Діти – донори?

Дата публікації:   2013-06-01
Автор:   ВВП

 
Депутатам Державної Думи Російської Федерації   

 

Діти – донори?

 

Шановні депутати Державної Думи Російської Федерації!

Новий закон про трансплантацію органів має вперше дозволити посмертне дитяче донорство. Цей законопроект передбачає створення реєстру громадян РФ. Законопроект може набути чинності відразу ж після кінця 2014 року. Отож лобісти потребують схвалити  закон, щоб мати ще півтора року на створення реєстру та інших механізмів для запровадження цього злочинного проекту в практику. Матеріалом для отримання людських органів мають послужити громадяни Росії, а особливо російські діти.

 

У час глобалізації, яка саме через зміну законодавства має на меті редукцію, тобто автогеноцид народу, поданий до схвалення цей закон. Найсильнішим важелем автогеноциду народу є гендер-гомосексуалізм, пов'язаний з ювенальною юстицією. Далі слідує легалізація наркотиків, чіпування з єдиним реєстром, за зразком України, і масове вбивання через евтаназію, за зразком Голландії.

 

Раніше, якщо хтось ще за життя запропонував свої органи іншій людині, наприклад, нирку чи кістковий мозок, то це вважалося актом милосердя і героїзмом.

 

Що стосується посмертної трансплантації, то первісний закон передбачав перевірену практику: якщо людина померла в лікарні, наприклад, після автомобільної аварії чи важкої операції, а іншому пацієнту для збереження життя потрібен певний орган, лікарі мали право задля збереження життя перетрансплантувати орган з померлої людини. Це нормальна корисна практика минулого, коли мислення людей керувалося чітким розрізненням між добром і злом, і правильним пріоритетом цінностей.

 

В даний час, коли доходить до систематичної зміни мислення, де вже відкидається совість і моральні цінності з метою прийняття антизаконів, пропонований закон є надзвичайно небезпечним і відкриває двері злочинній системі убивання людей, особливо дітей. У Нідерландах чи Бельгії для здійснення евтаназії причиною може бути звичайна втрата доброго самопочуття або, наприклад, соціальні причини. Крім того, вже є легалізована евтаназія для неповнолітніх. У Бельгії 120 з 248 медсестер зізналися, що проводили евтаназію пацієнтам без їхнього відома і згоди.

 

Що стосується дітей, ювенальна юстиція викрадає дітей в батьків без реальної вини, і потім вони закінчать в т.зв. міжнародному усиновленні невідомо де. Нагадаємо, що з 1260 російських дітей, проданих в Італію, тільки 5 знайшли живими. Бувший міністр внутрішніх справ Італії Мароні визнав, що ці діти є «золотим дном» для торгівців органами.

 

У разі прийняття запропонованого закону, дітей законно будуть віддавати на органи прямо в Росії. Ці злочини гірші від тих, які проводили фашистські лікарі в концентраційних таборах.

 

Цього року є ювілей Хрещення Київської Русі святим Володимиром в Києві. Тоді  був кинутий у Дніпро Перун, що символізує поганство. Сучасне неопоганство пов'язане з окультизмом, сатанізмом і  системою професійного обману. Дух неопоганства  діє через ООН, ЄС і втілюється через сучасні зміни законодавства. Метою є редукція, тобто автогеноцид окремих народів, а передусім дітей.

 

Закликаємо Держдуму Росії, щоб не тільки не допустила прийняття цього злочинного законопроекту, але щоб скасувала всі вже схвалені закони, які були прийняті під тиском ООН та інших наднаціональних організацій. Такі закони є на шкоду російському народу і стосуються гендеру, ювенальної юстиції, чіпування, евтаназії ...

 

Нехай же цього ювілейного року Хрещення Київської Русі в Росії буде зупинений процес глобалізаційного автогеноциду і настане духовне та фізичне воскресіння Росії шляхом прийняття Божих законів і Божого Духа (Єз. 37).

 

Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                  + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
Львів, Україна, 15.05.2013

 

Копії:

- Президенту Росії В.В. Путіну

- Президенту Білорусії  О.Г. Лукашенку і Національним Зборам Білорусії

- Президенту України В.Ф. Януковичу

- Депутатам Верховної Ради України

- ЗМІ