Українська > Актуальне > Публікація

Проголошення екскомуніки на Папу Бенедикта XVI та Івана Павла ІІ (+ відео)

Дата публікації:   2011-05-01
Автор:   ВВП

 

Проголошення екскомуніки на

 

Папу Бенедикта XVI та Івана Павла ІІ

 

Візантійський Католицький Патріархат в авторитеті апостольського і пророцького уряду в ім’я Господа нашого Ісуса Христа перед Богом зобов’язує в сумлінні всіх католиків та оприлюднює:

1. Беатифікація покійного Папи Івана Павла ІІ є недійсна.

2. Покійний Папа Іван Павло ІІ згідно Галатів 1,8-9 сам себе виключив з Христової Церкви. Причина – його апостатичний жест в Ассижі, яким він відкрив Церкву духу антихриста.

3. Папа Бенедикт XVI беатифікацією духа Ассижу – духа антихриста – сам себе також виключив з Христової Церкви.

 

 

Наслідки (результати) апостазії Папи:

1.5.2011р. настав стан sedes vacantis.

Кожен священик тепер зобов’язаний перед вірними дистанціюватися від духа Ассижу. В Літургії він вже не сміє згадувати ім’я апостата Бенедикта XVI, ані єпископа-апостата. Якщо він залишиться в єдності з духом апостазії, тоді Літургії він, вже як апостат, служить недійсно.

Візантійський Католицький Патріархат призначений Богом, щоб оберігати правовірне вчення Католицької Церкви, а тепер і Латинської Церкви. Аж коли буде вибрана правовірна католицька ієрархія і правовірний наступник на Папський Престол, тоді з цього Богом даного обов’язку Патріархат буде звільнений.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

+ Ілля

 

Патріарх

 

+ Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

 

Секретарі Візантійського Католицького Патріархату

 

 

Львів-Україна, 01.05.2011

Приєднані файли
Проголошення екскомуніки на Папу Бенедикта XVI та Івана Павла ІІ (1.5.2011) Скачати Проголошення екскомуніки на Папу Бенедикта XVI та Івана Павла ІІ (1.5.2011) .DOC 28.0 kB