Українська > Актуальне > Публікація

Вийдіть з Вавилону до Єрусалиму!

Дата публікації:   2011-05-05
Автор:   ВВП

 

                       Вийдіть з Вавилону до Єрусалиму!

 

Беатифікація апостата означала вивищення на вівтар Католицької Церкви духа Ассижу – духа антихриста. Таким чином в Церкві взяв владу дух апостазії, який заперечує основні правди Євангелії. Від 1.5.2011р. зовнішня католицька структура вже не репрезентує Церкву Христову. Стався відпад цілої Католицької Церкви. Католик, який сьогодні хоче буде спасенним, обов’язково повинен відділитися від апостатичного папи і від апостатичної структури з духом смерті (т.т. від ієрархії, єретичних теологів і священиків). Ця структура надає перевагу і толерує злочини найвищого калібру проти віри і моралі, всі сучасні єресі, гомосексуалізм, педофілію… Єретиків і навіть церковних масонів вона ставить на найвищі церковні уряди. Лише правовірних вона очорнює, екскомунікує і немилосердно ліквідує. Ця апостатична система, яка таємно будувалася протягом останніх 50-ти років, базується на зраді Бога і обманюванні вірних. Її ідеологами є фальшиві пророки, ліберальні теологи і ліберальні миряни на ключових місцях. Вони прокоментують всі деструктивні прояви апостатичного духа так, що громадськості заліплять очі і придушать будь-який імпульс до покаяння, до навернення і до наслідування Христа. Навіть сучасний масовий відпад вони зуміють прокоментувати як успіх Церкви. Вони подають фальшиві рішення, такі як: висвячення жінок, висвячення гомосексуалістів, фальшиве одуховнення буддистськими та індуїстськими медитаціями і тотальну відкритість деморалізації і демонізації духом брехні та смерті і духом світу. 

 

Цілу мертву структуру неможливо відновити. Вона ніколи не дозволить життя. Тому залишається одна річ – відділитися. В апостазії нема спасіння.

 

Анна і Каяфа також добровільно не залишили би свої керівні позиції і не передали би їх апостолам Христа. Дух Ассижу – дух антихриста, який окупував керівні позиції, також їх добровільно не віддасть. Йдеться про духовну боротьбу, яка буде поєднана з некривавим і кривавим мучеництвом. Без цього не настане віднова Католицької Церкви.

 

Аж коли буде побудована правовірна структура в Західній Церкві, лише тоді з її обновлених єпископів може бути вибраний новий Папа. Якщо теперішній екс-папа Бенедикт XVI помре, то його наступник з рядів апостатів і далі буде утримувати цю зрадницьку структуру і цього апостатичного духа та обманювати вірних і перешкоджати їхньому спасінню. Від 1.5.2011р. існує лише єдиний вихід: радикально відділитися від апостатичної ієрархії і заснувати паралельно церковну структуру під назвою «Правовірна Католицька Церква» (ПКЦ). Візантійський Католицький Патріархат тимчасово буде захищати всі живі клітини цієї Правовірної Католицької Церкви по цілому світі. Щирі католики не повинні боятися залишити апостатичну церковну структуру, оскільки від 1.5.2011р. Христова Церква в цій структурі вже не існує! Однак Католицька Церква буде існувати далі, а це – в залишку правовірних католиків ПКЦ.

 

Благословляють Вас 

                                        + Ілля

          Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

  

            + Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

                             Секретарі Патріархату

 

                                                                                                                                                   Львів, 4.5.2011


Приєднані файли
Вийдіть з Вавилону до Єрусалиму! (4.5.2011) Скачати Вийдіть з Вавилону до Єрусалиму! (4.5.2011) .DOC 31.0 kB