Українська > Про церкву > Публікація

Шукай правду! 6 частина: Як ліквідується правда /антизакони/

Дата публікації:   2016-01-28
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

6 частина: Як ліквідується правда /антизакони/

 

Методи маніпуляції

1) Метод створення фіктивної правди – правдоподібність створює враження справжньої реальності. В одній пісні співається: «Фальшивий успіх, фальшива любов, фальшивий світ... – це не злочини, за які треба розстрілювати – лише за брехню, яка імітує правду». Напівправда є найнебезпечнішою пасткою. У більшості випадків брехню саму по собі можна легко відрізнити, але коли брехня маскується і створює враження правди, то їй легко вірять і легко приймають. Але потім вона викликає велику катастрофу.

 

Приклад: США в рамках т.зв. програм розвитку надають т.зв. дотації. Це мільйони доларів. Але потім вимагають, щоб за ці гроші були створені, наприклад, гендерні центри при всіх обласних і районних управліннях. Згодом вони служать для проштовхування гендер-шизофренії, яка руйнує сім'ю, підростаюче покоління і дітей. Таким чином, дотації стають психологічною зброєю для самознищення народу: держава повинна взяти гроші і подбати про самознищення. І таких самогубних пропозицій з боку США десятки і сотні, а це як у великому, так і в малому.

 

2) Емоційний метод – створення враження для ліквідації правди.

Приклад: На всіх білбордах з рекламою сигарет бачимо привабливі фотографії, наприклад, романтичне зображення коня, який біжить по луці. Знизу на плакаті написана правда: «Куріння вбиває». Але з реклами залишається приємне враження і правду не приймають всерйоз. Навіть якщо курець має проблеми з легенями, то ігнорує цю правду. І хоча лікар покаже йому статистику, скільки людей померло від раку легенів, і заборонить йому курити –курець все одно не перестане. Людина концентрується на задоволення, яке викликає куріння. Пристрасть і погана звичка діє сильніше, ніж правда, а тому людина не хоче прийняти правду, щоб вона на неї подіяла. Вона знає, що правда її би врятувала, але тоді треба пожертвувати «задоволенням» – яке, однак, приносить смерть.

 

3) Метод створення фальшивої громадської думки

Приклад: Мас-медіа під впливом США намагаються створити у людей фальшиву громадську думку, нібито Захід є раєм, а ми повинні копіювати від США псевдокультуру і антимораль. Фальшива громадська думка створює деструктивний психологічний тиск.

 

4) Метод відхилення від суті з метою ліквідації правди

Потрібно зосередитися на суті. Приклад: Якщо лікар, замість ефективної допомоги важко пораненому, буде надавати корисні послуги, але в даний момент не зосередиться на тому, що врятувало б пораненому життя, то спричинить смерть! Робити в даний момент якесь незначне добро, яке все ж відводить від основного – це програш.

Щоб боротися з брехнею, молоді люди повинні бути закорінені в правді – стояти на міцній основі, і водночас мати Духа Правди.

 

5) Ліквідація правди через псевдоавторитет

Коли хтось пропагує себе, бажаючи сподобатися іншим, то це ще не означає, що він є позитивним прикладом до наслідування. Потрібно завжди ставити собі питання: Який дух за цією людиною і куди веде? Якщо за людиною, яку прославляють і звеличують, є Дух правди, то я повинен її наслідувати, але якщо за нею немає Духа правди, то я не смію її наслідувати! Чи наближає мене до Христа те, що вона пропагує, чи ні? Якщо ні, то я не смію цьому відкриватися –  навіть якщо б те, що вона говорить, виглядало достовірним.

 

Католицька Церква має свій найвищий уряд папство, інші церковні уряди, широко розгалужену структуру. Сьогодні уряди залишаються, структура продовжує функціонувати, але служать вже для того, щоб через свою зраду і єресі заморити прокляттям всі народи. Подібно і в ЄС існує ціла структура законодавства. Ця структура завжди служила для захисту народу. Суди засуджували злочинців і захищали жертв. Закони засуджували зло і захищали добро. Сьогодні державна система продовжує видавати закони, суди працюють, але втілилася сатанинська система брехні і смерті. Впроваджуються т.зв. антидискримінаційні закони, закони про т.зв. соціальний і правовий захист дітей і т.д. Ця система працює на обмані. Антидискримінаційні закони можна порівняти з наступним абсурдом: Уявімо собі, що хтось скаже про звичайну козу: «Це не коза, але соловей». Нормальна людина відповість: «Не робіть з мене дурня, це коза!». Але той, хто проштовхує закон, стверджує: «Як гарно співає цей соловей!». Нормальна людина наполягає на своєму і каже: «Вона не співає. Це коза, яка має чотири ноги, два роги, і бекає!». Але ідеолог скаже: «А як він вміє літати!». Нормальна людина не розуміє, чому потрібно сперечатися через таку примітивну річ і об'єктивно стверджує: «Коза літати не може!». Але ідеолог продовжує: «Ви соловеєфоб!». Нормальна людина каже: «Але тут немає ніякого солов'я!». А ідеолог відповідає: «Ви заслуговуєте трьох років ув’язнення за ненависне мовлення і дискримінацію!». Нормальна людина вже нічого не може сказати і опиняється у в'язниці!

