вігано закликав Бергольйо до відставки. Незважаючи на ігнорацію з боку Бергольйо, необхідно надзвичайним способом якнайшвидше настановити правовірного папу! Це Божа воля.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

30.08.2019

 

Завантажити: Єресі псевдопапи Франциска (30.08.2019)