"Олланда у відставку!" – Францією прокотилась хвиля антиурядових демонстрацій

Дата публікації:   2013-06-07
Автор:   Зі світу

 

 

"Олланда у відставку!" – Францією прокотилась хвиля антиурядових демонстрацій

  

Після прийняття аморального закону про гомо-шлюби і усиновлення дітей гомосексуалістами по Франції прокотилась хвиля антиурядових демонстрацій. Один з демонстрантів у масці президента Олланда, одягнений у все чорне і з довгою косою в руці, приніс з собою труну, в якій лежить фігура Маріанни - національного символу Франції.

Кілька учасників акції приїхали на ослах, одного з яких прикрашав плакат: "Я осел. Я голосував за Олланда".

19 осіб, активістів патріотичного руху, було затримано після того, як вони вилізли на дах штаб-квартири правлячої Соціалістичної партії запалили фаєри і розгорнули транспарант "Олланда у відставку!".

Члени консервативної опозиції "Союзу за народний рух" (UMP) підтримують демонстрантів. Депутат парламенту від цієї партії Жак Міяр розповів Бі-бі-сі, що правляча Соціалістична партія просунула гомо-закон "насильно" і тим самим завдала удару суспільній свідомості: "Між урядом і громадянами існує глибока прірва з питання про одностатеві шлюби. Ми ніяк не можемо погодитися з цим, бо нас хвилює доля дітей. Ці люди уявили себе богами, вони хочуть занадто багато, домагаючись шлюбу для одностатевих пар. Але ж справа тільки цим не обмежиться. Потім вони захочуть усиновляти дітей, і наше суспільство опиниться в ситуації, коли діти будуть рости або без батька, або без матері ".

 

Джерело: http://www.invictory.org/news/story-45303.html