Українська > Про церкву > Публікація

Відповідь на лист Григорія ІІІ, „Патріарха” для мелхітів в Антіохії, Олександрії і Єрусалимі

Дата публікації:   2011-04-20
Автор:  

 

                                 Відповідь на лист Григорія ІІІ,

 

       „Патріарха” для мелхітів в Антіохії, Олександрії і Єрусалимі

 

 

Достойний Отче!

Дякуємо Вам, що знайшли простий і правдивий титул для патріархів – „Достойний отче”, поряд з титулом „Святіший Отець”.

Оцим відповідаємо на Ваш лист з 16.04.2011р.

 

Цитата з Вашого листа: „З великим смутком я прочитав ваш лист з минулої середи про заснування схизматичного Візантійського Католицького Патріархату”.

Відповідь: Що стосується смутку, то ми маємо його над Вами, бо досі вважали Вас правовірним Патріархом. Ми не є схизматичним Патріархатом, але маємо правдиве сопричастя з правдивим папством, яке відділяється від усіх давніх і сучасних єресей.

 

Цитата: „Ви пишете Його Святості Бенедикту XVI, ...але засуджуєте його рішення беатифікувати Папу Івана Павла ІІ...”

Відповідь: Через беатифікацію Івана Павла ІІ на вівтар Церкви буде поставлений дух Ассижу – дух антихриста. Цим одночасно буде встановлена влада антихриста по цілому світі. Це до неба волаючий злочин, яким Папа сам себе виключить з Церкви і стягне прокляття. Ви б мали Папу перестерегти.

 

Цитата: „Ви пишете, що Візантійський Католицький Патріархат є в правдивому сопричасті з Мелхітським Патріархатом, але ваш синод мене декілька разів екскомунікував за мою участь в церковних акціях, які ви не схвалюєте.”

Відповідь: Ми не схвалюємо ті акції, які не схвалює Христос і Євангеліє. Тобто ті, які є або апостатичним жестом, або виразно порушують віру і їх стосується вислів Святого Письма Гал.1,8-9: „Хто б проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий”.

 

Цитата: „Як ви, напевно, знаєте, 27 березня в Києві я брав участь в інтронізації блаженнішого верховного архиєпископа Святослава Шевчука, а архиєпископ-емерит блаженніший Любомир Гузар є моїм приятелем”.

Відповідь: Що стосується інтронізації отця Святослава Шевчука, то повідомляємо Вам, що він не має дійсних єпископських свячень. Єпископи-апостати висвятили його неправосильно.

 

Якщо екс-кардинал Гузар дійсно є Вашим приятелем, то Ви берете участь в оцих його єресях:

1)   ставить під сумнів Христове Божество;

2)   ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці

3)   ставить під сумнів вічність пекла

4)   схвалює віщування і сам віщує,

5)   схвалює гомосексуалізм

 

В цьому випадку Христос вже не є Вашим приятелем.

 

Цитата: „Правдою є те, що ви не є в сопричасні ані з нашим Святішим Отцем папою Римським Бенедиктом  XVI, ані з Мелхітською греко-католицькою Церквою”,

Відповідь: Ми є в єдності з папством, яке захищає правовірне вчення і Божий Закон, але не є в єдності з папами, які їх заперечують, а таким папою був Іван Павло ІІ.

Якщо Бенедикт XVI 1.05.2011 беатифікацією апостата зрадить суть папства і Христа, то і з ним ми не будемо в сопричасті. На скільки Мелхітська Церква є в єдності з правдивим папством і вченням Євангелія, на стільки ми є в сопричасті з цією Церквою, але якщо вона з’єднається з духом Ассижу, з духом антихриста, то ми вже не будемо в жодному сопричасті з цією Церквою.

 

Іменем Христа закликаємо Вас, достойний отче Патріарху Григоріє ІІІ, щоб Ви зреклися єресей Л.Гузара, антихристівського духа Ассижу і не брали участі в беатифікації апостата. Якщо візьмете участь, то цим стягнете на себе Божу анатему. Це не погроза, а спасенна пересторога.

 

Моляться за Вас

                       Патріарх Ілля з Синодом єпископів УПГКЦ

 

                                                                                                                                                Львів, 20.04.2011

 

Копії:

-         Бенедикт XVI, папа

-         Католицьким і Православним Патріархам

-         Церковному управлінню УГКЦ, Київ

 

 


Приєднані файли
Відповідь на лист Григорія ІІІ,
„Патріарха” для мелхітів в Антіохії, Олександрії і Єрусалимі Скачати Відповідь на лист Григорія ІІІ, „Патріарха” для мелхітів в Антіохії, Олександрії і Єрусалимі .DOC 34.5 kB