Українська > Актуальне > Публікація

Франциск Бергольйо та гомосексуалізм (+відео)

Дата публікації:   2019-10-08
Автор:   ВВП

 

Франциск Бергольйо та гомосексуалізм

 

В Нагірній проповіді Ісус наголосив на моральній чистоті: «Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать». Далі Він каже: «Хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею в своїм серці». І додає: «Коли твоя правиця тебе спокушає, відітни її». Господь Ісус вимагає радикального ставлення щодо цієї області. Святе Письмо застерігає від гомосексуалізму: «Так само Содом і Гомора з сусідніми містами, – які, подібно до них, віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, – лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юда 1,7). На противагу цьому, Франциск Бергольйо систематично просовує гомосексуалізм, а при цьому зловживає папським урядом і накликає прокляття на всю Церкву.

2013 рік

‒ Бергольйо призначив монс. Рікку, скандально відомого своїми гомосексуальними схильностями, прелатом Ватиканського банку та управителем дому св. Марти, де живе і Бергольйо...

Відповідь: Бергольйо ані не перестерігає содоміта Рікку, ані не карає, але навпаки ‒ прецедентно підвищує його. Це злочин! В домі св. Марти ночує Франциск і багато прелатів разом зі скандальним гомосексуалістом Ріккою. Тут вже не потрібні наступні коментарі.

 

‒ На прес-конференції в літаку, повертаючись із Дня молоді в Бразилії, у липні 2013 року Бергольйо сказав: «…хто я такий, щоб судити їх (гомосексуалістів)?».

Відповідь: Обов’язок законного Папи, згідно Святого Письма і Традиції, ‒ ясно засудити содомію як гріх та гидоту. Бергольйо, навпаки, схвалює і просовує гомосексуалізм, а тим самим він накликав на себе Божу анатему, тобто виключення з Церкви.

 

‒ Американський ЛГБТ-журнал «The Advocate» проголосив Бергольйо людиною року за вислів: «Хто я такий, щоб їх судити?».

Відповідь: І це є підтвердженням того, що схвалення Бергольйо содомії зовсім не було двозначним. Содоміти зрозуміли Бергольйо однозначно і відразу ж нагородили його за це.

 

2014 рік

‒ 21 березня Франциск прогулювався за руку з відомим італійським священиком-гомосексуалістом Луїджі Чіотті. 6 травня у Ватикані Франциск співслужив з іншим гомосексуальним священиком Мікеле де Паолісом, якому після Літургії поцілував руки.

Відповідь: Бергольйо вишукує будь-яку можливість, щоб просунути содомію не лише словом, але й жестом.

 

‒ У жовтні на Синоді про сім’ю Бергольйо просунув до документу схвалення аморальності: «Гомосексуалісти мають дари і якості, які пропонують християнській спільноті».

Відповідь: Щоб християнська спільнота була християнською, то, насамперед, мусить називати гріх гріхом, а гидоту гидотою. Що стосується того, що гомосексуалісти начебто пропонують свої дари християнській спільноті, то цим головним псевдодаром є зараження християнської спільноти содомією. Наступним подарунком є СНІД та різні форми гепатиту. Даром для душ в спільноті є нечистий дух, антипокаяння і дорога до погибелі. Те, що просовує Бергольйо ‒ це дари «троянського коня», не від Бога, а від диявола.

 

‒ Далі в документі сказано: «Чи ми здатні привітати цих людей і гарантувати їм братнє середовище у наших спільнотах?».

Відповідь: Як християни можуть вітати людей, які наперед відкидають правду і покаяння? В такому випадку християни повинні були б зрадити Христа і підкоритися духу збочення. За норму вони мали б прийняти гріх і відкинути Божі Заповіді. Але це не були б уже християнські спільноти, а Бергольйові гомосексуальні клуби ЛГБТ.

 

‒ Продовження цитати з документа: «Чи наші спільноти здатні прийняти та оцінити сексуальну орієнтацію» содомітів?

Відповідь: Цим документом Бергольйо вимагає прийняття терміну «сексуальна орієнтація» з метою просунення содомії в християнських спільнотах. Єпископська, священицька, монаша чи мирянська спільнота через прийняття терміну сексуальна орієнтація, пов’язаного з содомією, автоматично виключає себе з Христової Церкви. Що стосується оцінки, то Боже слово незмінно оцінює содомію як гріх та гидоту (Рим. 1,18 наст.) і застерігає перед карою вічного вогню (Юда 7).

Тоді документ Бергольйо ще не пройшов, але він пізніше легалізував содомію.

