Українська > Про церкву > Публікація

Шукай правду! 5 частина: Глобалізація

Дата публікації:   2016-01-24
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

5 частина: Глобалізація

 

Молоді люди повинні знати, що сьогодні ведеться новий вид війни, яка не обмежена територіями, як попередні війни. Мета сучасної війни – знищити молоде покоління, незалежно від національної приналежності, тобто глобально, починаючи вже з дітей (і навіть з ненароджених). Найпотужнішою зброєю в цій війні є деморалізація, за якою стоїть дух брехні, що веде до смерті.

 

Аморальність є моральна та духовна – сексуальні збочення і окультизм.

Вони позбавляють людину совісті й розуму. Потім вона легко приймає дух брехні. Найсильнішим знаряддям неопоганства, яке поклоняється демонам, є рок-музика, що походить з сатанинського вуду. Поклоніння демонам пов'язане саме з цією музикою, а також з наркотиками, сексуальними збоченнями, цинізмом і духом смерті. Без рок-музики наркотики не могли б так поширитися. Ця музика веде до магії, ворожіння, спіритизму, і навіть сатанізму та людських жертвоприношень. У масовому масштабі вона впливає і на викрадення дітей ювенальною юстицією. Без рок-музики не відбулася б пропаганда гомосексуалізму та інших сексуальних збочень. У 60-х роках з'являється рок-група Бітлз. У 70-х роках виходить на арену педофіл Кінзі – і має успіх! У 60-х і 70-х роках починається масова пропаганда індуїзму через йогу, а також масове поширення окультизму. І куди це сьогодні привело? Ще ніколи так масово не поширювався сатанізм, як сьогодні.

 

Ким є рок-співаки? Чи це моральні люди? Ні. Часто це гомосексуалісти, транссексуали і навіть сатаністи. Чи веде ця музика до морального життя? Ні! Рок-концерти пов'язані з продажем наркотиків, з пропагандою сексуальних збочень і з посвятою публіки сатані та поганству! І на цей вплив аморальності і гордині, що діє через рок-музику, найбільш відкрите молоде покоління, яке вбирає все зло, що йому подається. Тепер зловживають навіть системою освіти для т.зв. сексуального виховання, а фактично – для пропаганди сексуальних збочень. Неофашистська глобалізація готує масовий геноцид людства! Не потрібно вже ніякої зовнішньої окупації, щоб знищити народ – досить поширити моральне зіпсуття.

 

Глобальний розклад пропагує також Ватикан на чолі з папою Франциском, який цілує ноги транссексуалам. А як щодо ієрархії Православної Церкви? 16.10. 2015р. вона вперше включила в свої документи до підготовлюваного Всеправославного Собору-2016 питання церковної легалізації содомізму. Однак це суперечить сучасним законам. На даному етапі документи ще не були прийняті, бо поки що не настав час. Але їх розгляд всього лиш призупинили!

 

Що стосується наступного елементу глобалізації, яким є пропаганда поганських релігій, то в цьому Патріарх Вартоломій з Московським Патріархом Кирилом вже мають єдність. Без впливу Патріарха Кирила не почалося б будівництво буддійського центру в Москві. Перед тим він зустрівся в храмі Христа Спасителя з буддійським монахом з Шаоліня. Цим жестом дав прецедент, щоб і в інші храми були запрошені погани, які поклоняються демонам і мають на меті ліквідацію християнства. Незабаром в тому ж храмі відбувся рок-концерт. Таким чином, відбулося осквернення головної святині Росії. Якщо рок-концерти будуть організовуватися в православних храмах, то це ознака повної деградації християнства! Ці жести не є безневинними, як і зустрічі в Астані з лідерами світових релігій. Вони вносять дух глобалізації православ'я з поганством. Християнство поклоняється єдиному Богові, в той час коли язичники поклоняються демонам і сатані. Це велика різниця. Тому й на патріарха Кирила за ці жести впала Божа анатема, яка була офіційно оприлюднена.