 

Президент Чехії Земан сказав: «Права людини (впроваджувані ідеологами Нового Світового Порядку) – це повний абсурд!». А колишній президент Чехії Клаус сказав: «Тільки тоді, коли вас притягнуть до суду, ви дізнаєтеся, що насправді приховувалося за даним законом». Ювенальні закони і т.зв. антидискримінаційні закони сповнені величних фраз про людську гідність, про права, захист.., а насправді впроваджують нечувану систему тиранії, терору і жорстокості щодо невинних, якій немає аналогів. Але зовні грають комедію на всіх рівнях – починаючи з наддержавного рівня ЄС, ООН... А хто не грає цієї комедії брехні, того ця система або ігнорує (так що він не доб’ється ніякого нормального права і справедливості), або повністю ліквідує. Це наочно видно на прикладі вилучення дітей соцслужбами, на просуванні ідеології гомосексуалізму і транссексуалізму... Але ця система, по суті, зачіпає всі сфери життя – медицину, освіту, культуру, юриспруденцію, міліцію, судову систему, економіку. Звичайна людина безпорадна, щоб протистояти їй. Раніше, коли хтось таємно за допомогою грубої брехні скоїв злочин, його викрили, засудили і справедливо покарали. Сьогодні найбільш шокуючим фактором системи НСП є те, що не карають людину, яка вчиняє злочин, але того, хто вкаже на злочин і назве його по імені! Його звинувачують у використанні ненависного мовлення або в якійсь фобії. Однак, брехун і злочинець постійно ховається за позитивними поняттями і продовжує свою кар'єру! Ця злочинна ідеологія НСП веде до геноциду народів, а всі повинні робити видимість, що це вершина демократії.

 

Приклад: Сьогодні ви прийдете до лікаря, і він припише вам гомеопатичні псевдо-ліки, які шкодять не тільки здоров'ю, але й психіці. Це шарлатанство! Але вам нікуди звернутися. Якщо б ви і надали докази про шкідливість гомеопатії, все це ігнорують, і навпаки, ще й звинувачують вас.

 

Приклад: Дітей примушують до обов'язкової вакцинації, яка сьогодні (в рамках ідеології редукції людства) часто фінансується західними мультимільйонерами і залишає тривалі шкідливі наслідки для здоров'я дітей. Мати не може відмовитися від вакцинації – за це її могли б притягти до кримінальної відповідальності. Їй нікуди звернутися, бо не може довести, що система захворювань і різних алергій, викликаних цією вакциною, або безпліддя, яке проявиться лише в зрілому віці, є результатом вакцинації. А коли певні групи людей в державі вимагають, щоб вакцина була професійно перевірена, тому що в інших країнах вже принесла шкоду здоров'ю, то цього або не чують, або звинувачують таких людей, буцімто вони не хочуть забезпечити дітям т.зв. необхідну вакцинацію.

 

Дитина почне ходити до школи. Батьки намагаються виховувати її морально, але з жахом виявляють, що через т.зв. сексуальне виховання їхню дитину спонукають до того, щоб вона стала сексуальним маніяком, не здатним до нормального сімейного життя! Куди повинні звертатися батьки, куди скаржитися? Їх, навпаки, ще й очорнюють, називаючи різними «фобами», і відбирають у них дитину, бо вони, мовляв, «не забезпечують її всебічного розвитку». Безпорадний батько повинен капітулювати перед цією системою і не здатний пояснити, що мова йде не про «всебічний розвиток», а про деградацію людської особистості і про найважчі злочини проти дітей. Який же це «всебічний розвиток», коли батьківське виховання (як здорове формування людської особистості) називають насильством над дітьми, тобто злочином, і забороняють його? Замість цього впроваджується система, яка призводить до морального розкладу молодого покоління. Не всяке знання є корисним. Існує знання, яке веде до розвитку, а існує знання, що веде до самознищення. Знання, яке веде до самознищення, викликає залежності. Дітей вчать, наприклад, як приймати наркотики, займатися сексуальними збоченнями, як знущатися над іншими, або як покінчити з собою. Це злочини! Людина не може і не повинна все випробувати, навпаки, її потрібно вчасно застерегти і правдиво повчити. Тому здорове суспільство повинно розрізняти добро і зло, а шкідливі системи забороняти і карати!

