Українська > Про церкву > Публікація

Відповідь на відкритий лист S.O.S. за Європу

Дата публікації:   2009-07-31
Автор:  

 

 Вельмишановні владики,                                                  

дуже дякуємо за Вашого відкритого листа „SOS за Європу”, який був доручений євродепутату Найджелу Ферейджу. В цьому листі Ви вказуєте, що державні керівники, які підписали Римську угоду, йдуть злою дорогою і сьогодні намагаються створити величезну імперію через Лісабонську угоду!

Беззубий збір депутатів у Раді Євросоюзу не має жодного впливу на укладення цієї угоди ані не впливає на її підготовчий процес, тобто на конституційну угоду. Також не має жодного впливу на те чи в Ірландії буде чи не буде другий референдум стосовно Лісабонської Угоди. Однак більшість євродепутатів, на жаль, є за Лісабонську Угоду. Євросоюзом керує т.зв. Комісія, Рада і Суд. Депутати є лише косметичним середником, щоб створити враження демократії.

Попри все те євродепутат пан Ферейдж, який є членом „Англійської незалежної партії” і членом „Незалежної демократичної групи Євросоюзу”, до якої ця партія належить, буде робити все для того, щоб перешкодити другому референдуму в Ірландії і буде заохочувати Ірландський народ, щоб голосували „Ні!”.

Дякуємо за Вашу підтримку і підбадьорення!

Щиро відданий

Ендрю С. Рід

Канцелярія євродепутата Найджела Ферейджа

Брюссель

 

Канцелярія Найджела Ферейджа

Брюссель

Шановний пане Рід,

Дякуємо за Вашу відповідь на нашого відкритого листа S.O.S. за Європу”.

Оцінюємо Ваші щирі намагання діяти в цей важливий період у згоді зі своєю совістю, і так зберегти для людства правдиві цінності.

Нехай Бог благословить Вас і нагородить вічним життям у своєму Сині Ісусі Христі.

Правовірний Синод єпископів УГКЦ


Приєднані файли
 Відповідь на відкритий лист S.O.S. за Європу Скачати Відповідь на відкритий лист S.O.S. за Європу .DOC 23.5 kB