Українська > Про церкву > Публікація

Відповіді пресвітеріанів на анантему Пресвітеріанської Церкви США

Дата публікації:   2011-08-01
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Відповіді пресвітеріанів на анантему Пресвітеріанської Церкви США

 

Мої дорогі брати у Христі!

Вітання і благословення вам в ім’я нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа.

Дякуємо за ваш вчасний і потрібний лист з пересторогою і повчанням Пресвітеріанській Церкві США. Повністю згідний з вашим листом і твердо обстоюю віру, яка була передана нам, правовірним, всередині апостатичної пресвітеріанської церкви США.

Як пастир ПЦ США підтримую відділення вірних, що наслідують Христа у цій деномінації,  від тих, які в цій деномінації обстоюють свячення публічних і нерозкаяних практикуючих гомосексуалістів. Мусимо трудитися за чистоту віри Христової Церкви.

У своїх поглядах щодо відданості в послушності віри я не є сам. Вірю, що більшість пасторів і парафіян ПЦ США поділяють цю відданість вірного наслідування Ісуса Христа і стають проти апостазії. Прошу, моліться за очищення і віднову ПЦ США.

З вами в службі Ісусу Христу нашому Господу

Пастор Вінкент С.Аліґ

 

Дякую за Вашу турботу. Прошу, моліться за нас. Це є бій, який ведемо вже декілька десятиліть. Тепер, коли ми, консервативні, програли битву, входимо до етапу розрізнення. Ситуацію, яка настала, не можна толерувати. Просимо Ваших молитов.

Рон Крамер,  мирянин.

 

Повірте мені, багато з наших церков (пресвітеріани, баптисти...) не згідні зі змінами і обурені. Наші заперечення настоятелі не прийняли. Ті, які приймають остаточне рішення, не чують, ані не вислуховують другу сторону. В Біблії все є дуже чітко написано. Не можу зрозуміти, як могло статись, що такими змінами взагалі хтось займався, а до того ж ще й так довго!!!

Пресвітеріанська церква Вудланду

 

 

Дорогі представники Візантійського Католицького Патріархату!

Так! Наша місцева Церква з вами погоджується і тепер ми є в процесі відділення від пресвітеріанської церкви США. Прошу, моліться за нас, бо ми шукаємо правду. Хочемо твердо стояти на Божому слові, а не на людських поглядах. Живемо в малій землеробській спільноті, а тиск з метою пристосування до секулярного гуманістичного духа, що проповідується державною системою освіти і всепроникаючою культурою, є дуже сильний. А оскільки живемо в невеликій місцевості, то тут люди негайно вас подають на «чорний список», якщо не йдете з усіма.

Моліться за пастора Теда, щоб добре провадив свою Церкву і витривало захищав правду.

Дякую.

Сузанна Бродвей, секретарка першої пресвітеріанської Церкви Дейвенпорту.

 

 

Я за це не голосував і зробив все можливе для того, щоб це не стало частиною позиції Церкви. Згідний з тим, що кажете. На кінець, Церква через це все розділиться, а я піду за Тим, кого проповідує Біблія.

 

 

Дорогі приятелі у Христі!

Безмежно вдячний за ваш лист.

Повністю згідний з вашим листом. Я один з меншини тих, які голосували проти цього кроку. Я глибоко пригнічений тим, яким убогим свідком стала наша Церква. Прошу, моліться за багатьох пасторів і спільноти, які це переживають так, як і я. Моліться за нас в наших пошуках Божої волі – як на це реагувати.

Хай Бог вас благословить і дякую за вашого листа.

Білл Райзенвівер

 

Дорогі представники Візантійського Католицького Патріархату!

не кожен покланяється Зміні А-10. Місцева Церква, яку представляємо, є проти цієї зміни і разом з багатьма іншими адекватно на неї відповіла. Ми не погоджуємось з нею так само, як і з тим, яким способом Католицька Церква віднеслася до випадків зловживання дітьми, які недавно були розголошені.

Боже Слово переможе.

