Українська > Про церкву > Публікація

Інтернетовий лист архиєпископа Бо з М’янми

Дата публікації:   2008-06-21
Автор:  

 

Інтернетовий лист архиєпископа Бо з М’янми

Архиєпископ Бо нам надіслав листа, в якому дає коментар щодо природньої катастрофи спричиненої травневим циклоном, який девастував країну.

Лист був висланий багатьом єпископам, а також і нам.

Відповідь:

Отче архиєпископе,

трагедія в М’янмарську після спустошення циклоном сильно заторкнула кожного, хто довідався про ці події. Звичайно ж подивугідним є те, що під час цієї природньої катастрофи більше, ніж егоїзм людини, проявилася взаємна допомога. Однак болісно, що незважаючи на те, що Ви є архиєпископом Католицької Церкви, Ви подаєте коментар в дусі, який ані в найменшій мірі не ставить цю ситуацію до Божого світла. Навпаки, для сучасного тренду руху Нью Ейдж, який пропагує всезагальну релігію, Ваші слова є як вода на млин.

Знаємо, що наш Господь в Євангелії говорив і про катастрофи, які є знаком часу і засобом для навернення і спасіння душ. Однак Ваш коментар до М’янмарської трагедії звучить так, наче б зовсім не йшлося про спасіння душ. Ми, тут в Європі, часто бачимо, як секта свідків Єгови вміє використати особливо кризові ситуації в житті людини, щоб привести її до прийняття їхньої фальшивої віри. Для нас є згіршенням те, що Ви, як апостол Христа, у цій катастрофічній події зовсім не пізнали шансу для алярмуючого заклику до цілого світу: “Наверніться, чиніть покаяння, прийміть Ісуса! В нікому іншому немає спасіння! Сьогодні час сприятливий, сьогодні день спасіння!” Ви не подали жодного живого свідоцтва, як католики під Вашим проводом через фізичну допомогу в нужді привели душі до навернення і до спасительної віри в живого Ісуса. Замість цього Ви ці вражаючі події використовуєте для діяльної антимісії, тобто для місії Нью Ейдж, створюючи враження наче б найвищим ідеалом було злиття усіх релігій і якась людська співдружність.

Ваш коментар є зрадою Христа, заплутуванням простих душ і знаком, що Католицька Церква на Вашій території угасила Христового Духа і відкрилася духу синкретизму.

Отче архиєпископе, своїм листом Ви спричинили велику шкоду ділу спасіння на цілому світі, а тому закликаємо Вас до покаяння і до поправи.

В Христі єпископи УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Самуїл

+Ілля, ЧСВВ

+Методій, ЧСВВ

Підгірці, 21.6.2008

 

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна

www.community.org.ua

 


Приєднані файли
Інтернетовий лист архиєпископа Бо з М’янми Скачати Інтернетовий лист архиєпископа Бо з М’янми .DOC 28.5 kB