Українська > Актуальне > Публікація

Чи псевдопапа Франциск є схизматиком? (+відео)

Дата публікації:   2019-10-05
Автор:   ВВП

 

Чи псевдопапа Франциск є схизматиком?

 

Журналіст «New York Times» запитав Бергольйо: «Під час свого польоту в Мапуту ви визнали… що існує сильна критика з боку деяких єпископів і кардиналів, що дуже критичними є католицькі телевізійні канали та інтернет-портали... проти вас. Чи не боїтеся схизми...?».

Перш ніж подамо коментар, потрібно усвідомити, якими є основні розпізнавальні критерії стосовно Франциска Бергольйо:

1) Чи Бергольйо є дійсним папою, чи єретиком?

Відповідь: Він єретик, а тому і недійсний папа!

2) Чи Бергольйо проповідує єресі, чи захищає правовірне вчення?

Відповідь: Він словом і жестом проповідує єресі та цілеспрямовано ліквідує правовірне вчення.

 

3) Чи вчення і реформи Бергольйо є у згоді з ученням Святого Письма і з Традицією Церкви?

Відповідь: Ні! Якраз навпаки!

 

Бергольйо скасовує Божі Заповіді і об’єктивно діючі моральні норми. Жестами і словами він просовує гендерну ідеологію, ісламізацію, неопоганство, а через Синод про Амазонію – ще й поганський сатанізм. Він ніколи не виступив на захист віри і моралі від єресей та законів, що привілеюють збочення і запроваджують дискримінацію християн та моральних людей. Він ніколи не став на захист невинних батьків, у яких система ювенальної юстиції масово викрадає дітей. Він ніколи не виступив проти поширення окультизму, пов’язаного з поганськими практиками віщування та магії, а до того ж, через Синод про Амазонію він хоче ці практики освятити і легалізувати у Церкві. А це є запереченням Першої Заповіді та безумством! Дерево пізнається по плодах. Плоди Бергольйо є згубними і спричиняють масове отруєння Божого народу. Як єретик, згідно Гал. 1,8-9 та згідно догматичної булли Павла IV, він є виключений з Церкви і незаконно окупує уряд. Він обманює не тільки католиків, але й цілу світову громадськість.

 

Апостол Іван пише: «Кожен, хто не тримається Христового вчення, той не має Бога. Хто ж перебуває в цьому вченні, той Отця і Сина має. Якщо хтось до вас приходить і цього вчення не приносить, того до хати не приймайте і не вітайте. Бо хто його вітає, той бере участь у його лихих вчинках» (ІІ Ів. 1,9-11). Тут ап. Іван говорить про спокусників та антихристів, до яких належить і Бергольйо.

Журналіст поставив Францискові питання щодо критики його особи, його самокритики та схизми.

 

Цитата Франциска: «Передусім, критика завжди помагає, завжди».

Відповідь: На жаль, обґрунтована критика ніколи не помагає Бергольйо, дійсно ніколи! Він цинічно переслідує свою мету ‒ ліквідувати Церкву! Цією відповіддю він лише маніпулює віруючими, щоб виглядати чеснотливо, обманути їх і повернути довір’я до себе.

 

Цитата Бергольйо: «Критикувати і не чекати на відповідь, не вести діалог, означає не любити Церкву і йти за якоюсь ідеєю-фікс: замінити папу, створити розкол і навіть не знаю що ще. Це зрозуміло: серйозну критику, принаймні я, завжди сприймаю добре».

Відповідь: Серйозна критика чотирьох кардиналів на його єретичну ексгортацію «Amoris laetitia» не дочекалася відповіді навіть до смерті двох з них. Вже роками чекає відповіді і «Корекція» багатьох теологів. Він не відповів навіть на петицію 800 000 католиків, включаючи кардиналів, архиєпископів та єпископів, які запитували, чи шлюби гомосексуалістів є у згоді з ученням Церкви. І до сьогодні ‒ жодної відповіді! Коли архиєп. Вігано заявив про конкретний випадок злочинного сексуального зловживання в Церкві, Бергольйо відповів мас-медіа: «Я не скажу щодо цього ні слова!». Це є та його відповідь. А коли він за рік висловився, то архиєп. Вігано був змушений викрити, що він публічно бреше. Це є той діалог Бергольйо, це є та його любов до Церкви.