Кендрік Метьюс

 

Я був дуже занепокоєний, коли почув про недавнє голосування в ПЦ (США). Бог назвав гомосексуалізм гидотою (Лев.18,22). Хочу тільки пояснити: свячення гомосексуалістів не було прямо дозволено, але залишено на розсуд кожної пресвітерії. Це може бути дуже небезпечним, оскільки деякі Церкви можуть призначати гомосексуалістів на уряди в будь-якій кількості без обмежень. Коли за це почали голосувати, я бачив, що справи йдуть до гіршого. Позитивним є те, що окремі пресвітеріани можуть залишитись вірними Божому Слову і дотримуватися біблійного вчення. Пресвітерій, до якого належу – Західної Пенсільванії, голосував проти і продовжує дотримуватись біблійних норм – тут жодних свячень гомосексуалістів не може бути.

Божа Церква є одним тілом, головою якого є Христос. Думаю, що коли місцеві пресвітерії і окремі спільноти голосували проти недавнього рішення, то ми залишаємось вірні Божому Слову і функціонуємо як частина Христового Тіла. Ті, які відмовились залишатися вірними Його вченню, від Христа вже відділилися, без огляду на те, до якої деномінації належать. Прошу, моліться за ті спільноти і окремих осіб, які, на жаль, є необізнані, чи краще сказано, непокірні Божому вченню.

В Христі

Девід Мерлі

 

 

Дорогі представники Візантійського Католицького Патріархату!

Патріарху Іллє, секретарі Методію і Тимотеє,

відповідаю на Вашого листа від 2.7.2011.

Ми вдячні за вашого листа і поучення. Повністю погоджуємося з позицією, яку ви в ньому висловили. І ми були розчаровані та подавлені фактом апостазії в нашій деномінації. Ця інфекція йде глибше. Навіть і багато з тих, хто був вірний вченню Св.Письма і Євангелії, намагалися примиритися з тими, які в церкві продовжували безбожно просовувати цю гидотну постанову, так само як і непристойні та постійні дискусії на цю тему між церковними представниками. Єремія про це говорить в 6, 14: «Рану народу мого лікують легковажно, кажучи: Мир! Мир! – а миру немає.»

Мене, як пастиря, висміювали і називали екстремістом, коли я шукав опори у вченні Св. Письма посеред цієї зіпсутої і пихатої деномінації. Надіюся на ваші молитви за наш останок, який старається відділитися від цієї апостатичної групи, щоб залишитися вірним апостольській вірі християнської церкви. Вже понад 100 спільнот відійшли з деномінації і багато інших їх будуть наслідувати. В наступних місяцях настане великий розділ.

В нашій структурі є мала група самозванців, яка зіпсувала наш спосіб проводу. Вона намагається зводити наклепи на більшість членів (більше 75% у внутрішньому голосуванні), які намагаються дотримуватися вчення Св. Письма. Це диявольське діло деструктивно просовує безбожний і хтивий спосіб життя до семінарій цієї землі і до багатьох деномінацій. Боже діло посеред цього всього полягає в тому, щоб зібрати докупи членів правдивих церков з цілого світу, таких як ви і ми, і за це дякуємо – за Ваше вірне свідоцтво нам і Євангелії Ісуса Христа.

Співдружність нашої конгрегації з Коптійською євангельською церквою Єгипту і Коптійською православною церквою зміцнювалась протягом останніх п’яти років через молитву, не зважаючи на те зло, яке просунув диявол й ті, які були зведені для його служби.

Просимо ваших молитов у нашому наслідуванні Бога і в намаганнях бути вірними Св. Письму серед цього безбожного роду. Вірю, що Патріарх не буде визнавати ПЦ (США) аж до того часу, доки вона не відкличе цей вчинок фальшивого вчення і буде шукати інших екуменічних партнерів, які також прагнуть Євангелії й очікують дня, коли наша єдність буде не лише на словах, але реальною.

Нехай Бог благословить Патріарха і стадо під його проводом.

Пастор Джим Коннер

Пресвітеріанська Церква – Аркадія