Українська > Актуальне > Публікація

Страсбурзький меморандум та Синод про Амазонію (+відео)

Дата публікації:   2019-10-07
Автор:   ВВП

 

Страсбурзький меморандум та Синод про Амазонію

 

Страсбурзький меморандум від 2014 року та цьогорічний Синод про Амазонію мають того ж духа і ту ж програму поступової ліквідації християнства.

Меморандум у сфері освіти

Цитування статті 1: Запровадження мультикультурного навчання у всіх навчальних закладах країни (з 11.09.2016).

Цитування статті 10: Виключити християнську освіту на всіх рівнях освіти (з 11.09.2016) та запровадження релігієзнавства (з 12.09.2016).

Відповідь: Християнська освіта відкидається, а через релігієзнавство популяризується поганство.

Цитування статті 5: Запровадження уроків сексуального виховання в програму початкових класів (з 11.09.2016) та надання безкоштовних презервативів для всіх учнів початкових шкіл (з 11.10.2016).

Цитування статті 7: Практична реалізація уроків сексуального виховання на всіх рівнях шкільної освіти (з 11.12.2017).

Цитування статті 12А: Введення показу слайдів на уроках сексуального виховання (з 19.09.2016).

Цитування статті 12Г: Екскурсії навчальних закладів та університетських кафедр до місць сексуальної свободи (з 17.09.2017).

Відповідь: В системі освіти легалізується аморальність і пропаганда содомії через т.зв. сексуальне виховання. Це злочин проти молоді, Церкви і народу. Незважаючи на це, Франциск рішуче просуває т.зв. сексуальне виховання! Таким чином він встромляє ніж у спину батьків і дітей, при чому не лише з католицьких сімей.

 

Меморандум в церковній сфері

 

Цитування статті 1В: Запровадження ренесансних ікон – заміна візантійського менталітету (від 1.03.2017). Відповідь: За пропагованими іконами є декадентський дух. Він веде до поганства і нечистоти.

Цитування статті 3: Скасування нічних чувань у храмах і монастирях (з 14.08.2018).

Цитування статті 7В: Запровадження днів навколишнього середовища: 5 червня та 21 грудня, присвячених Матері Землі, та 14 квітня. Початок реформи – 20.09.2016.

Цитування статті 7Б: Запровадження нових літургійних богослужінь у всіх християнських Церквах (з 16.09.2017).

Відповідь: Літургійні реформи приносять з собою хаос і відводять увагу від основного – від покаяння. Так було і з т.зв. літургійними реформами ІІ Ватиканського Собору.

 

Питання: Про що йшлося в Гавані під час зустрічі Франциска з Кирилом?

Відповідь: В аеропорту Гавани 12 лютого 2016 року псевдопапа та московський патріарх Кирило підписали спільну декларацію. У ній було визначено безумовну необхідність так званого міжрелігійного діалогу з поганами. Це зрада Христа і Православної Церкви! Плодом міжрелігійного діалогу ніколи не був мир, але втрата християнської ідентичності та інвазія поганства на християнських територіях.

 

Цитування статті 11В: Запровадити на Святій Горі Афон античні культові статуї; перемінити Афон в екологічну общину, …в новий центр нового релігійного напрямку і нової церковної музики» (з 01.04.2018).

Відповідь: Що це за новий релігійний напрям? Це дух Нью Ейдж, дух Асижу і дух «Амазонії». Якою буде нова церковна музика? Чи це буде музика Нью Ейдж, або ж рок-музика, вкорінена у сатанинському вуду?

 

Цитування статті 14A: Організація екологічних симпозіумів на Афоні.

Відповідь: Під прикриттям екології просовується рух Нью Ейдж і поганський сатанізм. Прикладом є Синод про Амазонію з його екологічною конверсією, запланований з 6 по 27 жовтня 2019 року.

 

Цитування статті 8Є: Залишаться лише три Патріархати (християнські об'єднані Церкви): Російський, Константинопольський і Римський Патріархати.

Відповідь: Це не будуть об'єднані християнські Церкви, але глобалізовані антихристиянські структури Нью Ейдж. Синод про Амазонію планує наступний крок ‒ поступове скасування папства.

 

Цитування статті 8Ж: Перетворення церковних шкіл у всіх християнських Церквах у релігієзнавчі школи (з 17.07.2017).

Відповідь: Релігієзнавство сьогодні є ефективним пропагандистом поганства в рамках середньої та вищої освіти. Воно принижує християнство до рівня поганства, а до того ж надає перевагу поганству. Такі церковні школи нищать християнство більше, ніж державні школи.

 

Цитування статті 10А: Запровадження нових мультирелігійних богослужінь з музичним супроводом у всіх християнських Церквах (з 20.05.2017).

Цитування статті 10Б: Запровадження у всіх храмах музичних інструментів та організація концертів ‒ не лише релігійних (з 20.10.2017).

