Українська > Про церкву > Публікація

Різдвяне пастирське послання Україні ‒ 2019

Дата публікації:   2019-01-07
Автор:   ВВП

 

Різдвяне пастирське послання Україні ‒ 2019

 

Дорогі брати і сестри!

Цей рік вже минув і вже не повернеться ні одна хвилина. Ми знову стоїмо перед таїнством Христового народження, щоб духовно з’єднатися з Ним. Перед нашим духовним зором розгортається історія, пов’язана з містечком Вифлеємом. Діва Марія і святий Йосиф прийшли сюди з далекої Галилеї з причини перепису, який наказав провести кесар Август. Наближається час народження Дитини, а для них ніде нема місця. Цією Дитиною є обіцяний Месія, довгоочікуваний цілим  людством і провіщений пророками. Вони не знайшли місця в жодному домі, в жодному заїзді, хіба у Вифлеємській стаєнці, де нам народився Спаситель, Христос Господь!

 

Вражаюча поезія Різдва торкається сердець людей доброї волі вже протягом двох тисячоліть. В цю  священну ніч пастухи поблизу стерегли свої стада. Раптово їм з'явився ангел Господній. Його осяйний вигляд і його слова цілком їх пройняли: «Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: „Сьогодні народився вам у місті Давидовім Спаситель, Він же Христос Господь. І ось вам знак: ви знайдете Дитя сповите, що лежатиме в яслах». І раптом з ангелом з’явилась велика кількість небесних сил, які славили Бога: «Слава во вишніх Богу і на землі мир людям благовоління!». Як тільки ангели відійшли на небо, пастухи сказали один до одного: «Ходімо до Вифлеєму і погляньмо, що там сталося, як Господь об’явив нам». Вони поспішили туди і знайшли Марію та Йосифа, а також Дитятко, покладене у ясла. Радість, яку пережили пастухи, не була тільки для них, а для всіх людей, отож сьогодні для мене і для тебе. Нехай у наших думках постійно звучать слова: «Сьогодні вам народився Спаситель, Христос Господь!»

 

1000 років тому Київ став для Київської Русі духовним Вифлеємом. Тут наші прадіди прийняли Ісуса як свого Спасителя.

Хто є Спаситель? Єдинородний Син Божий, єдиний, хто спасає від гріха. Цими днями, більше, ніж будь-коли раніше, ми усвідомлюємо, що потребуємо Спасителя ‒ Того, хто нас врятує. Ситуація, в якій ми знаходимося, з людської точки зору є невирішальною без Спасителя.

 

Яка перспектива для дітей, які народилися минулого року і невинними очима дивляться на своїх люблячих батьків? Обов'язкова вакцинація тягне за собою загрозу порушення імунітету та ризику безпліддя. Узаконюється  аморальне сексуальне антивиховання, запрограмоване ООН по всьому світі. Конвенції про гендерну деморалізацію з Ради Європи запроваджуються власними депутатами окремих народів під тиском і обманом. Дитина вже не сміє знати ким вона є: хлопчиком чи дівчинкою, бо начебто має право обрати «соціальну» стать. Це найбільший абсурд. Але, мовляв, якщо ми хочемо бути європейцями, то цей абсурд ми повинні узаконити. Народи змушені ліквідувати власну сім'ю та власних дітей, бо це вже начебто відлякуючий стереотип.

Це принесе нам Стамбульська конвенція, якщо Україна її ратифікує. Небезпека лицемірної ідеології «прав дитини» або «домашнього насильства» призводить до так званого превентивного викрадення дітей у люблячих батьків і до передання їх псевдосім’ям содомітів та педофілам. Це жах, якого Україна ще ніколи не переживала, навіть у найтемніші часи своєї історії. Ця демонічна ідеологія втовкмачує дітям в голову абсурди,  які згодом, згідно т.зв. права, вони зможуть це реалізувати, а батьки не сміють захищати їх від цих збочень, бо тоді начебто провинилися проти «найбільшого інтересу» дитини. Згодом цих дітей будуть змушувати приймати гормональні препарати, а потім психологічно маніпулювати, щоб вони переоперувалися і стали фізичними та психічними каліками. Все це готує сучасний Ірод. Тому сьогодні в Україні також ведеться боротьба за те, щоб не була прийнята Стамбульська конвенція. Провідний український політик цими днями прокоментував Стамбульську конвенцію, яка втілює гендерну ідеологію. Він назвав її формою неомарксизму і дорогою в безодню.

