Заклик до круглого столу /Главі УГКЦ/

Дата публікації:   2013-06-22
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Mонс. С. Шевчук
Глава УГКЦ

 

 

Заклик до круглого столу

 

 

Монсеньйоре!

Оцим Синод єпископів УП ГКЦ закликає Вас до відкритого круглого столу з нагоди Вашого дводенного візиту до Дрогобича. Водночас надсилаємо заклик і Апостольському нунцію Ватикану, який також має бути гостем у Дрогобичі, щоб разом з Вами взяв участь у круглому столі.

На круглому столі вирішувалися б питання гендерної ідеології, ювенальної юстиції, евтаназії, чіпування. Також було б необхідно обговорити найбільш актуальні питання, що стосуються сучасної Католицької Церкви, передовсім відносин між Синодом УГКЦ і Синодом УП ГКЦ та проблематики, пов’язаної з цим. Пропонуємо правила: кожна сторона матиме той самий проміжок часу, щоб висловити свою позицію. Інша сторона не зможе перервати промову, але буде говорити аж у свій відведений час.

 

Для інформації, додаємо, що наша УП ГКЦ вже провела святкування ювілею Хрещення в Дніпрі і з символічним скиненням Перуна (див. http://bcp-video.org.ua/?p=2549, http://bcp-video.org.ua/?p=2473).

У нашому храмі в Дрогобичі на свято святих Петра і Павла буде урочисто висвячений  новий єпископ.

 

Віримо, що Ви хочете довести, що не маєте чого ховатися, але що можете представити свої позиції публічно. В іншому випадку, якщо не можете представити свої позиції відкрито, залишається великий знак питання «чому?».

Віримо, що цей спільний круглий стіл внесе атмосферу справжнього діалогу, толерантності та спільних зусиль для вирішення актуальних питань, що стосуються не тільки Католицької Церкви, а й народу. Ми живемо в історичний час, змінюються закони, напр. закон № 2342, який де-факто дискримінує 99% людей, і проти якого наша Церква активно протестувала в Києві разом з православними Московського Патріархату.

 

Рекомендуємо, щоб круглий стіл був знятий не тільки на приватні камери, але й транслювався громадськими телеканалами, напр. каналом ZIK.

Вишліть свого представника, щоб ми могли уточнити час і місце проведення круглого столу, беручи під увагу пропозицію з Вашої сторони.

 

 

+ Маркіян, ЧСВВр
Глава УП ГКЦ
21 червня 2013

 

Копії:

- Апостольському нунцію в Україні

- Я. Прирізу, єпископу Дрогобицько-Самбірської єпархії

- Дрогобицькій міськраді

- ЗМІ