Українська > Про церкву > Публікація

Пастирський лист для Католицької Церкви

Дата публікації:   2014-03-18
Автор:   ВВП

 
Єпископам, священикам, монахам і вірним
 

Пастирський лист для Католицької Церкви

 

 Дорогі римо-католики!

 

На початку Великого посту звертається до вас з України Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає правовірне вчення і традицію Церкви.

 

Тут, в Україні, загрожує небезпека громадянської війни, і навіть небезпека всесвітнього конфлікту. Мусимо нагадати, що за цю ситуацію несе велику провину ієрархія Католицької Церкви, зокрема кардинал Гузар і його наступник монс. Шевчук. Вони мають на сумлінні т.зв. євромайдан в Києві. Вони обманули віруючих греко-католиків. Парохи регулярно організовували  з кожної парафії хоча б один автобус на Майдан. Ці обманені католики були живим щитом  для найнятих екстремістів з-за кордону, які, відповідно до сценарію американських технологій, мали на меті повалити законну владу. Таким чином б просунули ідеологію гомосексуалізму і викрадання дітей, що є пріоритетом зовнішньої політики США, а також пріоритетом ЄС. На Майдані виступали священики і католицькі єпископи, щоб допомогти просунути гендер-гей ідеологію, і так знищити всі моральні, духовні та християнські цінності. Це була публічна зрада Христа, Його Євангелія, Церкви та українського народу. Без церковних лідерів євромайдан навіть би не розпочався. А якби й почався, то швидко б закінчився. Якщо настане братовбивче кровопролиття, чи навіть всесвітній конфлікт, то головним винуватцем буде католицька ієрархія. Є трагедією, що Ватикан висловив свою підтримку цим церковним злочинцям і зрадникам, замість того, щоб заборонити їм цю злочинну діяльність і накласти на них справедливі покарання. Таким чином, за злочини проти українського народу і християн несе повну відповідальність Ватикан. «Папа» Франциск промовляв фрази про мир і випускав голубів замість того, щоб використати ефективні засоби, які б зупинили воєнну ініціативу церковників. Основна відповідальність лягає і на нього.

 

Незрозуміло, як церковна ієрархія в Україні може просовувати євроінтеграцію, яка пов'язана з прийняттям ідеології гомосексуалізму, гендер-збочень і викраданням дітей у батьків-християн. Ці церковні лідери є військовими злочинцями і скоюють злочини проти людяності по відношенню до обманених християн і їхніх дітей. Вони є більші обманщики, ніж світські ЗМІ, які є в руках масонів і їх агентів.

 

Однак нагадуємо, що подібними злочинцями проти Христа, Церкви і народу є церковні лідери Західної Католицької Церкви на чолі з Ватиканом. Як це можливо, що на сучасний розвал віри і моральних цінностей вони адекватно не реагують і не закликають до мобілізації – принаймні з таким завзяттям, з яким церковники в  Україні тягли людей до самознищення? В даний час 12.12.2013 р. Суд Європейського Союзу у всіх країнах ЄС поставив на той самий рівень збочений стиль життя гомосексуалістів і нормальну сім'ю. Ватикан лицемірно мовчить. Італійський парламент подав пропозицію узаконити педофілію. У Бельгії і в Нідерландах противників педофілії вже карають ув’язненням. Ватикан лицемірно мовчить, або лише говорить алібістичні і неефективні фрази. У Скандинавських країнах і Швейцарії вже узаконюють інцест (кровозмішення). Ватикан разом з церковними лідерами Заходу лицемірно мовчить. У Німеччині та інших європейських країнах вже практично схвалена зоофілія разом з публічними домами для  зоофілів. Ватикан на це мовчить. У Бельгії і Нідерландах узаконюється евтаназія вже не тільки для дорослих, але навіть для дітей. Ватикан на це мовчить. Діти повинні обов’язково прийняти вакцинацію, яка, як доведено, руйнує імунну систему, викликає безпліддя і невиліковні захворювання, такі як аутизм та інші. Йдеться про масове зловживання медицини та масові злочини. Ватикан на це мовчить. Вводиться обов'язкове статеве виховання. По суті це – злочинна деморалізація дітей з найбільш раннього віку й поневолення їх збоченнями. Ватикан на це мовчить. Просовується т.зв. гендер, де чоловік може заявити, що є жінкою, і це повинні толерувати. Відповідно до Римського статуту проголошені найважчі покарання для тих, які б цю шизофренію назвали справжнім ім’ям. Ватикан на це мовчить. Діти вже в садочку не можуть про себе стверджувати, що є хлопчиком чи дівчинкою. Ними маніпулюють сексуальні збоченці, щоб вони змінили стать з допомогою гормонів і операції. На ці злочини проти людяності Ватикан мовчить. Цього року було заплановано чіпування дітей від народження, а потім в 2017 році – обов’язкове чіпування з числом антихриста 666 навіть дорослих. Ватикан на це мовчить і прямо у Ватикані пропагуються чіпи. Легалізується наркоманія, а Ватикан на це мовчить. У всіх європейських країнах запроваджується т.зв. ювенальна юстиція, яка без реальної причини краде дітей у батьків, віддає їх у т.зв. прийомні бізнес-сім'ї, які часто утворюють гомосексуалісти і педофіли, а деяких дітей віддають на органи. Ватикан на це мовчить. Гендерна ідеологія і гомосексуалізм ліквідують інститут сім'ї і створюють псевдо-сім'ї всіх видів, а Ватикан на це мовчить.

 

Все це є плодом відпаду Ватикану від Євангелія, прийняття єресей історично-критичного методу і синкретизму з поганством. Папа Іван XXIII відкрив II Ватиканський Собор. Він стверджував, що на Соборі завіяв Дух Божий, а гаслом цього папи було т.зв. аджорнаменто, тобто відкритість світу. Насправді йшлося про зраду Христа, Його Євангелія, і про вигнання Святого Духа з Церкви. Які плоди II Ватиканського Собору 50 років після того? Чи настала обнова Церкви через правдиве покаяння і навернення, чи Церква стала закваскою, щоб надихнути світ? Ні, все сталося навпаки – доктринальний і моральний відпад!

 

Історично-критична теологія після II Ватиканського Собору вигнала Святого Духа і прийняла дух атеїзму. Тобто створили якогось Христа історичного і Христа віри, було поставлено під сумнів Божество Христа і Його реальне та історичне воскресіння. Було заперечено надприродне і натхнення Святого Письма. Відродилися єресі і дух модернізму, який засудив св. папа Пій X. Документ Nostra aetate дав можливість вшановувати поганські релігії з їх демонами. Реформа літургійного простору зайняла увагу священиків, щоб вони не усвідомлювали процесу духовного раку, якому відкрив двері II Ватиканський Собор. Вівтар зі священиком повернувся обличчям до людей, але люди не обернули своє обличчя до Бога. Синкретизм з поганством став модою і найбільший крок відкриття Церкви духу поганства зробив Іван Павло II в Асижі. Його жест практично проголосив єресь, що поганські релігії, які поклоняються демонам, є адекватними дорогами до спасіння разом з християнством. Цим була ліквідована і справжня місія та настала анти-місія поганства на християнських землях. У багатьох монастирях буддійські монахи вводили християн до поганської псевдо-духовності. Всі посилалися на ІІ Ватиканський Собор і дух Асижу. З масовим поширення індуїзму і буддизму також поширювалися всі форми окультизму, приховані під модерною маскою: наприклад до медицини проникли магія і віщування під т.зв. гомеопатичними ліками або акупунктурою і китайськими масажами, т.зв. лікувальним методом Рейкі, різними екстрасенсами, психотроніками. Окультизм проник в музику, мистецтво і культуру. На жаль, бездухе і відпале християнство, яке не було спроможне вести апологію віри, все це прийняло, замість того, щоб через пастирські листи були дані чіткі вказівки віруючим для їх захисту.

 

Католицька Церква до II Ватиканського Собору рішуче боролася проти масонів. Іван Павло II де-факто скасував екскомуніку на масонів і увів їх до Церкви. Невдовзі вони окупували найвищі посади в церковних урядах.

 

Що стосується окультизму і синкретизму з поганством, то нагадуємо, що мученики радше йшли на смерть, ніж пожертвували б одне зерно кадила поганським ідолам, які представляли демонів. Сьогодні стало модно відкриватися поганському духу і приймати поганські практики. Це видимий знак вигнання Святого Духа з Містичного Тіла Христового – Церкви.

