Українська > Про церкву > Публікація

Відповіді на листи Патріархату (24.04.2014)

Дата публікації:   2014-04-24
Автор:   ВВП

 

Відповіді на листи Патріархату

 

Патріарх Ілля!

Хочу подякувати вам за надіслані листи (заклики і перестороги). Я отримав їх від Вас минулого року вже декілька. Що стосується Ваших повідомлень, які надсилаєте, то щоразу відчуваю, що Господь мене у чомусь освідчує і дзвонить у дзвін правди.


Признаю, що я  не був таким чистим пастором, яким повинен був бути, тому просив у Господа прощення і допомоги. Якщо Ви дійсно справжні послідовники Ісуса Христа, прошу Вас також молитися за мене, щоб я був таким, яким Ісус хоче мене бачити. Буду проводити більше часу в молитвах, як Ви закликали, а також буду просити за дар покаяння і за наш народ.


Що стосується деяких речей, про які Ви пишете, чи не могли б Ви мені надіслати детальніші інформації.


Нехай Бог благословить Вас за Вашу сміливість говорити!

К. B., старший пастор (США)

 

Відповідь тут >>>

http://uogcc.org.ua/ua/church/article/?article=13102

 

*************************************************************

 

Шановні християни Української церкви!

Мир нашого Бога Отця хай зійде на кожного з вас в Ісусі Христі, нашому Господі і Царі.


Пише до вас кубинський пастор, який отримав від вашої церкви (про яку досі не знав) лист, адресований папі Франциску I. Хочу висловити своє захоплення за відвагу і прямолінійність, з якою ви подали кожен аргумент у біблійному і Христоцентричному дусі. Я не є ліберальним чи екуменічним пастором, але поважаю всіх щирих християн, які у своїй деномінації висловлюються за чистоту віри в Христа, нашого Господа. Хто вони і як вірять, я не знаю, але якщо Господь є центром їх Літургійного поклоніння, то ми повинні бути братами. Я благословляю вас і заохочую вас і надалі зберігати Євангеліє, як найцінніший скарб на цій землі. Хочу вам сказати, що Україна і сусідні їй країни завжди були в центрі мого місіонерського зацікавлення і вже багато років я згадую їх у своїх молитвах. Знаю, що недавно тут дійшло до якихось політичних і соціальних змін з великою кількістю заворушень. Молюся, щоб вашу спільноту разом з іншими деномінаціями, які складають Тіло Христове, Дух Божий використав для обнови України і забезпечення її безпеки.


Дякую, що прочитали мій лист. Буду радий, якщо відповісте. Якщо б Ви хотіли відповісти, прошу про відповідь на іспанській мові.


У Христі,

Пастор Д. К. (Куба)

 

*************************************************************

 

Дорогий брате Іллє!

Я є баптистський пастор з Англії. У Ваших посланнях я знаходжу підбадьорення, мудрість і надію. Будьте і надалі сильні у вірі і твердо стійте проти спроб насадити західну ідеологію.


Ми тут добре знаємо згубну діяльність антихриста. Навіть мати в себе цей е-мейл було б достатньо, щоб бути арештованим за нетолерантність до суспільства, так проникнутого духом антихриста.


Прошу, моліться за нас!

Хай на Вас зійде благословення нашого славного і грядущого Царя Ісуса.


Пастор М. Т.

 

*************************************************************

 

В ім'я Ісуса, нашого Господа, дуже дякую вам за цей цікавий документ, який містить гірку правду про сучасне християнство. Хай Всевишній веде вас на шляху до Його слави і на шляху порятунку грішних душ, за які Ісус пролив Свою дорогоцінну кров.


Ваші в Ньому

М. Б.