 

Цитата Бергольйо: «Проблема схизми. Після Першого Ватиканського Собору, коли проголосували за непомильність, доволі велика група відійшла, відірвалася від Церкви і заснувала старокатоликів ‒ саме задля вірності Традиції Церкви. Але потім самі опинилися на іншій дорозі, і сьогодні уділяють свячення жінкам. Однак тоді вони були суворі, наслідували свого роду правовір’я і вважали, що Собор помилився».

Відповідь: З допомогою цього, здавалося б, правдивого аргументу Бергольйо цілеспрямовано і майстерно маніпулює. Він точно знає, як залякати католиків, насамперед тих правовірних. Іншими словами: якщо хтось хоче спасти душу і відділитися від нього, єретика, то тим самим, мовляв, стає на фальшиву дорогу і буцімто закінчить так, як старокатолики, які вже висвячують жінок на священиків. Це дійсно майстерна маніпуляція. При тому на фальшивій дорозі є Бергольйо! Через Синод про Амазонію він готує скасування целібату і висвячування жінок, а до того ж ‒ перехід до поганства та сатанізму. За його теорією, всі правовірні папи були на фальшивій дорозі. Вони не є в єдності з ним, а отже є схизматиками. Папа Гонорій захищав єресь монотелетизму, а тому посмертно був екскомунікований – виключений з Церкви. Єресі, які проповідує Бергольйо, є набагато більшими, ніж єресь папи Гонорія.

 

Питання: Чому Франциск замовив це інтерв’ю на тему назріваючої схизми в Церкві?

Відповідь: Тому що Бергольйо не важко вирахувати, що перед Синодом про Амазонію напруження в Церкві зросте, оскільки для цього є вагомі причини та аргументи багатьох єпископів і кардиналів. Він потребує залякати католиків і паралізувати єпископів та священиків, які разом з архиєп. Вігано вимагають його відставки. Тому в інтерв’ю він відповідає так, щоб знову створити собі імідж. Він стверджує, що є самокритичною людиною, що вчиться з критики, що є правовірним, що йому йдеться про добро Церкви. Цією маніпуляційною розмовою та брехнею він вибиває правдиві аргументи тих, які його звинувачують. Бергольйо добре знає католицький менталітет і знає, що якщо буде професійно брехати, то католики, хоча й він єретик, будуть йому некритично вірити. Він відмовляється дати відповідь на найосновніше питання: чи будучи єретиком, він є дійсним папою, чи недійсним. Також він уникає відповіді на питання, чи готовий запобігти т.зв. схизмі через свою відставку та звільнення місця для правовірного папи ‒ тільки такий міг би провести справжню реформу Церкви.

 

Цитата Бергольйо: «Саме Божий народ рятував... На Соборі в Ефесі велися дискусії про божественне материнство Марії. Люди стояли перед входом до кафедрального храму, куди прибували єпископи... Вони стояли там з палицями, які показували, та кричали: „Мати Божа!” ...наче б казали: якщо цього не скажете, ти побачите!.. Божий народ завжди направляє і допомагає. Схизма... породжує ідеологію, відокремлену від віровчення».

Відповідь: Бергольйо свідомо просуває у віровчення ідеологію гендеру та інші єресі. А що стосується людей з палицями, то було б потрібно, щоб до Ватикану прибув Божий народ з палицями та показав йому і тим єпископам, які мають ухвалювати його єретичні документи про Амазонію: «Ми вам покажемо! Якщо ухвалите ці єресі, то побачите!».

Бергольйо цілеспрямовано захопив уряд і має чітку програму, до реалізації якої йде по трупах. Йому йдеться про поетапну ліквідацію Церкви та перехід до антицеркви Нью Ейдж. Цьому послужили ще попередні Синоди з просуванням гендерної ідеології. Сьогодні вирішальним кроком ліквідації Церкви має стати Синод про Амазонію.

 

Цитата Бергольйо: «Це зрозуміло: серйозну критику, принаймні я, завжди сприймаю добре... На критику відповідаю. Якщо хтось прийде з пропозицією щось зробити, я зроблю це, щоб допомогти…».

Відповідь: Архиєп. Вігано довів йому жахливі злочини. Замість правдивого та покаянного зізнання, він грубо очорнив архиєпископа і назвав його слугою сатани та обвинувачем братів. Аж через рік він реагував на звинувачення так, що публічно брехав. Стверджував, що начебто не прикривав злочини Мак-Каріка і що взагалі про них навіть не знав.

Геноцидна гендерна ідеологія веде до знищення християнства та ліквідації людства. Ці течії Бергольйо пропагує з надзвичайною активністю. Він не закликає гомосексуалістів до правдивого покаяння, але схвалює і легалізує їхній гріх. Це злочин проти Бога і Церкви. Жестом цілування ніг транссексуалу він просовує ідеологію, яка робить молодих людей психічними і фізичними каліками. Цим бере на сумління найважчі злочини проти людства.

 

Цитата Бергольйо: «…так звана пелагіанська мораль призводить до суворості, а сьогодні в Церкві маємо багато шкіл суворості, які не є схизматичними, але є псевдосхизматичними християнськими дорогами суворих єпископів та священиків. За цією позицією стоять проблеми, але аж ніяк не євангелійна святість».

Відповідь: Основою євангелійної святості є покаяння та дотримання Христових заповідей. Але Бергольйо їх скасовує, а покаяння відкидає. Він висміює правовірних єпископів, священиків та віруючих. Він зневажливо затаврував їх як пелагіанців та псевдосхизматиків.

Що стосується суворості, то про неї Франциск говорив ще в літаку при поверненні з Панами. Він стверджував, що підтримує сексуальне виховання у школах без суворості. Франциск бажає для дітей сексу без суворості! Це важкий злочин!

Але в цьому інтерв’ю терміном «суворий» він ліквідує захисників моральних принципів і Божих Заповідей. Моральних єпископів, священиків та віруючих, які ще мають спасительну віру, вважає прихованими схизматиками. Це доводить, ким насправді він є.

Тепер постає питання: Якби сьогодні виступив апокаліптичний антихрист, то чи міг би він ефективніше ліквідувати Церкву, ніж це сьогодні робить єретик Бергольйо?

 

Цитата Бергольйо: «Схизма ‒ це завжди елітне відділення, яке породжує ідеологію, відокремлену від віровчення».

Відповідь: Це буквально і дослівно стосується псевдопапи Бергольйо. Його еліта ‒ це гомосексуальна мережа в Церкві з їхньою самогубною ідеологією. Те ж стосується і Синоду про Амазонію з духом поганського сатанізму.

 

Цитата Бергольйо: «Отож, я молюсь, щоб не настала схизма, але не боюся».

Відповідь: Якої відповіді можна від нього чекати? Це так, наче б ми запитували злодія, чи він є злодієм, або шахрая – чи він є шахраєм, або єретика – чи він є єретиком. Усі приховають суть і переконливо наголосять на неосновних правдах, якими вас обмануть. Трагедія полягає в тому, що більшість католиків знову і знову дозволяє Бергольйо обманювати себе, що принесе їм дочасну шкоду і вічну погибель.

 

Який висновок? Кожна розсудлива людина, чи католик, чи некатолик, бачить, що вчення, жести та кроки Бергольйо цілком суперечать двотисячолітньому вченню Церкви. Його апостатична дорога веде тих, які його слухають і вірять йому, до вічної погибелі. Мати з ним єдність на дорозі до пекла, але боятися мнимої схизми ‒ це втрата елементарного християнського глузду. Сьогодні для католика існує єдиний вихід: відділитися від цього небезпечного єретика! Хоча багато єретиків і вся гомосексуальна мережа залишаться в єдності з ним, відділитися від них ‒ це не схизма. Це порятунок і очищення Церкви! Тоді Бергольйо разом з ними, згідно свого плану, може перейти до сатанинської антицеркви Нью Ейдж.

 

Нехай священики з любові до Христа і правди перестануть згадувати в Літургії ім’я цього єретика, а єпископи, в цих надзвичайних умовах, нехай надзвичайним способом оберуть правовірного папу. Це сьогодні умова sine qua non для правдивої обнови Церкви.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
19.09.2019

 

Завантажити: Чи псевдопапа Франциск є схизматиком? (19.09.2019)