Українська > Про церкву > Публікація

Зрада в Стрию

Дата публікації:   2008-11-10
Автор:  

 

                                     Зрада в Стрию

 

Лист правовірного Синоду був доручений єпископу Йосафату Каваціву, але на жаль, було пізно. Єпископ-апостат Сеньків вже знайшов зрадника, яким став о.Василь, священик-помічник єпископа Й.Каваціва. Він наперед про все домовився з єпископом-апостатом Т.Сеньківом і запросив його на свою Літургію, яку щонеділі відправляє о 8:00. Під час урочистості 9.11.2008р. він сам привітав його у храмі єпископа Й.Каваціва. За цю послугу апостат Сеньків запропонував дотичному священику винагороду – він потурбується, щоб його син міг закінчити теологічні студії в Польщі.

 

Єпископ Йосафат 9.11.2008 у своїй церкві з апостатом не зустрівся, і навіть його не привітав. Однак жестом Т.Сеньківа – відвідинами храму – впала територія правовірного єпископа Йосафата! Ця найбільша церква у Стрию і правовірні душі тим самим були дані під владу апостата, який виконує ліквідаційну політику кард. Л.Гузара!

 

Апостат Сеньків запросто може розплакатися на своїй проповіді, коли твердить, нібито ми його побили. Йому байдуже, що близько десяти людей були свідками, що так не було і що його твердження є несусвітньою брехнею. До того ж він ще подає скаргу за вигадане побиття в місцеву міліцію. Коли міліція з’ясувала, що йдеться про обман, а тому не здійснила його бажання, то він скаржився на неї її вищому начальству!

 

Однак головною проблемою є те, що Сеньків зрадив Христа і Церкву, і що повністю ототожнився з духом єресі і з духом антихриста. Він не приховує, що його метою є втілити цього духа до цілої Церкви в Україні. Для того йому була дана влада апостатом кард. Гузаром і апостатом Л.Сандрі, префектом Конгрегації Східних Церков. Апостат Т.Сеньків лицемірно приховується за авторитетом Святішого Отця – однак йдеться про обман! Він, як єретик-апостат, є виключений з Христового Тіла (Гал.1,8-9). Якби помер у стані єресі – нерозкаяння – буде навіки засуджений!

 

+ Самуїл

+ Методій, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

 

Підгірці, 10.11.2008

 


Приєднані файли
Зрада в Стрию Скачати Зрада в Стрию .DOC 23.0 kB