Українська > Про церкву > Публікація

Духовна мобілізація за Трампа. 5 частина

Дата публікації:   2017-03-27
Автор:   ВВП

 

Духовна мобілізація за Трампа

5 частина

 

Дорогі християни США!

В духовній мобілізації найважливішою є єдність з Христом. Кров Христа очищає нас від гріха. Однак, в нас залишається первородний гріх, родовище зла, яке інфікує і паралізує душу. Як?

 

Пам’ять не пригадує нам основних речей та ігнорує реальність смерті, Божого суду і вічного покарання! Не пригадує нам ані вічного щастя в небі, яке відкрив для нас своєю смертю Ісус Христос!

 

Розум зі своєю інтелектуальною гординею любить брехню і оманливі філософії та психології. Відмовляється прийняти реальність, що необхідно боротися з брехнею і злом та не хоче приклонитися перед Божими законами. Інтелектуальна гординя утримує людину в рабстві наркотиків, алкоголю, нікотину, мамони, кар’єризму і аморальності!

 

Воля, порушена гріхом, пристрастями тіла і гордістю душі, не хоче чинити справжнє добро, але чинить зло під прикриттям добра і правди.

 

Але Христос Своєю смертю переміг і це родовище зла в нас!

 

В молитві хоча б на 1 хвилину усвідом правду: «Я розп’ятий з Христом, живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал 2,20). Коли вірою стоїш  в цій правді, «стара людина» – корінь зла в тобі, – розп’ята з Христом. Усвідом собі це, а одночасно і  останню хвилину свого життя!

 

Молитовні сторожі:

З молитовними сторожами багато американців вже мають досвід. Йдеться про те, що кожен вибере для молитви свою годину, якої дотримується щодня, і усвідомлює, що за цей час несе відповідальність перед Богом. Таким чином на території Америки  створиться безперервна молитва (Лк. 18,1; 1 Сол. 5,17). Загальний намір молитви: за охорону  президента Трампа і його співпрацівників, а також за спасіння Америки, а тим самим і цілого світу.

Ці сторожі мали б в Америці продовжуватись і після 100 днів інтенсивної боротьби, тобто і після 1 травня 2017 року.

Необхідно, щоб члени сторож молилися і Святу годину, яка є стабільною для всіх з 20:00 до 21:00.

 

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 

 

25.03.2017

 

Копії:

- Президенту і віце-президенту США

- Новому уряду США і політичним партіям

- Єпископам США

- Представникам протестантських деномінацій США

- ЗМІ США

 

 

Завантажити:  Духовна мобілізація за Трампа 5 частина (25.03.2017)