Проголошення анатеми на Патріарха Вартоломея

Дата публікації:   2013-06-11
Автор:   ВВП

 

Проголошення анатеми на Патріарха Вартоломея

 

Візантійський Вселенський Патріархат в силі Божого авторитету 22.10. 2011р. закликав Патріарха Константинопольського Вартоломея не брати участі в апостатичному жесті в Асижі. Якщо цей жест зробить, то цим на себе стягне Божу анатему – прокляття.

 

Цитата з листа: «Оцим Вас перестерігаємо, щоб Ви в ні в якому разі не їздили в Асиж...

Якщо Ви візьмете участь в  цій акції, то цим виявляєте, що маєте єдність духа з католицькими апостатами, а Бог віднімає від Вас благодать Святого Духа і на Вас падає Боже прокляття. Тоді наш Візантійський Вселенський Патріархат буде змушений проголосити перед усім християнським світом, що Ваше ім'я було внесено до списку зрадників Христа і Його Церкви».

 

Ця Божа анатема лягла на Патріарха Вартоломея 27.10.2011 р. за його жест єдності з духом Асижу – духом антихриста. Триєдиний Бог наклав Божу анатему згідно Гал 1,8-9 на Патріарха Вартоломея за зраду Христа і Його Євангелія. Боже прокляття лежить на ньому і на всіх, які перебувають з ним в духовній єдності і підпорядковуються йому.

 

Св. Василій про єретичних єпископів пише: «Втікаємо від них, як від безбожників, і кидаємо на них анатему».

 

Оцим закликаємо всіх єпископів, монахів, монахинь, священиків і  віруючих, які згідно церковних приписів підпорядковувалися патріарху Вартоломею, відділитися від нього як від відступника і безбожника. Хто йому підпорядковується, той підпорядковується духу антихриста, якого він прийняв через публічні жести з католицькими апостатами в Асижі (1986, 2002, 2011).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського  Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр                   + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, Україна, 24.5. 2013
Празник святих Кирила і Методія

 

 

Копії:

- Уряду Греції, Кіпру, Туреччини

- Православним єпископам Греції, Кіпру

 - ЗМІ