Українська > Про церкву > Публікація

Лист Святішому Отцю 7.4.2008р

Дата публікації:   2008-04-07
Автор:   Сестри конт. монаст. св. пр.Іллі

 

                                 Лист Святішому Отцю 7.4.2008р

                                                                                                                                                                                         Святіший Отець

                                                                                                                                                                                          Бенедикт XVI

 

Ваша Святосте,

Контемплятивні монахині Монастиря св. Пророка Іллі дозволили собі написати Вам як ті, які шанують Вас як заступника Христа на землі, разом з Вами прагнуть обнови Церкви і є свідками сучасних подій в Україні.

 

З листів нововисвячених єпископів з Підгірець ми знаємо, що Ви є добре ознайомлені з усією тутешньою ситуацією, з тим, якого Духа мають нововисвячені єпископи, що захищають і проти чого борються.

 

Кардинал Л.Гузар, Генеральний настоятель ЧСВВ В.Ковбич, представники УКУ, ... створюють ненависну атмосферу і публікують свої погляди, на які немає сенсу звертати увагу, бо для їх коментування достатньо короткого уривку з Молитвослова: “Посеред судища законопроступників стояли страстотерпці Христові”.

 

Однак пишемо Вам, Святіший Отче, бо зовнішньо ситуація виглядає так, що від Вас залежить, яким буде наступний розвиток подій. Кожний вважає, що тепер майбутнє Підгорецьких єпископів є у Ваших руках. Більшість не усвідомлює того, що своїм ставленням Ви насправді вирішите не їх долю, але свою власну і долю сучасної Церкви. Тим, що Підгорецькі єпископи в цьому часі відкрито стали на бік Христа, а також відкрито виступили проти сучасних єресей (ІКТ і пошани до чужих релігій), вони вже вирішили свою долю – життя для них є Христос, а смерть є прибуток. Осудити їх означає стати на бік єресей і виключити себе іпсо-факто з Церкви. Якщо б їх Церква засудила, то тим самим вирішила би своє майбутнє. Бог мусів би через здорове ядро, яке представляють Підгорецькі єпископи, розпочати з обновою так, як через апостола Павла та інших апостолів – поза фарисейською структурою існуючої Церкви, тому що неможливо, щоб Христова Церква перестала існувати.

 

Святіший Отче, ми знаємо, що тепер зовсім не вирішується про те, що буде з Підгорецькими єпископами, але про те, що буде з сучасною Католицькою Церквою. Або вона за Вашим посередництвом прийме обнову життя, або не пізнає часу своїх відвідин.

 

Молимося, щоб Ви в цій годині темряви примкнули до знову розп’ятого і зненавидженого у своїй Церкві Христа – бо Його Воскресіння є близько!

 

В правді, якою є Христос, Ваші

контемплятивні монахині Монастиря Св. Пророка Іллі.

 

Львів-Брюховичі, 7.4.2008р.

 

Адреса: Монастир Св. Пророка Іллі, Шкільна, 27, Львів-Брюховичі, 79491, Україна

 


Приєднані файли
Лист Святішому Отцю Скачати Лист Святішому Отцю .DOC 28.5 kB