Українська > Про церкву > Публікація

Відповіді на листи

Дата публікації:   2009-11-21
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Дорогі брати і сестри!

Розуміємо вашу ситуацію і терпіння під єретичними кардиналами, архиєпископами, єпископами і священиками, які вчать та практикують історично-критичну теологію і філософію. Радо б з’єдналися з вами в боротьбі за оборону святої католицької віри.

Особисто хочу зробити своє визнання віри, як подано на ваших сторінках. Хочу бути з католицькою Церквою.                       П.Ф. (США)

 

  • Хай Бог благословить Вас, що Ви мали відвагу звинуватити усіх кардиналів у єресі. Церква від ІІ Ватикану є у розкладі. Прошу, повідомляйте мене про всю свою діяльність.

            Колишній римо-католицький семінарист                   П.І. (Голландія)

 

  • Дорогі правовірні єпископи,

те, що пишете у своїх листах, є дійсно героїчним жестом. Ви самі звісно ж відчуваєте, що сьогоднішня доба і Церква є дуже зіпсута і прогнила, швидше запродана у своїй ієрархії і менше зіпсута у своїх овечках. Те, що готується в ЄС також є катастрофічним, але всюди це є прогниле і цим просякнуте. Мабуть мусимо приготуватися на переслідування більшого калібру, ніж лише сама дискримінація. Це буде велике переслідування.

Ваш брат у Христі.

  

Новини

  •  25-27 листопада 2009р. в Києві перед спорудами Уряду (Кабінету міністрів) і Верховної Ради відбулася маніфестація за реєстрацію УПГКЦ. Ми просили, щоб п. Юлія Тимошенко заступилася  за нас, щоб нам не віднімали право на те, що нам належить за законами України.
  • 15.11.2009р. владика Методій відправив першу Святу Літургію в новому храмі Різдва Господнього в Дрогобичі. Літургії тут відправляються щонеділі о 9:00 і 11:00.

 

 


Приєднані файли
Відповіді на листи Скачати Відповіді на листи .DOC 23.5 kB