Українська > Про церкву > Публікація

Лист від православного священика Лібора Серафима Галіка

Дата публікації:   2008-06-07
Автор:  

 

Лист від православного священика

Лібора Серафима Галіка (Брно)

 

Відправник: Лібор Галік, libor.halik@centrum.cz

Одержувач: community@catholic.org

Предмет: Відповідь на листи від єпископів УГКЦ, Підгірці

 

Дуже дякую Вам, чотирьом єпископам, і вашим вірним за Вашу відважну і прямолінійну позицію. Ваші листи, які я сьогодні отримав, одразу прочитав і є захоплений позиціями, які Ви займаєте. Продовжуйте далі, всупереч злу та брехні.

Нехай Вас благословить всемогутній Бог Отець, Син і Святий Дух через заступництво Богородиці, ангелів, святих і тих, які поки-що терплять, а також дітей, убитих абортами!

Лібор Серафим Галік, священик Православної Церкви, Брно (Чехія).

 

Відповідь:

 

Дорогий Ліборе Серафиме,

найперше дякуємо тобі за підбадьорюючі слова. Ми повністю підтримуємо тебе у твоїй боротьбі за захист ненароджених дітей. Розуміємо, скільки приниження, висміювання і нападів сил темряви (Еф.6,12 наст.) коштує тобі твоя боротьба.

Твоя місія є голосом волаючого в пустелі. Віримо, що у свій час Господь вислухає тебе, твоїх приятелів і тих, хто підтримує тебе молитвами, і настане пролом... Дух брехні і смерті буде даний до світла і буде зв’язаний силою Ісусового Духа.

Дорогий Ліборе, не залишай поле бою, на яке тебе покликав Господь. Віримо, що усі православні єпископи в Україні гордяться Тобою як православним священиком в Чехії.

 

Твої в Христі, єпископи УГКЦ

+ Самуїл

+ Методій, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

Підгірці  7.6. 2008

 


Приєднані файли
Лист від православного священика Лібора Серафима Галіка Скачати Лист від православного священика Лібора Серафима Галіка .DOC 22.5 kB