 

2015 рік

‒ У січні 2015 року Франциск телефонував до іспанської транссексуалістки на ім’я Дієго Нерія, яка насправді є жінкою. Він покликав її разом з її «нареченою-лесбіянкою» до Риму на приватну аудієнцію. І все це за рахунок Ватикану. Бергольйо сказав транссексуалістці: «Бог любить усіх своїх дітей, якими б вони не були. І ти є Божою дитиною, а тому Церква любить тебе та приймає таким, яким ти є».

Відповідь: Бергольйо через маніпуляцію, що «Бог любить усіх своїх дітей, якими б вони не були», легалізує гріх і злочин проти природи. Цим прецедентно скасовує Божі закони. Це запрограмована підтримка збоченої гендерної ідеології з метою самознищення народів.

Якщо Бергольйо просовує це в авторитеті папи, то тим самим каже, що цього хоче Бог! Це диявольське зловживання папським авторитетом! Цим він змушує католиків до нормалізації гріха та ігнорування Божих Заповідей. Якщо сьогодні католик буде захищати Божий закон, всі засудять його як сектанта, який виступив проти Святішого Отця. З іншого боку, той, хто підпорядкується псевдопапі, змушений виступити проти Бога і Його Заповідей. Тому сучасні католики зі своїми єпископами та священиками мають дві можливості: або виступлять на підтримку вимоги архиєпископа Карло Марія Вігано про відставку псевдопапи, або змушені йти в єдності з Бергольйо до вічної погибелі.

 

‒ Бергольйо сказав транссексуалістці: «І ти є Божою дитиною, а тому Церква любить тебе та приймає таким, яким ти є».

Відповідь: Хто є Божою дитиною? Святе Письмо каже: «Тим, які Його прийняли, дав владу стати Божими дітьми» (Ів. 1,12). Але ті, які відкидають Христа і добровільно залишаються у грісі, почують: «Відійдіть від Мене, ви, що чините беззаконня, у вогонь вічний» (Мт. 7,23; 25,41); «ваш батько ‒ диявол» (Ів. 8,44).

Завдання Церкви ‒ закликати до покаяння з метою вічного спасіння і порятунку від вічної погибелі. Нерозкаяним грішникам Церква відмовляє в розгрішенні.

Бергольйо використовує метод т.зв. прецедентного права. Під прикриттям індивідуального підходу т.зв. любові до транссексуалістки, яка відкидає покаяння, він прецедентно робить зі збочення норму. Насправді він був зобов’язаний, і якраз прецедентно, закликати транссексуалістку до покаяння. Але такого прецеденту Бергольйо ніколи не зробив.

Псевдопапа через один випадок змінює громадську думку у всій Церкві. Наслідки жахливі. Католики опиняються на похилій дорозі до вічної погибелі.

 

‒ ЛГБТ-організація «New Ways Ministry» 18 лютого 2015 року вперше в історії отримала у Ватикані протекційний VIP-доступ на регулярні папські генеральні аудієнції.

Відповідь: Якщо Бергольйо приймає на регулярні папські аудієнції ЛГБТ-осіб, то цим виявляє, що нерозкаяні содоміти сьогодні є Ватиканською елітою. З цього випливає, що т.зв. гомофобні католики повинні у послусі т.зв. Святішому Отцю змінити своє ставлення ‒ повинні відкинути Божі Заповіді і прийняти антизаповіді, які забезпечують нагороду в пеклі.

‒ На Великий четвер (квітень 2015 р.) Бергольйо миє та цілує ноги також і транссексуалісту.

Відповідь: Це був проривний провокаційний жест Бергольйо! Як відреагував католицький світ? Через папський авторитет він прийняв реалізовану єресь.

 

‒ Під час поїздки до США у вересні 2015 року Франциск надав єдину приватну аудієнцію, при чому гей-парі. Ватикан назвав це «сім’єю». Один із них, Яйо Грассі, є старим знайомим Франциска. Франциск гаряче обіймався з цими двома содомітами і цілував їх. Франциск начебто сказав Грассі, що молився за нього і за його партнера та попросив, щоб і вони помолилися за нього.

Відповідь: Або це була побожна фраза, або Бергольйо та обидва компаньйони молилися до свого бога, тобто до диявола.

‒ 800 000 католиків, включаючи 200 кардиналів, єпископів та архиєпископів, у вересні 2015 року вимагають від Франциска, щоб він чітко сформулював ставлення Церкви до гомосексуальних шлюбів.

Відповідь: Бергольйо без проблем буде присвячуватися одному гомосексуалісту навіть цілий вікенд, але 800 000 католиків разом з церковними прелатами холоднокровно ігнорує.

 

2016 рік

‒ У січні 2016 року в Римі відбулася 2-мільйонна маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами.

Відповідь: А що Франциск? У своїй промові після недільної молитви «Ангел Господній» він не тільки не підтримав маніфестації, а навпаки ‒ висміяв її і засудив.