 

Приклад: Дівчина, яка помирає від СНІДу, залишає відкритий лист молоді та відкриває трагічну реальність. Вона стала жертвою брехні, якій повірила. У фальшивому світлі вона робила кроки, які вели до залежності, потім до інфікування, а на кінець до смерті. Вже пізно. «Якби хтось мене попередив!» І закінчує: «Я б цілувала ноги батькам, якби вони фізично карали мене, і так вберегли б від цього шляху фальшивої свободи, куди мене штовхнули таким же чином обманені друзі, які закінчують так, як і я – безвихідною смертю від СНІДу».

 

Авторитетом зловживають особливо в Католицькій Церкві (II Ватиканський Собор-1965, Асиж-1986). Авторитетом зловживають також ООН і уряди сучасних держав Європи. Під маркою «права людини» справедливі закони змінюють на злочинні. Але суспільство не має права про це говорити. Окремі люди на ключових посадах обмануті або підкуплені, а закони, які ведуть до самоліквідації, без вагань приймаються і вводяться в практику. Це ціла система обману з метою просування НСП.

 

Приклад: В Україні існує така практика, що для отримання з банку власних грошей, людині треба підписати підтвердження, на якому непомітно маленькими літерами написано, що вона дозволяє надати свої особисті дані третій особі. Вона навіть не знає, що одночасно підписує згоду на це, а якщо й знає, то переконана, що це стосується тільки необхідних операцій у банку. Людина не підозрює, що в такий спосіб вже може бути включена в електронну базу даних, і коли дозріє час, то будь-хто зможе розпоряджатися її майном, а на наступному етапі – і здоров'ям. У країнах, де вже приховано впроваджуються програми глобалізації, людина на кожному кроці стає жертвою обману.

 

Питання зміни законодавства: в минулому, якщо змінювався якийсь закон, то розсудливий депутат задавав основне питання: «Чому цей закон повинен бути скасований або змінений? Що в ньому поганого? А чим новий кращий?» Кожен термін, використаний у законі, має бути чітко визначений і правильно пояснений. У законі не можна було використовувати термін, який був незрозумілим чи встановляв протилежне до того, про що говорить. З глобалізацією в Європі та в інших країнах настала зміна всього законодавства. Закони змінюються без пояснення причин. Чому потрібно змінювати добрий закон? Ті, які хочуть хитро просунути беззаконня під двозначними поняттями, розробляють т.зв. поправки до законів. Це метод усунення справедливого законодавства. Але вже ніхто не має права викрити їх у шахрайстві та порушенні всіх правил правди і справедливості. Злочинна система НСП просуває беззаконня і злочинність під позитивними поняттями.

 

Вся система заснована на тому, що уряд через законодавство веде приховану війну проти власного народу з метою автогеноциду. Це починається так: наддержавні об'єднання, в закуліссі яких ховаються ідеологи редукції людства, створюють т.зв. конвенції, які згодом стають директивами для законів кожної держави – члена міжнародного об'єднання. Потім, згідно з конвенцією, одну державу за іншою поступово змушують прийняти закон, який приховано під позитивними поняттями приносить шкоду конкретній державі і її громадянам.

 

Як ця злочинна система може окупувати народи без війни?

У 1990 році розпався Радянський Союз. Сьогодні надходить час психологічної війни, яку ведуть американські глобалізатори. Спочатку, в ейфорії свободи, вони викликали тенденцію, щоб навіть невеликі держави розділилися (наприклад, Чехословаччина на Чехію і Словаччину). Там, де народи не піддалися цій ейфорії, відповідно до т.зв. революційних технологій спровокували штучний конфлікт, як, наприклад, в Югославії, щоб розчленувати її на кілька малих беззахисних держав у рамках т.зв. свободи. Наступний етап цієї психологічної війни – пропаганда американськими ідеологами наддержавного об'єднання – Європейського Союзу, який мав престижний імідж, і таким чином став для малих розбитих держав великою надією до т.зв. самозабезпечення.