 

Найбільший відпад від правовірного вчення і Христового Духа настав під час понтифікату Івана Павла II (1978-2005). Він дозволив, щоб єресі історично-критичного методу знищили правовірне  вчення. Він сам в Асижі дав приклад синкретизму з поганством. Він прикривав гомосексуалізм і педофілію серед духовенства. Він сам проповідував єресі. 300 років тому цей папа був би засуджений на спалення як єретик. На жаль, 27.04.2014 р. його мають проголосити святим. Канонізація де-факто канонізує і його єресі, які, як приклад, католики мали б наслідувати. Ватикан, з одного боку, мовчить на всі вищевказані злочини, але, з іншого боку, робить великий розрух з канонізацією апостата Івана Павла II. Його канонізація по суті є урочистим похороном Католицької Церкви.

 

Замість канонізації Івана Павла II мало б бути посмертне проголошення екскомуніки, подібно, як це відбулося з папою Гонорієм I (7 століття). Ватикан мав би засудити єресі історичного методу і духа, який є за ними. Мав би засудити синкретизм з поганством, а передусім апостатичний жест в Асижі. Мав би засудити керівництво ЄС і президента США за просування гендер-гомосексуалізму, пов'язаного з викраданням дітей. Ватикан мав би засудити всі сексуальні збочення і закони антивиховання, що призводять до моральної деградації людської особистості. Всі єпископи і священики мали б відректися  єресей, синкретизму і духа Асижу, співпраці з масонами, засудити ідеологію гендер-гомосексуалізму і відректися всіх форм окультизму. Мали б визнати Ісуса як єдиного істинного Спасителя і знову прийняти Христового Духа. Це було б правдиве покаяння і правдива реформа! На Ватикані і на сучасній ієрархії лежить Божа анатема –  прокляття згідно Гал 1,8-9: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий».

 

Якщо Ватикан цинічно відмовиться чинити покаяння, то кожен католицький священик перед Богом зобов'язаний відділитися від цієї апостатичної ієрархії. Зовнішнім знаком нехай стане те, що священик у Літургії не буде згадувати ім'я теперішнього папи-апостата, ані єпископа, який є з ним у єдності. Єретичні єпископи будуть карати священиків виключенням за правовірність. Правовірний священик хай йде в підпілля і служить віруючим Літургію і уділяє Св. Тайни по домах чи в інших місцях. Це практика з часу  переслідування. Літургія і Св.Таїни, уділювані єретичною ієрархією, вже є недійсні! Причина: священик, який знаходиться в тяжкому гріху, відправляє Літургію дійсно, але сам їсть і п'є осуд. У той час як священик, який має єдність з духом Асижу і духом апостазії, вигнав Святого Духа і прийняв духа антихриста. Таїнства уділяє Святий Дух, а не дух антихриста. Літургія з духом антихриста є обманом і театром. Віруючі зобов'язані закликати священика словом чи листом, щоб він більше не згадував ім'я апостатичного папи чи єпископа. Якщо їх не послухає, віруючі зобов'язані від цих священиків відділитися. Ці священики прийняли духа антихриста і ведуть віруючих до погибелі. Якщо настане віднова католицької ієрархії і буде правовірний папа, то відповідно до доктринальної булли папи Павла IV віруючі повинні підпорядкуватися правовірному папі і правовірним єпископам.

 

Ми живемо в історичний час, коли кожен священик і віруючий поставлений перед важким випробуванням: чи залишиться вірним правовірному вченню. Кожен віруючий зобов'язаний більше слухати Бога, ніж ієрархію, яка зрадила Бога і Євангеліє. Сучасна ієрархія має такого ж духа, як ієрархія в часи Христа. Вони покликалися на те, що представляють Бога, але воплоченого Бога розіп'яли. Те саме відбувається і сьогодні. Ісус каже: «Покайтеся і віруйте в Євангеліє.» (Мр. 1,15), «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

 
+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
 
+  Методій, ЧСВВр                           + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі
 
Україна, 2.03.2014 р.

Приєднані файли
Пастирський лист для Католицької Церкви (2.3.2014) Скачати Пастирський лист для Католицької Церкви (2.3.2014) .DOC 56.0 kB