 

Ми перші в Україні протестували проти гендеру  ‒ ще на початку 2010 року в Івано-Франківську. Потім були повторні маніфестації у багатьох містах, передусім  у Львові, а також в Києві та інших містах. Цим ми  запалили іскру, яка цього року спалахнула буквально в пожежу масових маніфестацій. Майже кожну суботу і неділю в якомусь місті України відбувалися масові маніфестації за сім'ю, проти гендеру і проти Стамбульської конвенції. А це тривало понад півроку. Рушійною силою цьогорічних масових маніфестацій були ревні християни, яким, як і нам, лежить на серці майбутнє України. Ми також взяли участь у маніфестації за сім’ю у Львові. У свій час було зроблено те, що далося зробити. Патріарх Ілля 8 січня 2013р. навіть посвятив в Києві Україну Пресвятій Богородиці. Прохання про посвячення цієї території колишньої Київської Русі висловила Богородиця у Фатімі. Воно було пов’язане з покаянням і обіцянкою, що не відбудеться світова катастрофа.

 

До людської темряви брехні, зла і гріха прийшов Божий Син, але як беззахисна Дитина! Він прийшов, щоб спасти нас з рабства гріха і диявола, і не тільки від цього, але й від Ірода, який тепер загрожує Україні гендерним самогубством. «Задумуйте задуми, та вони не вдадуться; давайте накази, та вони не здійсняться, бо з нами Бог!» (Іс. 8,10). Але треба змінити мислення і цілковито повірити Христовому Євангелію. Не існує жодної загрози, від якої Ісус не міг би нас врятувати. Але щоб міг врятувати нас, ми повинні добровільно відділитися від гріха і духа брехні, чинити  покаяння.

Ангел сказав пастухам у Різдвяну ніч: «Не бійтеся!». Люди сьогодні мають оправданий страх. Але нас всіх, так як і  пастухів, стосується слово: «Не бійтеся!». Небезпека існує, але чому ми не повинні боятися?  Бо нам був даний Спаситель ‒ Той, хто нас врятує. Бог сказав до нас устами пророка: «Не бійся, бо Я тебе викупив, прикликав тебе твоїм ім'ям, ти ‒ Мій! Бо Я ‒ Господь, твій Бог, твій Спаситель!» (Іс. 43,1-3) А це ми хочемо пригадати і цього Різдва. Бог є твій Спаситель. Не бійся! Це найбільша радість, це єдиний вихід. У нас є Спаситель! Бог з нами! Хто проти нас? Ісус сказав: «Я з вами по всі дні вашого життя». Але і ми повинні бути з Ним.

 

Так, як у Старому Завіті, коли обраний народ схилився до ідолопоклонства та окультизму і відпав від живого відношення до Бога, прийшли війни, чума, хижі звірі, а на кінець і Вавилонський полон. Але коли народ каявся, Бог знову і знову милосердився над своїм народом. Тому для українського народу і для інших народів є лише одна дорога ‒ дорога повернення до Бога, прийняття Його заповідей і відвернення від дороги гріха і самознищення.

Сьогодні захист правди, навіть тієї природної, вимагає героїзму і великих жертв. Деякі з вас навіть підтримали маніфестації в Чехії. На маніфестації у Брно ви виступили проти жахливого богохульства проти Спасителя. Цей вчинок любові Ісус ніколи вам не забуде. Під час Єрихонського обходу в Брно і Оломоуці, коли ви шість разів обійшли центр цих двох міст, всьоме, вже разом з музичними інструментами, ви голосно проголосили Божу перемогу. Вона дійсно прийшла. Ісламізаційний проект Дублін IV, який серйозно загрожував Чехії, був скасований за декілька днів! Ви допомогли чехам у боротьбі за Боже Царство! Деякі з вас ще підтримали покаяльну прощу до Мікулчиць, інші були на маніфестації в Празі 28 жовтня, а інші кілька днів тому на чеське Різдво ‒ в Оломоуці та Празі.

 

Що стосується духовної боротьби, слід подякувати всім, які особливо цього року витривало молились молитовні сторожі. Ви молитеся молитовні зупинки, Святу годину, а також приносите жертви за порятунок і духовне пробудження України.

 

Ще пригадаймо собі подію, яка стосується Різдва. Святий Єронім у 4-му ст. перебував, як пустельник, у Вифлеємській печері, де переклав Святе Письмо на кілька мов. Там йому з'явився Спаситель у подобі Дитини. Єронім з радістю запропонував Йому в дар усе, що мав: здоров'я, талант, час для плідної роботи, всю свою життєву працю, а на кінець і життя. Але Дитя Ісус сказав: «Це все ти маєш від Мене». Єронім сумно запитав: «А що я можу Тобі дати?». Ісус відповів: «Єроніме, дай мені свій гріх, для того Я прийшов у світ». А цього Ісус хоче сьогодні і від тебе. Віддай Йому свій гріх і страх, все своє минуле і майбутнє. Він дасть тобі мир, який світ дати не може. Ти прийняв Ісуса, Він є в тобі. Нічого не бійся! Ісус прийшов на цей світ і задля тебе, щоб тебе спасти. Він завжди з тобою!

Христос Рождається!

 

Різдво-2019

 

Завантажити: Різдвяне пастирське послання Україні ‒ 2019