‒ Коли повертався з Вірменії (26 червня 2016 р.), він сказав: «Римо-Католицька Церква повинна вибачитися перед гомосексуалістами за те, як відносилась до них».

Відповідь: Франциск повинен був конкретно сказати, за що Церква повинна вибачитися. За те, що шанує Божі Заповіді і називає гріх гріхом? За те, що Церква хоче врятувати гомосексуалістів від пекла і тому вимагає, щоб вони відділилися від гріха, а не перебували в ньому? За що власне Церква повинна вибачитися?

 

2018 рік

‒ Під час свого візиту до Ірландії в серпні Франциск публічно пропагував гомосексуалізм навіть для дітей. За словами Франциска, батьки не повинні дітям в цьому перешкоджати.

Відповідь: Діти систематично заражаються гомосексуальною нечистотою прямо в школі через т.зв. сексуальне виховання, через Інтернет та мас-медіа. Принаймні батьки повинні сформувати у них протилежну позицію і захищати їх від морального самознищення. Вони повинні виховувати їх до відповідального подружжя та батьківства. Бергольйо емоційно та маніпулятивно тисне на батьків, щоб не захищали своїх дітей, але розвивали в них аморальну інфекцію. Це злочин!

 

‒ У вересні 2018 року Бергольйо відвідав країни Балтики, де приховано просовував гомосексуалізм та міграцію.

Відповідь: Ці візити не є ніякими апостольськими подорожами, оскільки Бергольйо не проповідує Христа і не наголошує на Божих законах. Він робить якраз протилежне, і не тільки в країнах Балтики, але всюди. Бергольйо є псевдо-місіонером, який просовує гомосексуалізм, поганство та ісламізацію, тобто ліквідацію Католицької Церкви та всього християнства.

 

‒ Протягом 4-28 жовтня 2018 року в Римі відбувся Синод єпископів про молодь під керівництвом Франциска. Заключним документом від 27 жовтня 2018 року цей Синод церковно легалізував ЛГБТ. Франциск та присутні єпископи і кардинали отримали веселкові хрести.

Відповідь: Бергольйо знову і знову зловживає папським урядом з метою просунення гомосексуальної ідеології для геноциду людства. Він чинить найважчий злочин не лише проти Церкви, але й проти людства.

 

2019 рік

‒ 28 січня 2019 року під час повернення із Всесвітнього дня молоді в Панамі на традиційній прес-конференції в літаку Бергольйо заявив: «Думаю, що в школах має бути сексуальне виховання».

Відповідь: Основи сексуального виховання, які на міжнародному рівні визначає ООН, цілеспрямовано призводять до зараження ще малих дітей і молоді содомією та транссексуальністю. Діти перетворюються на сексуальних рабів, неспроможних в майбутньому створити сім’ю.

‒ Бергольйо продовжував стосовно сексуального виховання: «Секс ‒ це Божий дар, а не якесь чудовисько (злий дух). Це Божий дар, даний для любові...».

Відповідь: Це дар для таїнства шлюбу, з яким пов’язана відповідальність за передавання життя і виховання дітей. Поза шлюбом сексуальна активність є гріхом. Сексуальні збочення призводять прямо до самознищення особи, сім’ї і суспільства.

 

‒ Бергольйо ще й підтвердив своє шокуюче твердження: «Про секс, як Божий дар, слід навчати без суворості».

Відповідь: Чого насправді хоче Бергольйо? Розвивати у дітей секс без суворості, тобто без перешкод! Цим Бергольйо просовує порушення дитячої психіки і відкриття їхніх невинних душ для пожиттєвої окупації нечистими демонами. На питання про те, чи Бергольйо служить Богу, чи сатані, є однозначна відповідь: без сумніву, Богові він не служить.

‒ Протягом 21-24 лютого 2019 року в Римі відбувався Синод щодо сексуального насильства в Церкві, де знову хитро пропагувався гомосексуалізм.

Відповідь: Цей Синод послужив Бергольйо для просування зобов’язуючих вказівок для єпископів з метою переведення Католицької Церкви в Бергольївську антицеркву ЛГБТК.

 

Який висновок?

На жовтень 2019 року Бергольйо запланував Синод про Амазонію, який фактично повинен бути урочистим похороном Католицької Церкви.

Шановні кардинали та єпископи, чи і ви, як Бергольйо, будете гробарями Церкви? В даній ситуації ви зобов’язані перед Богом і перед Христовою Церквою, навіть ціною втрати життя, виступити проти духовного злочинця, який незаконно окупує папський уряд! Ви зобов’язані навіть надзвичайним способом настановити правовірного папу, і то якнайшвидше!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
2.09.2019

 

Завантажити: Франциск Бергольйо та гомосексуалізм (2.09.2019)