Українська > Актуальне > Публікація

Оприлюднення анатеми на Кирила, Патріарха Російської Православної Церкви

Дата публікації:   2012-05-31
Автор:   ВВП

 

 

                                Оприлюднення анатеми на Кирила,

 

                         Патріарха Російської Православної Церкви

 

 

Візантійський Католицький Патріархат оприлюднює перед усіма християнами, насамперед перед віруючими Російської Православної Церкви, що через жест апостазії в Астані 30 травня 2012р. Патріарх Кирило сам на себе стягнув Божу анатему - прокляття згідно Гал. 1,8-9. Через це від нього відійшла Божа благодать і свій уряд він займає вже незаконно. Віруючі повинні відділитися від нього, як від зрадника Христа і Його Містичного Тіла – Церкви.

 

Візантійський Католицький Патріархат перед цією анатемою його тричі прилюдно перестерігав.

 

Жестом в Астані екс-патріарх Кирило висловив єресь, що погани, які вшановують демонів, є на тій самій дорозі спасіння, як і християни, які визнають Христову відкупительну смерть на хресті за наші гріхи. Це єресь максима, а крім того, велике згіршення не тільки для православних віруючих Росії, але і для всіх Православних Церков і всіх християн.

 

Візантійський Католицький Патріархат, який оприлюднює анатему, в сучасному християнському світі є духовним і моральним авторитетом. Він був установлений 5 квітня 2011р. Синодом семи єпископів УП ГКЦ (монахами, а водночас докторами теології).

 

Беатифікація папи-апостата 01.05.2011р. була жестом довершення прилюдної апостазії Бенедикта XVI. Візантійський Католицький Патріархат цього ж дня оприлюднив Божу анатему на Папу і всіх єпископів та священиків, які творять єдність разом з ним і з духом Асижу – духом антихриста. В цей день Патріархат відокремився від апостатичної структури Католицької Церкви. За рік апостатичний Ватикан проголосив недійсну екскомуніку на єпископів Візантійського Католицького Патріархату. Цим довершився двосторонній розрив стосунків між відпалим Ватиканом і Візантійським Католицьким Патріархатом. Патріарх і єпископи мають апостольське вчення і правовірну традицію, а також апостольську спадкоємність. Вони в повноті представляють Божий авторитет і апостольський та пророчий уряд Церкви. До них відноситься: «...ми щиро, ми від Бога говоримо, перед Богом, у Христі!» (2 Кор.2,17). Ми – пастирі, а не наймити (пор. Ів.10,11-16).

 

В Астані Патріарх Кирило говорив двозначні фрази про духовний вакуум, тероризм, фанатизм, про людські права, про міжнародний діалог з сильними і впливовими релігіями світу і т.д. Він вчинив жест зради Христа і традиції Православної Церкви, тим що взяв участь в синкретичній зустрічі і навіть став членом т.зв. Ради релігійних лідерів. Таким чином, тепер православні єпископи, священики та віруючі змушені змінити мислення і прийняти це антихристівське gremium (товариство), членом якого став екс-патріарх Кирило. Згідно нової програми вже не можна захищати вчення апостолів і святих отців, тому що це, начебто, було би релігійним фанатизмом. Через жест свого Глави Православна Церква втратила сенс існування, оскільки вже не проповідує, що спасіння отримуємо єдино через віру в Ісуса Христа. Патріарх Кирило офіційно приєднав Православну Церкву до антихристівського руху Нью Ейдж. На кожного православного віруючого, який від цього дня буде творити з ним єдність, також падає Боже прокляття. Кожен, хто залишиться на цій дорозі апостазії, буде навіки засуджений!

 

 

                                                                          + Ілля

                                          Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                         + Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр

                                                                  Єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                         Львів, 31.05.2012

 

 

Копії:

- Єпископам і монахам Російської Православної Церкви

- Православним єпископам України, Білорусії, Молдови, Греції, Болгарії, Румунії, Сербії, Грузії, Казахстану

- Президенту РФ В.В.Путіну

- Депутатам Державної Думи РФ

- ЗМІ

 


Приєднані файли
Оприлюднення анатеми на Кирила, Патріарха Російської Православної Церкви (31.5.2012) Скачати Оприлюднення анатеми на Кирила, Патріарха Російської Православної Церкви (31.5.2012) .DOC 28.0 kB