 

Ідеологи глобалізації зі США зуміють навіть найбільші збочення подати як щось престижне. Приклад: Якби гуруїзм з йогою прийшли прямо з Індії, то це вважалося б чимось огидним і ніхто б цього не прийняв. Але тому що все прийшло через Америку, яка використовувала психологічну маніпуляцію і методи масової популяризації, йога наповнила всю Європу і весь світ. Таким способом американські ідеологи просунули поганство під виглядом технік релаксації, різних психологічних практик, спорту – і це так, щоб людина повірила, що це є якимось добром, яке має стати частиною її життя. Насправді це троянський кінь, який вносить дух поганства на християнські території.

 

Моральна нечистота

На сучасну молодь створюють абнормальний тиск, спонукаючи її жити аморально вже з раннього дитинства. ООН (ЮНІСЕФ) подав програму сексуального виховання – а це запрограмоване розтлівання молодого покоління. Воно починається вже з раннього дитинства, навіть з 4 років і раніше. Це злочин проти народу, тобто проти майбутнього покоління! Йому подають отруту, яка порушує людську природу, щоб людина вже не була людиною, але злочинцем, рабом, твариною чи навіть демоном. Який це злочин! У дитсадках хлопчикові кажуть, що він не є хлопчиком, а дівчинці – що вона не дівчинка. А маленькі, нерозумні діти з властивою їм простотою, приймуть цю злочинну брехню, що вони, мовляв, мають право вибирати, ким хочуть бути! Колись дітей до 18 років, враховуючи природну реальність, вважали такими, які не можуть нести відповідальність, і за них відповідали батьки. Що це за абсурд стверджувати, що діти мають право вирішувати такі питання, в яких абсолютно не розуміються і які до того ж є систематичною брехнею? Як це можливо, що правильне виховання називається насильством над дітьми? Це дійсно вершина безглуздя і злочинності! Педагоги і всі дорослі люди можуть зі свого досвіду підтвердити, що добре виховання – це найбільший скарб для молодої людини. Якщо дитині вже в дитсадку ставлять під сумнів цю найосновнішу реальність, що вона є хлопчиком чи дівчинкою, то це є настільки сильне втручання в психіку, що після цього вона здатна ігнорувати будь-яку реальність. Це веде її до переоцінки всіх об'єктивних норм. Тоді такою людиною дуже легко маніпулювати, бо вона не має основної життєвої орієнтації і не розрізняє, що є цінністю, а що злочином. З цього видно, що ідеологи Нового Світового Порядку з сучасними психологіями мають одну мету – знищення дитячої психіки.

 

Основна клітина людського суспільства – це сім'я. Якщо сім'я здорова, то здоровий і народ. А якщо сім'я хвора, то хворий і народ. Сьогодні повинні виступити педагоги, соціологи, психологи і проводити бесіди з дітьми з розлучених сімей про те, що переживає, наприклад, 4-, 6-, 10-, 12-, 15-річна дитина, коли батьки розлучаються. Для дітей це найбільша психологічна травма. Молода людина потім все життя має цю рану в душі і перебуває під впливом поганого прикладу. Часто трапляється, що, незважаючи на те, що сама пережила цю трагедію, все ж таки розлучається і спричиняє такий же біль своїм власним дітям. Існують випадки, що деякі діти відчувають таку сильну депресію і біль душі, що навіть думають про самогубство, а деякі його навіть здійснюють. Чому держава більш ефективно не використовує систему освіти, культури та засоби масової інформації для інтенсивного систематичного виховання молодого покоління на здорових перевірених принципах? Основа виховання – це питання моральності, тобто поставити питання сексуальності в правдивому світлі і на потрібне місце. Сексуальність має бути пов'язана з відповідальністю і повагою, а якщо виходить з призначених рамок, то руйнує людину. У сім'ї вона пов'язана з народженням дітей та з несенням сімейних проблем. У сім'ї недосвідчена дівчина дозріває до відповідального материнства, а незрілий юнак – до батьківства та відповідальності за всю сім'ю. Раніше ця сімейна мудрість передавалася гарним прикладом від батьків до дітей. Діти бачили у своїх батьках приклад. У Європі сім'я була закорінена в християнській вірі! Вона формувала мислення на підставі Божих законів, давала людині моральні принципи, вказувала на сенс життя. Сьогодні сексуальність стала наркотиком, який спричиняє велику катастрофу в житті людини і суспільства. Тому вона має бути обмежена здоровими законами. В даний час в усьому західному світі привілеюється гомосексуалізм, який руйнує практично всі моральні цінності і веде до самознищення особи, сім'ї і народу. Це привілеювання – вершина безумства!