Відповідь: Християни на своїх Богослужіннях вшановують Бога, в той час як погани при своїх ритуалах вшановують демонів. Таке так зване мультирелігійне богослужіння є вершиною богохульства та насмішкою над Богом! Шокує те, що через Синод про Амазонію Франциск поєднує Святу Літургію, тобто Христову жертву на хресті, з викликанням демонів при поганських ритуалах. Цьому служить якраз їхня музика.

 

Цитування статті 12: Згода християнських Церков з тим, що з 2016 року вони вже вступають в нову еру.

Відповідь: Нью Ейдж ‒ це релігія антихриста, а якщо християнські Церкви дають на нього згоду, це означає, що вони публічно відрікаються Христа і переходять під Боже прокляття ‒ анатему.

 

Цитування статті 15А: Вищезазначені положення будуть ратифіковані Екуменічним Собором Християнської Православної Церкви (від 19.06. до 9.07.2016).

Відповідь: Сьогодні Церкви ліквідуються не зовнішнім насильством, кайданами та тюрмами, але через запрограмоване самознищення. Подібний метод використовується і для знищення народів. Прикладом є Стамбульська конвенція, яка запроваджує руйнівну гендерну ідеологію та викрадання дітей з будь-якої сім’ї. Кожен народ повинен дати згоду на власне самознищення.

 

Меморандум ‒ Адміністративні реформи

 

Цитування статті 7Д: Створення монастирів з монахами і монахинями усіх конфесій та релігій в ЄС і на Святій Горі Афон (з 17.03.2018).

Відповідь: Свята гора Афон для православних християн є духовним центром. Меморандум диктує перетворення Святої гори Афон на Содом і Вавилон Нью Ейдж! Запитуємо: чи тут відступницькі католицькі монахи та монахині разом зі сакральними індуїстськими проститутками та різними шаманами вуду будуть приносити демонам та сатані жертви, пов’язані з сексуальними оргіями? Сатанізацію Афону ухвалили та підписали представники Франциска, Кирила та Варфоломія.

 

Цитування статті 2В: Прийняття вищої ролі ООН (з 19.10.2017) для всіх релігій світу.

Відповідь: Йдеться про підпорядкування Церков сьогодні вже антихристиянській організації. Це самогубство ‒ суїцид!

 

Цитування статті 3: Легалізація всіх іммігрантів у всіх країнах ЄС без обмежень (з 19.11.2016).

Відповідь: Псевдопапа Франциск вже заявив, що католики зобов'язані приймати ісламських іммігрантів до кожної парафії, до кожного монастиря та на кожне прочанське місце. Це безумство і самогубство християнства.

 

Цитування статті 4Б: Прийняття гомосексуальних шлюбів і шлюбів транссексуалів та усиновлення дітей гомосексуалістами (з 16.05.2016).

Відповідь: Це злочини проти людської природи. На тих церковних представників, які цей документ підготували, підписали і просовують, падає Божа анатема ‒ прокляття!

 

Цитування статті 5: Дозвіл на вільно доступну дитячу порнографію в Інтернеті (поки що?) з 14 років (з 24.12.2017).

Відповідь: Це наступний моральний злочин, який церковна ієрархія була зобов'язана засудити, а не приймати і програмувати.

 

Цитування статті 7А: Легалізація нових культів Нью Ейдж (з 21.09.2016).

Відповідь: Участь у поганських культах ‒ це важкий гріх. За це ще на ізраїльський народ приходили терпіння, війни та вавилонський полон.

 

Цитування статті 8Д: Церква повинна запровадити кремацію навіть для тих, хто бажає християнського похорону (з 22.05.2016).

Відповідь: Це ще один елемент викорінення християнської традиції.

 

Цитування статті 9В: Скасування традиції хрещення малих дітей та метричних книг (з 12.9.2016).

Відповідь: Чому цю програму скасування хрещення дітей підписали самі представники Церков?

 

Заключна цитата Меморандуму: «Ми зобов'язуємось провести всі ці реформи в період з 1.05.2016 р. до 16.08.2020 р., щоб відбулися зміни, і з 1.05.2016 р. ми повністю вступили в Нову еру... Ми молимося до одного бога і одного чоловіка, щоб він з'явився на світ для вирішення всіх проблем планети».

Відповідь: Практичне запровадження Нью Ейдж ‒ це повне знищення християнства. Тим богом, до якого за це моляться, є сатана. Тим одним чоловіком, який має з'явитися на світ, є антихрист! Усі реформи, які здійснюють апостати Кирило, Варфоломій та Франциск, служать для самознищення християнства і є підготовкою до приходу антихриста! На них трьох і на їхніх делегатів, які підписали Страсбурзький меморандум, лягла Божа анатема. Вона була оприлюднена 15.02.2016 р.

 

Питання: Що сьогодні повинен робити кожен щирий католик?

Відповідь: Хай дасть Богові обіцянку однієї години молитви щодня протягом цілого року за настановлення правовірного папи і відродження Церкви.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 
9.08.2019

 

Завантажити: Страсбурзький меморандум та Синод про Амазонію (9.08.2019)