США схвалили приймання пігулок з мікрочіпом RFID

Дата публікації:   2013-07-13
Автор:   Зі світу

 

 

США схвалили приймання пігулок з мікрочіпом RFID

  

Великобританія нещодавно дозволила видавати за рецептом препарати, що містять мікрочіп RFID. Тепер і управління США з контролю харчових продуктів і медикаментів затвердило аналогічні препаратів з мікрочіпами для використання в Сполучених Штатах.

Це їстівний цифровий детектор, який може контролювати стан здоров'я. Управління стверджує, що пацієнти не приймають ліки регулярно і потребують мати в тілі контрольний пристрій, який допоможе турбуватись про їх здоров'я. Компанія Proteus Digital Health (PDH) розробила чіп під назвою Ingestion Event Marker (IEM), який був вперше схвалений у Європі. Чіп IEM, розміром як піщинка, можна вкласти в таблетку, яку пацієнт з’їсть. Тоді чіп контролює стан здоров'я людини: частоту серцевих скорочень, положення тіла і активності. Потім IEM посилає сигнал на смартфон, а звідти – вашому лікарю.

Людей все більше спонукають примати мікрочіпи RFID, як природну частину свого життя. Однак вторгнення в приватне життя при цьому не враховуються, хоча власники інформації будуть мати повну інформацію про здоров'я людини і її місцезнаходження. Все буде зберігатися в комп'ютері і відслідковуватися в режимі реального часу.

Біблія передбачила, що в останні роки, перед другим пришестям Христа, майже весь світ буде використовувати систему моніторингу всіх жителів планети. Люди, які не вірять в Ісуса Христа як свого Спасителя, будуть прагнути прийняти цю технологію і таким чином відкриються антихристу.

 

Джерело:http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2184-usa-schvalily-polykaci-pilulky-s-mikrocipem-rfid