 

Західні ідеологи розробили програму руйнування людської природи на основі т.зв. сексуальних орієнтацій та їх прав. Насправді мова йде про узаконення сексуальних збочень з метою морального розкладу окремих народів. Коли настає розклад в сексуальній області, людина відкривається алкоголізму, наркотикам, цинізму, і навіть сатанізму. Тоді вже немає ніякої поваги до ближнього, але тільки зловживання і використання іншого для своїх егоїстичних прагнень та інтересів. Вся ця система побудована на брехні. Чому не вкажуть на плоди т.зв. сексуального виховання або т.зв. прав чи свобод? Плоди катастрофічні. Це немов би людина закрила очі і хиталася на краю прірви, або з закритими очима переходила переповнену автотрасу. Тому необхідно дати здорове, дійсно моральне виховання, що базується на правді та відповідальності, яке передає позитивний досвід з минулого і вказує на необхідний вплив християнства для створення щасливого шлюбу! Моральне виховання веде до цілісного виховання особистості. Тому воно обов'язково пов'язане з істинним сенсом і метою життя, а також з відповідальністю – тепер і після смерті. Моральне виховання без живої віри довго не встоїться. Отже, щоб побудувати сильну державу, потрібно підтримувати правдиве християнство – а не деградуюче християнство, яке сьогодні існує на Заході.

 

Якщо держава хоче бути сильною, потрібно оновити здорові християнські корені, на яких базувалася і які мотивували простих громадян до справжнього героїзму у найважчі періоди життя народу.

 

Сьогодні молоде покоління від якого залежить майбутнє нації, має усвідомлювати, що перебуває в ситуації, коли потрібно протистояти сатанізму. Новий Світовий Порядок з усією системою самогубної ідеології, по суті, почав третю світову війну! Американські технології зосереджуються на внутрішній розклад народу, чого досягають за допомогою психологічних методів, якими ведуть кожну людину до рабства і процесу самоліквідації. У цій прихованій, але інтенсивній боротьбі може вистояти тільки живе християнство. Щоб молоде покоління було ефективно озброєне проти цієї геноцидної системи, що приходить з Заходу, воно повинно знати, яку зброю і яку стратегію бою використовують сучасні агресори. Потрібно знати ефективні засоби для захисту і досягнення перемоги.

 

Західна псевдокультура є троянським конем для просування деструктивних впливів, які руйнують психіку і ведуть до залежностей.

Зброя сучасної прихованої війни:

1) пропаганда поганства в його сучасних формах;

2) пропаганда сексуальних збочень і, зокрема, аморальності;

3) пропаганда алкоголю, наркотиків, азартних комп'ютерних ігор, віртуальної реальності;

4) рок-музика в усіх її різновидах, які втілюють в психіку людини насильство, антимораль, агресію, і навіть дух брехні і смерті.

 

Всі ці руйнівні впливи, які приходять із Заходу, мають популярні та привабливі форми. Однак, вони є військовою технологією, яка систематично розкладає молоде покоління зсередини, так що воно вже не може захищатися і не бажає бачити деструктивних плодів. Боротися проти цих впливів лише способом заборони неефективно. Сама заборона не приносить ефекту, тому що молодій людині потрібно усвідомити суть і особисто своєю вільною волею виступити проти цієї систематичної самодеструкції.

Мертве християнство не дасть сили і засобів для перемоги над цією автогеноцидною ідеологією. Силу може дати тільки живе і особисте відношення до Бога!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр