Українська > Про церкву > Публікація

Перші Архиєрейські Божественні Літургії в Підгірцях

Дата публікації:   2008-03-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

 

В неділю, 30.3.2008р. першу Архиєрейську Божественну Літургію із уділенням апостольського благословення вірним відслужив єпископ Маркіян Гітюк,ЧСВВ. Під час цього до храму намагався потрапити єпископ М.Колтун, ординарій Сокальської єпархії (резиденція у Жовкві), щоб прочитати т.зв. Пастирський лист кард. Л.Гузара. Літургія все ж відбулася без зовнішніх перешкод.

 

Перша Архиєрейська Божественна Літургія другого нововисвяченого єпископа Іллі Догнала, ЧСВВ була відслужена в цьому ж храмі, вночі з 3 на 4 квітня. Кожного місяця перед першою п’ятницею тут відбуваються нічні чування. Так було і тепер. Єпископ Ілля уділив апостольське благословення кожному з присутніх. Хоча про цю Архиєрейську Літургію не оголошувалось наперед, у ній взяла участь досить велика кількість вірних.

 

 

 

 

Третій  нововисвячений єпископ Самуїл Р. Обергаусер відслужив свою першу Архиєрейську Божественну Літургію в неділю 6.4.2008р. На неї приїхало автобусами багато вірних зблизька і здалека. Ця подія, пов’язана з апостольським благословенням для кожного вірного, також пройшла без зовнішніх перешкод.

 

Четвертий нововисвячений єпископ Методій Шпіржік, ЧСВВ, відслужив свою першу Архиєрейську Божественну Літургію в понеділок на свято Благовіщення Пречистої Діви Марії – 7.4. 2008. Вірних було дещо менше, ніж в неділю, але урочистість проходила в атмосфері віри і уповання, що Бог через Пресвяту Богородицю духовно обновить нашу УГКЦ. З Підгірець вірні і на цей раз від’їздили до своїх домівок з апостольським благословенням.


Приєднані файли
Перші Архиєрейські Божественні Літургії в Підгірцях Скачати Перші Архиєрейські Божественні Літургії в Підгірцях .DOC 274.5 kB