 

Потім почався наступний етап. Наддержавні об'єднання почали видавати конвенції, рекомендації, резолюції. Політики тільки те й робили, що нескінченно курсували до Брюсселя. Там їх постійно психологічно обробляли, щоб вони були апатичними до національних інтересів, і стали звичайними кар'єристами, які зрадять народ і просуватимуть інтереси глобалістів на шкоду інтересам власного народу. На підставі конвенцій, які знову містили красномовні фрази про права, повинні були формуватися державні закони кожної країни, і поступово змінювалося законодавство. Таким чином, почали приймати абсурдні автогеноцидні закони.

 

Економіка – великі державні підприємства фактично були викрадені в народу і віддані західним власникам-капіталістам. В результаті ліквідації економіки, держава опинилася в штучній залежності і перестала бути самодостатньою. Цей принцип цілеспрямовано впроваджувався в кожній європейській державі. Це призвело до відтоку молодих кадрів за кордон.

 

Охорона здоров'я – ідеологія редукції людства повністю скасувала принцип, який протягом багатьох століть застосовувався в медицині через клятву Гіппократа – захищати життя! В Європі легалізується евтаназія, яку вже застосовують навіть до здорових людей. По суті, медицина почала загрожувати життю людини і її здоров'ю ще до народження і продовжує загрожувати до самої старості – контрацепція, аборти, вакцини, гомеопатія й інша т.зв. альтернативна медицина, аж до евтаназії.

 

Освіта – школа повинна не тільки надавати інформацію, але й виховувати майбутні покоління. Але вона робить протилежне: заохочує до сексуального антивиховання, пропаганди окультизму, поганства, нівелює повагу до авторитету. Вона не виховує до відповідального батьківства і не готує до відповідального суспільного життя. Діти можуть нахабно ігнорувати дисципліну, а вчитель безпорадний. Йому загрожує покарання, якщо захоче навести порядок або вимагає, щоб школярі вчилися! З іншого боку, ювенальна юстиція прямо зі школи безповоротно викрадає нещасних дітей тільки тому, що вони мають невеликий синець на нозі, або не посміхаються так, як цього хоче шкільний психолог, або ж наївно заповнять анкету.

 

Культура – вона стала псевдокультурою і веде до деградації особистості. У культуру проникають західні деструктивні впливи, такі як декадентська музика, аморалізм, окультизм, цинізм, наркотики, злочинність, сатанізм.

 

У Чехії працюють т.зв. неурядові організації. Американці, у власних інтересах, підтримують їх дотаціями. Таким чином, створюють мережу зрадників народу, які за гроші служать глобалізаційній політиці США, спрямованій на повалення законної влади і поступове самознищення народу. Наприклад, в Росії таку підривну діяльність вели організації, керовані Заходом. Діяльність багатьох з них вже була викрита, а організації видворені. До них належав ЮНІСЕФ, Корпус миру та інші, які часто перебували під егідою ООН і діяли під прикриттям «благодійності». По суті, таким способом створюється тіньова політична структура для організації державного перевороту з метою винищення народу. Продажні політики на керівних позиціях приховано готують цьому ґрунт. У самій же Америці таку антидержавну структуру побудувати неможливо – ЦРУ дуже скоро, ще в зародку, зліквідувало б її. Там не функціонує т.зв. демократія, яку психологічно проштовхують з метою самоліквідації в інших державах.

 

Американські революційні технології, що використовуються для державних переворотів у різних країнах, працюють над створенням штучної проблеми. Через зрадників у засобах масової інформації утримують революційну атмосферу, нібито настало всенародне повстання. Вони є професіоналами в тому, як в одній країні посварити дві групи людей, щоб з маленької іскри виникла велика пожежа. Одні поранять інших, навіть в рамках самооборони, а потім це вже приймається як аргумент до громадянської війни. Маленьку іскру можна погасити, але велику пожежу вже важко. США викликають внутрішньонаціональні і міжнародні конфлікти, і таким чином ведуть людство до самознищення. Це фактично впровадження їхньої ідеології т.зв. редукції людства – щоб народи вбили самі себе, а якщо це не спрацює, то «допоможуть» різними пандеміями, систематичною стерилізацією за допомогою вакцинації, пропагандою наркотиків, ювенальної юстиції, гомосексуалізму та інших сексуальних збочень. Тоді внутрішній розклад людської особистості досягне такого ступеня, що людина сама себе знищить – стане бездомною, тягарем для інших, і на кінець злочинцем, чи навіть закінчить самогубством під назвою «евтаназія».

 

Це програма політики США – сатанізація людства. Цю програму просовують професійні брехуни, аферисти і масові злочинці. Це необхідно знати, з цим треба рахуватися, інакше і наша держава закінчить так, як закінчили інші країни.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

2.12.2015


Завантажити: Шукай правду! 6 частина: Як ліквідується правда /антизакони/ (02.12.2015)